الیزابت وارن به آمار زمین سخت در آیووا از جان گذشته برای حرکت روان رقبا مانند برنی ساندرز و پیت Buttigieg و زمان دور از مبارزات انتخاباتی در حالی که اقدام به عنوان “داور” در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه.

پرواز برگشت به Hawkeye دولت در شب جمعه پس از سناتورهای میانجیگری یک معامله برای رای دادن بر روی رئیس جمهور بعدی چهارشنبه 70 ساله انداخت و خودش را به روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی خود در مورد مردم آیووا نمایندگان شان باید رای برای او.

در مرکز خود را زمین نمی شد به سادگی یک درخواست تجدید نظر به خشم در مورد ایران از’ اتهام عدم تمایل به درستی در نظر گرفتن استیضاح اتهامات وارد در رئيس جمهور.

بلکه او نیز با چکش سخت در چندین نگرانی او معتقد است که نزدیک به رای دهندگان قلب – دسترسی به بهداشت و درمان مقرون به صرفه هزینه دارو و شغل است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند.

“من در یک دبیرستان مناظره و من برنده بورس تحصیلی به کالج” او گفت: صحبت کردن در سالن تربیت بدنی در کو کالج در شهرستان سدار رپیدس.

منجر به چرخاندن زندگی شخصی داستان آن نیز تبدیل به بخشی از خود برجای گذاشت و سپس او افزود: “پس از آن در 19 من احساس در بسیاری از ازدواج و کاهش یافته است…این خوب بود اما من از دست رفته من رویای یک معلم مدرسه.”

خانم وارن تا کار برش در اینجا در میانه که در آن مردم را در شب دوشنبه برگزاری اولین رای از 2020 سیاسی چرخه. چرا که از آن برای اولین بار در کشور, وضعیت تا حد زیادی روستایی و اکثریت سفید آیووا اعمال نفوذ برای فراتر از جمعیت آن است.

فقط چند ماه پیش خانم وارن سناتور ماساچوست شد و برای کسب مقام اول در اینجا frontrunners اینجا. اما فقط به عنوان به سرعت به عنوان او به نظر می رسید به افزایش است بنابراین او زمین را از دست داد در حالی که جو بایدن آقای Buttigieg و آقای ساندرز دیده می شود ثروت خود را افزایش است.

برخی پیشنهاد کرده اند که خانم وارن او را دیدم شماره شیب در میان شک و تردید در میان رای دهندگان به عنوان به چگونه او را به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی جهانی طرح با وجود او از جمله این توضیح که بخشی از زمین است.

به عنوان نتیجه در حالی که به همان اندازه مترقی آقای ساندرز به نگه داشتن بر روی هواداران خود برخی از خانم وارن اولیه حامیان به نظر می رسد باید معطوف به آقای بایدن آقای Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq همه آنها ادعا می کنند خود بیشتر از متوسط سیاست های پیشنهادی بیشتر واقع گرایانه است.

الیزابت وارن و برنی ساندرز شنیده یکدیگر را متهم خواستار آنها را “دروغگو” در پایان مناظره

یک نظرسنجی اخیر توسط نیویورک تایمزقرار داده است آقای بایدن پیش رو در سراسر کشور در 27 امتیاز با آقای ساندرز, 24 و خانم وارن, 14 زیر. در آیووا نظر سنجی قرار داده و آقای ساندرز و آقای بایدن برابر با 22 با آقای Buttigieg دوم در 18 و خانم وارن در 15 امتیاز.

نشستن در ردیف جلو صندلی در کو, کالج, Lana Gehlsen, 68 بازنشسته تکنسین آزمایشگاه گفت: نمی شد به طور کامل تصمیم گرفت که برای حمایت از روز دوشنبه اما که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که او چه دیده بود از سناتور.

“من هنوز در حصار, اما من با تکیه به سمت او. من دوست دارم آنچه او برای گفتن دارد,” او گفت:.

خانم وارن معرفی شد توسط کنگره Ayanna Pressley, اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار عضو کنگره از ایالت ماساچوست.

“او هر دو همدلانه و electable” او اعلام کرد. “مردم صحبت های زیادی در مورد مهارت های خود را به عنوان یک استاد و معلم اما او حتی بهتر ، و این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر.”

او افزود: “من می دانم که چرا برخی از مردم در اینجا نیست: قلب های شکسته و وعده های شکسته و شکسته سیستم. اما ما نیاز به بزرگ تغییر ساختاری.”

خانم وارن ساخته شده است که ژست گرفتن برای عکاسی سلفی با هر فرد در اتاق که می پرسد برای یک, و بخش مهمی از استراتژی مبارزات انتخاباتی. در عین حال روز شنبه به عنوان خورشید glimmered کردن برف در سدار رپیدس او از آنها خواست تا به او اجازه دهد به قطع که منظور او را قادر به رسیدن به دیگر کمپین توقف در دولت است.

در محل خود او در پشت سر گذاشتن سگ شکاری طلایی بیلی که شده مبارزه همراه با پسرش الکس در حالی که او در برخورد با استیضاح در واشنگتن, DC. “نگران نباش” او گفت: به جمعیت. “او مشغول به کار در لبخند او.”

آن را به عنوان او ماندند برای یک شات گروه قبل از برگشت در دنباله.

“این آن است. این است که ما لحظه ای در تاریخ و آن راه حق در اینجا در آیووا” او گفت: “صدای او صدایی کمی خشن. “ما در حال رفتن به آن را اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de