واشنگتن گزارش coronavirus بان کی مون تحت تاثیر قرار می XFL MLB و MLS بازی

سیاتل تایمز و هرالد از اورت اول شد به گزارش اخبار در انتظار بان کی مون. حداقل 24 نفر کشته شده اند در ایالت واشنگتن به مراتب بیشتر از هر جای دیگری در ایالات متحده با بیش از 200 بیشتر موارد تشخیص داده شد. بسیاری از موارد در شاه, Snohomish, و پیرس شهرستانهای استان است.

“من شوکه نمی شود اگر ما برخی از اخبار بیشتر در که در چند روز آینده” Inslee به خبرنگاران گفت: ممنوعیت ممکن در اجتماعات بزرگ در طول یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر ما نیاز به نگاهی به آنچه در آینده نه فقط آنچه که امروز در اینجا.”

از XFL را سیاتل اژدها که کشیده اند بیش از 20 ، 000 طرفداران هر یک از بازی های خانگی خود را در مراسم تحلیف فصل در حال برنامه ریزی برای میزبانی نیویورک نگهبان روز شنبه در لس آنجلس مدافعان در مارس 22 در سنچریلینک درست که در آن امتیازات کارگر به تازگی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اژدها هنوز برای اعلام برنامه های خود را هر چند انتظار می رود آنها را انجام دهید تا چهارشنبه.

Seattle Mariners در حال برنامه ریزی برای باز کردن آنها فصل لیگ بیس بال در خانه در مارس 26 برابر رنجرز تگزاس. یک Mariners سخنگوی گفت: بار در روز سه شنبه که این تیم نمی خواهد نظر تا پس از Inslee است روز شنبه در کنفرانس خبری, برنامه ریزی برای 1:15 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. باقی مانده در آریزونا این تیم بهار آموزش پایه برای فصل باز سری یک احتمال است, یک منبع گفت: بار.

Seattle Sounders از لیگ برتر فوتبال یک بازی خانگی مارس 21 برابر FC Dallas. خانه های قبلی بازی در برابر Columbus Crew روز شنبه در سنچریلینک درست درو 33,080 این تیم را دست کم-با حضور در بازی از سال 2009.

دانشگاه واشنگتن واقع در سیاتل است تعدادی از برنامه ریزی رویدادهای ورزشی در روزهای آینده با آن سافتبال تیم برنامه ریزی شده به بازی یک نمایشگاه در خانه در برابر آمریکا, تیم ملی پنج شنبه شب. مسابقات تنیس در برابر Samford و بیلور برنامه ریزی برای جمعه و شنبه در حال حاضر لغو شده است. مدرسه بیس بال تیم بازی نمی کند دوباره در خانه تا مارس 17; های اخیر خود را بازی خانگی برابر یوتا دره در یکشنبه درو تنها 213 طرفداران.

Spokane نزدیک به 300 مایل به سمت شرق از واشنگتن قرار است میزبان اول و دور دوم بازی ها از مردان NCAA بسکتبال مسابقات در مارس 19 و 21. این Gonzaga زنان نیز انتظار می رود به میزبان مسابقات NCAA بازی در اسپوکن. یکشنبه, وجود داشته است هیچ مثبت coronavirus آزمون در Spokane County, و NCAA اعلام کرد که آن را “تصمیم گیری در روزهای آینده” در مورد چگونگی آن را در ادامه با هر دو مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

آیوی لیگ را لغو کرده است آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال و اواسط آمریکا و غرب در کنفرانس اعلام کرد که مسابقات خود را برگزار خواهد شد بدون تماشاگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im