اگر چه برنامه های نشده نهایی فرد گفت که این استودیو است که با تکیه به سمت هل انتشار این فیلم به یکی از دو Aug. 12 یا Aug 14 از 31 جولای امیدوار است که بیشتر از دو هفته اجازه می دهد این کشور برای بهبود یافتن از زمان افزایش در coronavirus موارد در حالی که هنوز هم اجازه می دهد این فیلم برای اولین بار قبل از پایان تابستان.

یک برادران وارنر سخنگوی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد برنامه های این شرکت.

“شعار” به مدت طولانی بر دوش این صنعت امیدوار آوردن مصرف کنندگان بازگشت به سینما پس از چند ماه از بسته شدن کسب و کار. تریلر مرموز اکشن-هیجان انگیز تولید شده اند توجه زیادی آنلاین و مدیر نولان در آخرین پنج فیلم قدمت آن به “شوالیه تاریکی” در سال 2008 که ساخته شده حداقل نیمی از یک میلیارد دلار در سراسر جهان است.

“شعار” برنامه ریزی شده برای انتشار در 17 جولای با برادران وارنر حفظ آن تاریخ حتی به عنوان بسیاری از فیلم های دیگر بودند به تعویق افتد. اما دو هفته پیش این استودیو تحت فشار قرار دادند و این فیلم را در ماه ژوئیه 31. اگر این استودیو به تعویق افتاد این فیلم دوباره آن را یک بار دیگر باید با تاخیر فیلم را به عنوان آن را به خود جلب کرد در عرض پنج هفته از باز کردن. یک استودیو فشرده کمپین بازاریابی اغلب با راه اندازی حدود یک ماه پیش از یک فیلم انتشار.

در طول زمان عادی یک استودیو تقریبا هرگز قرار می دهد از بزرگترین فرانچایز فراتر از اولین آخر هفته ماه اوت و پس از آن بسیاری از مخاطبان بالقوه است یا در حال آماده شدن برای بازگشت به مدرسه و یا سفر در پایان تعطیلات تابستان.

اما هالیوود امیدوار است که مصرف کنندگان خواهد بود مایل به گسترش خود را در تابستان سال جاری به عنوان دولت reopenings به آرامی حرکت می کند و بسیاری از مقصد باقی می ماند تعطیل; تعدادی از مشخصات بالا منتشر شده مانند “یک محل آرام بخش دوم” در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اوایل ماه سپتامبر به طور معمول یک استودیو dead نقطه. یک حرکت به اوت را نشان می دهد برادران وارنر نشده به طور کامل داده شده تا در تابستان, اگر ایمان در حال محو شدن سریع.

در نظریه برادران وارنر همچنین می توانید نگه دارید تعویق انداختن این فیلم در دو هفته افزایش; تاریخ انتشار هیچ قانونی الزام آور قدرت. هنوز تئاتر در حال برنامه ریزی reopenings در اطراف آزادی و مداوم چکه کوچک تعویق می تواند مشکل تر است برای برخی از تمیز ماهها تاخیر.

هنوز امکان حتی از راه دور از یک “شعار” تابستان باز می تواند مفید به AMC و بزرگ دیگر تئاتر زنجیر امیدوار نگه داشتن وام دهندگان و مالکان آنها تکیه می کنند برای اجرای کسب و کار خود را در خلیج با اطمینان کسب و کار است که به زودی از سر گرفته شود. AMC برنامه ریزی شده شروع به باز کردن تئاتر در ماه جولای با اکثر رسانه ها است تا پایان این ماه است. مشخص نیست که چگونه یک “شعار” تعویق خواهد تحت تاثیر قرار دهد که برنامه های.

یک AMC سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی دیگر از استودیو های بزرگ و باز در این تابستان باقی مانده است, در تقویم اما این بیش از حد است به احتمال زیاد به تغییر. دیزنی که نمی رفت متحرک آن راه اندازی مجدد “مولان” از آن تاریخ جولای 24 پس از “شعار” به تعویق افتاد و به تاریخ 31 ژوئیه در حال حاضر انتظار می رود حداقل یک هفته پس از “شعار” در اواخر ماه اوت و می تواند تحت فشار قرار دادند به سقوط.

دیزنی نیز بعید است که می خواهید به بیرون آمدن در هفته آینده به چین که در آن “مولان” است که انتظار می رود به انجام کسب و کار مهم است بسته آن تئاتر از آنجا که از virus.

اگر “مولان” حرکت آن معنی خواهد بود که یکی از هالیوود پرسود ترین ماه خواهد شد بدون یک نسخه اصلی برای اولین بار در دوران مدرن است. در سال گذشته جولای آورده انتشار “شیر شاه” “مرد عنکبوتی: دور از خانه” و “روزی روزگاری در هالیوود” که در مجموع فروش بیش از 1.1 میلیارد دلار در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات