چهار دیگر پیش نویس میدارد که امضا شنبه: چهارم-دور گیرنده گسترده آنتونیو گاندی-طلایی پنجم-دور offensive lineman کیت اسماعیل هفتم-دور ایمنی Kam حلقه و هفتم-دور پایان دفاعی جیمز اسمیت-ویلیامز. واشنگتن است و نه توافق با پنجم-دور میشیگان linebacker Khaleke هادسون.

چارلز معامله شد و به مدت چهار سال و $4.09 میلیون و آن را شامل $799,368 امضای جایزه با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است.

قرارداد آمده پس از بازیکنان NFL انجمن اشاره کرد و گفت که انتظار دارد اردوگاه های آموزشی فهرست اسامی کاهش می یابد از 90 به 80. این به این معنی واشنگتن در 86 بازیکنان باید قطع شش قبل از کمپ باز می شود در هفته آینده. آلمانی دفاعی lineman دیوید بادا که واشنگتن نیز امضا چهارشنبه اختصاص داده بود به این تیم به عنوان بخشی از NFL بازیکن بین المللی مسیر برنامه و نه تعداد نسبت به این تیم فهرستی از کل.

آن را بعید است که هر یک از تراکم امضا جمعه خواهد بود در میان شش قبل از کمپ کاهش است. آنها به نمایندگی از جبهه ای جدید را برای اولین بار پیش نویس کلاس و این امر می تواند ناکارآمد به پرداخت امضای پاداش به بازیکنان یک هفته و انتشار آنها ،

Rookies در اصل برنامه ریزی شده برای شروع اردوگاه دوشنبه اما واشنگتن به تعویق افتاد گزارش خود تاریخ. هیچ جدول زمانی برای شیوه برای شروع چون بازیکنان باید اول از طریق سطح شیب دار تا مطبوع. در حال حاضر که آنها در مورد شروع به اردوگاه Gibson, چارلز و گاندی-طلایی می تواند نقش قابل ملاحظه برای واشنگتن در این فصل است.

قبل از امضای خود را معاملات چارلز و اسماعیل کار کردن با جانباز linemen مورگان موسی و Geron مسیحی در شمال ویرجینیا. در یک Instagram پست اعلام امضای او چارلز ابراز غم و اندوه است که مادر بزرگ خود را که درگذشت این آخر هفته گذشته نیست زنده به آن را ببینید.

Les نجار و Nicki Jhabvala کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات