یک بخش از وارن نامه شامل عنوان “تاریخچه نادرست و رادیکال اظهارات مربوط به سیاست های اقتصادی و نقش تغذیه می کند.” وارن نوشت که شلتون گذشته اظهارات “به شدت نشان می دهد که شما فاقد این ظرفیت به ورزش مراقبت از ثبات و استقلال سیاسی انتظار می رود از اعضای [تغذیه] حکام.”

شلتون محافظه کار است محقق با مدرک دکترا در مدیریت کسب و کار که در خدمت به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. او بهترین و شناخته شده برای پیش بینی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و حمایت ایالات متحده برای بازگشت به چیزی شبیه به استاندارد طلا بسیار بحث برانگیز است که بسیاری از اقتصاددانان می گویند خواهد محدود کردن دولت توانایی مبارزه با رکود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی نامزد شلتون و اقتصاددان کریستوفر والر این هفته برای پر کردن کرسی های باقی مانده در بانک فدرال حکام. گذشته چهار نفر تهمت نشانه های او می خواست برای معرفی به بانک فدرال هیئت مدیره یک گروه که شامل تاجر هرمان قابیل و مفسر محافظه کار استفان مور شکست خورده را به نفع خود بسیار حمایت و خود را نامزد floundered.

رئیس کمیته بانکی سنای ایالت مایک Crapo (R-آیداهو) گفت: یک خبرنگار بلومبرگ این هفته که او می خواهد به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان من می توانم” در دو تغذیه نامزد. این اتفاق می تواند ظرف یک ماه سریع جدول زمانی با توجه به طولانی کرسی شده اند خالی است.

بانک فدرال حکام هفت اسلات هر چند دو خالی هستند.

وارن به شلتون مهلت Feb. 13 پاسخ به این سوال دقیق. شلتون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شلتون به تازگی مورد نیاز برای تغذیه به صورت مستقل از کاخ سفید در برابر به طور گسترده ای برگزار شد که غیر سیاسی بانک مرکزی را به بهترین تصمیم گیری برای اقتصاد است. او همچنین در توصیف تغذیه به عنوان “بسیار نزدیک به برنامه ریزی مرکزی” و سوال که آیا ایالات متحده هنوز هم نیاز به یک بانک مرکزی در همه.

شلتون نیز به ظاهر تلنگر-شکست مواجه تعدادی از نمایش ها پس از او تبدیل به یک مدعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی به خصوص در مورد چگونه نرخ بهره پایین باید باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها bashed فدرال رزرو برای نگه داشتن نرخ بهره بیش از حد بالا است. او درخواست کرده است که فدرال رزرو در نظر گرفتن ساخت آمریکا نرخ بهره منفی برای مطابقت با اتحادیه اروپا و ژاپن است. ایالات متحده تا به حال هرگز یک رای منفی قبل و بسیاری از کارشناسان می گویند که تنها باید تلاش شود در شرایط اقتصادی وخیم است.

قبل از سال 2016 انتخابات شلتون گفت منفی نرخ بهره “به طور کامل تضعیف اصول بازار آزاد.” به تازگی او حمایت برای کاهش نرخ “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” با این استدلال که بانک مرکزی نباید مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن رشد اقتصادی در دستور کار است و آمریکا نباید در یک نقطه ضعف به کشورهای دیگر.

شلتون گفت واشنگتن پست در مصاحبه ای در این تابستان که او صحبت نمی کند رئیس جمهور و این که او دارای یک سابقه طولانی از دیدگاه مستقل. او گفت که او انجام داده است بسیاری از رسانه ها مصاحبه ها در ماه های اخیر به دلیل “من اعتقاد دارم که شما ممکن است به عنوان به خوبی می دانید آنچه که من فکر می کنم چون من را تغییر نمی دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow بارها ابراز اعتماد به نفس خود را که شلتون خواهد شد و مجلس سنا. بانک فدرال را در جلسه بعدی به تصمیم گیری در مورد نرخ بهره است مارس 18. اگر تایید شلتون خواهد بود یکی از 12 نفر از اعضای فدرال ریزرو کمیته است که تصمیم می گیرد در نرخ.

فدرال رزرو در سمت چپ متحده معیار نرخ بهره بدون تغییر در این هفته در یک سطح فقط خجالتی از 1.75 درصد است. همه اعضای این کمیته رای به نفع نگه داشتن نرخ ثابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im