آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

وارن بافت در نهایت باعث می شود یک معامله. نشانه آتش بازی?

وارن بافت در نهایت یک معامله اما کسانی که آتش شما شنیده نمی شد برای او.

به عنوان ایالات متحده بسته چهارم جولای تعطیلات آخر هفته, Berkshire Hathaway Inc. گفت که آن را کسب نزدیک به 10 میلیارد دلار از دارایی های گاز و مرتبط بدهی از قلمرو انرژی, Inc. ممکن است این هیبت الهام بخش mega-خرید است که پیروان خود را باید با صبر و حوصله در انتظار. هنوز هم وجود دارد مقدار است که می تواند جمع آوری شده از آن در مورد بافت قاب از ذهن ملت وارد ماه پنج نفر از یک بیماری همه گیر است که در غیر این صورت نگه داشته و مشهور سرمایه گذار در حاشیه.

این است برکشایر بزرگترین خرید پس از 2015 و در عین حال آن را کوچک توسط برکشایر استاندارد نسبتا کم خطر مقابله در میان رکود اقتصادی که مجموعه ای برای تغییر چشم انداز برای برخی از صنایع ، حتی اگر بافت به تازگی نشانه های کمی اشتها را به هر گونه شرط بزرگ تا زمانی که پایان Covid-19 باقی می ماند به طور کامل ناشناخته انرژی است که یک منطقه که در آن او شده است آماده به کوچکتر فرصت طلب خرید. در برکشایر غیر منتظره ای غم انگیز سهامدار جلسه در مه, او اشاره کرد که انرژی بخش همراه با BNSF راه آهن و بیمه واحد به عنوان بخشی از کنگلومرا که کمتر آسیب دیده توسط ویروس. “این کسب و کار تولید پول نقد حتی اگر درآمد خود را تا حدودی کاهش,” او گفت:. در نامه سالانه خود را در ماه فوریه میلیاردر نوشت که مایل به سرمایه گذاری بیشتر از انرژی واحد سود انباشته را در ابزار بزرگ پروژه های.

دومینیون معامله دست برکشایر بیش از 7,700 کیلومتر از خطوط لوله گاز و 900 میلیارد فوت مکعب گاز ذخیره سازی. می آید و آن را به عنوان قلمرو و دوک انرژی Corp. بیرون از برنامه ریزی برای یک پروژه خط لوله بحث برانگیز در امتداد سواحل شرق ایالات متحده; پروژه های دیگر مانند آن بوده است اوراق را به عنوان به خوبی و خط لوله سهام گرفته اند و شتم. که تلاقی عوامل ایجاد یک فرصت نادر در این محیط برای بافت برای دریافت یک معامله در قیمت او دوست دارد در یک صنعت او راحت با — و در زمانی که او و ظاهر هر کس دیگری است که می ترسم به انجام این کار بسیار دیگری. آن را نیز اتفاق می افتد به یک صنعت است که بافت جانشین-در-انتظار گرگ هابیل به خوبی می داند که در حال حاضر به عنوان رئیس برکشایر هاتاوی انرژی است.

چه ایستاده به عنوان قابل توجه در برکشایر در معامله اعلام شد که برای اولین بار نقل قول بود از بافت نه هابیل. این می گوید که بافت حتی به عنوان او را به نوبه خود سال 90 در ماه آینده هنوز تصمیم گیرنده است و می خواهد که شناخته شده است. این یک یادآوری است که برکشایر سابقه قابل توجه یار معاملات با شرایط مطلوب بسیار است به دلیل بافت مشهور و تحسین وجود دارد چیزی است که باید گفت برای فروش شرکت خود را به وارن بافت. که برگ سوال: آیا هابیل اهدا می شود همان ترجیحی M&A درمان در هنگام بافت از بین رفته ؟ اگر نه او را با برکشایر را بیش از 100 میلیارد دلار پول نقد که نه حتی بافت بوده و قادر به صرف است ؟

با 2020 در حال حاضر مشخص شده توسط اقتصادی آتن ویروس ترس و یک میزبان از لغو سفر عروسی و فارغ التحصیلی آن نبوده است, یک سال خوب برای هر کسی حتی جهان ششم-ثروتمندترین مرد (او چهارم-ثروتمندترین قبل از بحران). در حالت ایده آل بافت خواهد بود making a splash با یک غول معامله مورد حق در حال حاضر چیزی جذاب تر به سرمایه گذار به طور متوسط بیش از یک دسته لوله های زیرزمینی که در آن. (Costco Wholesale Corp. یک چنین مثال من بر این باورند شده است.)

بافت ممکن است به نظر می رسد بسیار مسن تر از او یک سال پیش — او قطعا فقط به عنوان تیز — اما چرخش 90 نمادین است به عنوان یک فصل نهایی برای اوراکل. او نمی خواهد می خواهید آخرین پاورقی میراث به یک unmemorable خرید گاز از دارایی های, حتی اگر آن را خوب معامله. سپس دوباره Covid-19 نیست می روم تا او را انتخاب است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تارا Lachapelle است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کسب و کار از سرگرمی ها و ارتباطات از راه دور و همچنین گسترده تر می پردازد. او که قبلا نوشت: M&یک ستون خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول