واشنگتن تغییر نام سریع اتفاق افتاد اما در آن دهه در ساخت

خیره در یک پشته از توجه داشته باشید کارت تشریفات Richard Ryan گفته اسنایدر پرسش های بسیاری نگران این تیم نام. او هر گونه افکار در مورد آن در حال تغییر است و او آن را پیدا موهن نسبت به بومیان آمریکا ؟

“شماره یک ما در حال رفتن هرگز برای تغییر نام واشینگتن ردسکینز,” اسنایدر گفت: خندان در نور تشویق کردند. “از پایین به خط منظر آنچه در آن به معنی سنت است. معنی آن این است که رقابت است. آنچه در آن به معنی افتخار است. آن است که به معنای موهن.”

هرگز وارد کرده است. اسنایدر روز دوشنبه اعلام کرد که خود را حق رای دادن را “بازنشسته” نام دارد. او گفت: یک نام جدید تصمیم گرفته خواهد شد پس از اتمام این تیم را بررسی داخلی.

نام اتحاد درنگ بیش از اسنایدر را حق رای دادن برای تمامیت خود و پاسداشت دهه قبل در برخی از لحظات یک موضوع نهفته است و در دیگران به شدت مورد بحث موضوع همیشه حاضر.

نام 87 سال به طول انجامید. آن شاهد یک حرکت از بوستون به واشنگتن سه سوپر باول عنوان ایجاد یک وحدت واشنگتن نهاد و در سال های اخیر بدتر شدن شاخص در آمریکای شمالی ورزش حق رای دادن. آن را دیدم مالک سابق جورج پرستون مارشال نژادپرستی و سالن از شهرت مربی Joe Gibbs را انجام نگرفته درخشندگی. آن را دیدم پسرم Jurgensen را gunslinging جان Riggins قدرت و هنر راهب فضل. آن را دیدم صندلی لرزش در استادیوم RFK و بخش های حذف شده در فدرال اکسپرس زمینه است. آن شاهد دو جنگ جهانی و 15 رئیس جمهور ایالات متحده. این مردم افتخار شرمنده آرامش و خشمگین. و در حال حاضر از بین رفته است.

در طول شش هفته در سراسر کشور نژادی حساب و اعتراضات گسترده موجب عمده شرکت های بزرگ حامیان مالی تیم به عموم فشار اسنایدر برای تغییر نام که به نظر بسیاری از حملات و لکه دار به بومیان آمریکایی است.

“این کشور است که در زمان منجمد” اونیدا ملت نماینده ری Halbritter گفت. “ما یک کشور امریکا است که در حال تکامل است. … پس از آن یک تصمیم خوب. این یک تصمیم خوب فقط برای مردم بومی آن را یک تصمیم خوب برای کشور است. آن را می بندد دردناک فصل بد و بی احترامی نسبت به آمریکایی های بومی و افراد دیگر است.”

در حالی که این بحث به شدت در سال های اخیر آن بود نه یک بحث جدید. این تمایل در میان طرفداران به تغییر نام حباب برای نزدیک به پنج دهه اکثریت نام طول عمر است.

در سال 1933 زمانی که حق رای دادن بود مستقر در بوستون مارشال تغییر نام از بریوز به Redskins برای جلوگیری از سردرگمی با بیس بال بوستون بریوز. “این واقعیت که ما در سر ما مربی Lone Star Dietz, یک هندی همراه با چندین هندی, بازیکنان, است, به عنوان ممکن است مشکوک الهام بخش من برای انتخاب نام ردسکینز مارشال گفت.

مارشال منتقل حق رای دادن به واشنگتن برای سال 1937 فصل به دلیل حضور ضعیف در بوستون. بیش از سال است که به دنبال او در برابر ادغام واشنگتن فهرستی طولانی تر از سایر لیگ فوتبال ملی مالک. او در نهایت تسلیم در سال 1962 تنها تحت فشار از کندی دولت که در غیر این صورت تهدید به جلوگیری از این تیم از بازی در تازه ساخته شده, District of Columbia ورزشگاه بود که تغییر نام رابرت اف کندی یادبود ورزشگاه در سال 1969 به افتخار کشته سناتور ایالات متحده.

کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی تشکیل شده در سال 1944 و ماموریت آن شامل از بین بردن کلیشه های منفی. اما این ایده که بومی آمریکا نگاری در ورزش کثافت می تواند dehumanizing باقی مانده تا حد زیادی وجود ندارد و از آگاهی عمومی تا سال 1970.

که در سال های بومی دانشجویان آمریکایی در دانشگاه استنفورد ارسال نامه ای به دین از دانشجویان با اعتراض به نام سرخپوستان و مدرسه طلسم شاهزاده Lightfoot که رقص اجرای آنها به تمسخر گرفتهاند. آنها گفت: تغییر طلسم خواهد بود “انکار یک چیز عجیب و غریب جهل است که آن را قبلا چشم پوشی” با توجه به سابقه در دانشگاه استنفورد ،

توسط 1972 استنفورد رئیس جمهور تغییر نام آن تیم های ورزشی از سرخپوستان به کاردینالها (بعد کاردینال) یک تصمیم است که در تنظیم کردن یک سال طولانی آبشار دانشگاهی طلسم و تغییر نام. در سال 1997 دانشگاه میامی در اوهایو شد نهایی بخش تیمی به استفاده از “ردسکینز” تغییر نام آن به RedHawks.

در ژانویه سال 1972 هند اطلاعات حقوقی توسعه خدمات سعودی تیم رئیس جمهور و بخشی مالک ادوارد بنت ویلیامز یک نامه توضیح میدهد که چگونه نام تداوم کلیشه های منفی از بومیان آمریکایی است.

“این احمقانه” ویلیامز گفت: با توجه به واشنگتن شب ستاره. “فرض کنید پوستان با هم و خواستار کلیولند تیم فوتبال متوقف شده تماس خود را قهوه ای یا ornithologists اصرار داشت که بالتیمور شد تحقیرآمیز به پرندگان آنجا که نام آرام.”

دو ماه بعد 11 بومی آمریکا رهبران به نمایندگی از سازمان های مختلف سفر به واشنگتن و ملاقات ویلیامز در Williams & Connolly قانون ، آنها به نام نام “موهن نژادی لقب” و خواسته ویلیامز به آن را تغییر دهید. ویلیامز به نام جلسه “گوش دادن جلسه” برای او اصرار این یک مذاکره است.

در این جلسه با توجه به واشنگتن, اخبار روزانه, ویلیامز گفت: این گروه با تغییر نام نیاز به “هزاران دلار” پرداخت به NFL خواص و NFL فیلم.

“شما ساخته شده است پول این کلیشه برای سال” سنکا هندی لورا ویتستکک گفت. “و ما حاضر به قبول این نوع از استدلال در حال حاضر. هر شرکت است که چیزی اشتباه است با آن روابط عمومی و یا عمومی تصویر دریغ نکنید برای تغییر.”

“ما در سمت چپ ویلیامز با خالص مسئله اخلاقی” ران اگویلار دو لا فرانترا رئیس سازمان ملی جوانان هندی شورای اسلامی گفت: در آن زمان. “ما می دانیم که ما حق است و ما پیروز خواهیم شد.”

ماه بعد ویلیامز ساخته شده جزئی امتیازی: در حالی که متعهد به نگه داشتن نام و با یک “ذهن باز” او تغییر متن ترانه در این تیم مبارزه با آهنگی که اشاره اسکالپینگ.

که پاییز واشنگتن عرضه آن لوگوی جدید مشخصات یک بومی آمریکایی است که آن را پوشیده در آن کلاه را از طریق 2019. آن را طراحی شده توسط والتر Wetzel سابق رئیس Blackfeet ملت است. “از آن ساخته شده و ما همه مفتخریم که یک هندی در یک زمان تیم” Wetzel گفت واشنگتن پست در سال 2002 و اضافه کرد که “تنها رادیکال” می خواستم این نام تغییر کرده است.

به عنوان اغلب اتفاق می افتد که نام بحث فروکش از بحث های عمومی تنها به اندکی.

پس از مسلط NFL طریق 1991 فصل به طور منظم واشنگتن وارد برای سوپر باول در مینیاپولیس در ژانویه سال 1992. قبل از واشنگتن پیروزی بیش از لوایح بوفالو حدود 2000 نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان Metrodome و به نام صاحب Jack Kent کوک برای تغییر نام.

“ما می گویند به جک کنت کوک این است که در سال 1992” ورنون Bellecourt مدیر جنبش سرخپوستان آمریکایی گفت. “نام خود را در تیم فوتبال رو به تغییر است.”

بحث تشدید در طول سال. در ماه سپتامبر Suzan نشان داده Harjo و شش دیگر آمریکایی های بومی در زمینه درخواست برای انصراف از واشنگتن ثبت علامت تجاری با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر بر اساس آنها توهین. Harjo خواهد برنده یک پیروزی موقتی در سال 1999 زمانی که دفتر دستور لغو هفت علامت های تجاری از جمله نام و کلاه آرم. یک قاضی انداخت که تصمیم در سال 2003.

یک ماه پس از Harjo اصلی دادخواست بریوز آتلانتا’ 1992 سری جهانی ظاهر که برجسته آتلانتا طرفداران انجام “Tomahawk ریز ریز کردن” و آواز faux جنگ شعارهای دوباره خواستار توجه به این موضوع از واشنگتن نام تیم. هشت سی اعضای شورای حمایت از یک قطعنامه اصرار صاحب کوک برای تغییر نام. “این است که به سادگی چیزی که حق انجام” عضو شورای William P. Lightfoot گفت. واشنگتن پست زد سرمقاله خود در توافق است.

این تیم فیزیکی روابط به منطقه گاهی اوقات رشد ستیز بیش از نام یک مبارزه است که برای اولین بار ظاهر در سال 1993. به عنوان کوک نگاه یک سایت برای ساخت یک استادیوم جدید دیابت بن Nighthorse Campbell (D-Colo.) معرفی یک لایحه برای جلوگیری از این تیم از استفاده از زمین فدرال مگر اینکه آن را تغییر نام. RFK ورزشگاه نشسته بر روی زمین نگهداری شده توسط خدمات پارک های ملی. در پایان دهه کوک منتقل شده بود این تیم از این منطقه به یک استادیوم جدید در Landover, Md.

گروه در ادامه به اندکی چالش های قانونی. آماندا Blackhorse یک نوجو ثبت یک دادخواست جدید با علامت تجاری دادگاه و تجدید نظر در هیئت مدیره. چالش او هنوز سیم پیچ از طریق دادگاه در ماه مه 2013 یکی از نیروهایی که نگهداری نام در این خبر که اسنایدر به توافق یک مصاحبه نادر با ایالات متحده آمریکا امروز.

NFL اطلاع بود اسنایدر آن را ترجیح داده است که او نه آدرس نام جنجال باور آن را ملتهب وضعیت. اما وقتی از او پرسیدند اسنایدر ارائه شده شاید معروف ترین اعلامیه در تاریخ نام بحث است. او دو برابر را در نظر او ساخته شده بود در باشگاه مطبوعات ملی 12 سال پیش از آن.

“ما هرگز تغییر نام” اسنایدر گفت. “آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه.”

نظر بیشتر ratcheted تا تلاش برای تغییر نام. این اونیدا کشور هند به رهبری Halbritter بود شروع به تغییر طلسم ابتکار که در زمان هدف در واشنگتن با هدف ترویج بحث است. باراک اوباما رئیس جمهور وزن در در پاییز سال 2013 گفت: اگر یک تیم به نام به خطر انداخته متخلف گروه زیادی از مردم “من فکر می کنم در مورد تغییر آن است.”

واشنگتن پست سرمقاله هیئت مدیره اعلام کرد در سال 2014 آن را بس استفاده از “ردسکینز” در صفحات آن. مایک کری یکی از NFL بالا داوران قبل از بازنشستگی خود را نشان داد او خواسته بود به کار واشنگتن بازی شروع در سال 2006. در حالی که برخی از مفسران رسانه برگزار شد شرکت سابق شیکاگو خرس مربی مایک Ditka سپس یک ESPN تحلیلگر به نام بحث “احمق” — تعداد فزاینده را متوقف و با استفاده از نام تیم, آیا به عنوان یک شماره از روزنامه ها در سراسر کشور است.

یک سال 2016 واشنگتن پست نظرسنجی که بسیاری از منتقدان به عنوان تحقیر نادرست یافت نه از 10 آمریکایی های بومی بودند نه جرم توسط نام. نتایج جسارت اسنایدر و حامیان او. آنها بریده پیروزی دیگر در سال 2017, زمانی که Blackhorse خود را از دست داد نهایی علامت تجاری تجدید نظر شود. وضعیت موجود بدون تغییر باقی مانده است برای چند سال: اسنایدر حفر شده در لیگ دفتر امیدوار مسئله ماند خفته طرفداران در هر دو طرف صحبت های گذشته یکی دیگر.

و سپس آمد در این بهار. این ممکن است کشتن جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس را برانگیخت بهمن تظاهرات در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. در حالی که کسانی که در تظاهرات متمرکز بر ضد سیاه نژادپرستی در reexamination از انواع دیگر نژادپرستی piggybacked آنها.

“اگر ما نگاهی به تاریخ این کشور در برخورد با نژادپرستی به عنوان آن مربوط به مردم سیاه و سفید اغلب گسترش شامل بسیاری دیگر به عنوان” تاد بوید دانشگاه کالیفرنیای جنوبی صندلی برای مطالعه از نژاد و فرهنگ عامه گفت: در ماه ژوئن ، “به بحث در مورد نژاد پرستی در ورزش است و آن متمرکز می شود در مسائل بدان معنی است که آن می درخشد نور را در مسائل دیگر مربوط به نژاد پرستی و غیره. گفتگو در مورد بومیان آمریکا کثافت است که در جریان بوده است مدت زمان طولانی. من فکر می کنم آن را می شود سخت تر به دفاع از آن است.”

تغییر به آرامی اتفاق می افتد و پس از آن همه در یک بار. شرکت های بزرگ امریکا را دیدم توده ها در خیابان ها و به این نتیجه رسیدند که نادیده گرفتن آنها می تواند کسب و کار بد. اسنایدر و تازه استخدام مربی ران ریورا شروع بحث در مورد دولت نام در ماه ژوئن ریورا گفت: در 4 جولای مصاحبه در اطراف زمان, سیاستمداران, رهبران قبیله ای و دیگر طرفداران جدید آغاز شده فشار به آن را تغییر دهید. در ژوئن 12, d. C. شهردار موریل E. Bowser خود (D) گفت که “زمان گذشته” برای تغییر نام.

فشار مالی و در نهایت شکست اسنایدر. در جولای 2, فدرال اکسپرس فرستاده واشنگتن مشاور عمومی دو صفحه نامه گفت: این امر حذف آن از علامت های این تیم در ورزشگاه پس از سال 2020 فصل با استناد به خطر آسیب به این شرکت با نام تجاری اگر نام نیست تغییر کند. این حرکت می توانست هزینه اسنایدر حدود 45 میلیون باقی مانده شش سال ” تعادل در $205 میلیون نامگذاری ورزشگاه-حقوق معامله است.

بعد از آن روز این شرکت — که مدیر عامل شرکت Frederick W. Smith, یک اقلیت صاحب تیم — اعلام عمومی در یک جمله آزادی که آن را درخواست کرده بود واشنگتن تغییر نام آن است. نایک متوقف مثال کلمه “ردسکینز” در آن فروشگاه آنلاین; مشتریان که برای جستجو دنده که تحت نام یک صفحه خالی.

در صبح روز 3 ژوئیه در واشنگتن اعلام کرد آن را تحت یک “بررسی دقیق” از آن نام. شرکت حامیان پپسی بانک مرکزی آمریکا و جوانه, نور, و همچنین به عنوان NFL کمیسر راجر Goodell همه منتشر اظهارات ستایش تصمیم گیری. در روز های غیر قابل تصور تبدیل شده بود اجتناب ناپذیر است.

داشتن مقاومت برای دو دهه اسنایدر البته تغییر در یک ماده از هفته.

روم Stubbs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü