حرکت معاملات یک ضربه جدی به هالیوود امیدوار است از محور خود در فصل تابستان در حال حاضر به شدت آسیب دیده توسط بسته شدن سالن های سینما در پاسخ به این بیماری همه گیر. این فیلم در حال حاضر بیرون آمدن چهار شنبه Aug. 12 به جای ماه جولای 31 عنوان استودیو امیدوار است که بیشتر از دو هفته اجازه خواهد داد که این کشور برای بهبود یافتن از زمان افزایش در coronavirus موارد در حالی که هنوز ارائه زمان کافی قبل از پایان تابستان.

“برادران وارنر متعهد به آوردن ‘شعار’ به مخاطبان در سالن های نمایش بر روی صفحه نمایش زمانی که شرکت کنندگان آماده و مقامات بهداشت عمومی می گویند از آن زمان. در این لحظه آنچه که ما نیاز به انعطاف پذیر است و ما در درمان این را به عنوان یک سنتی فیلم آزادی” این شرکت در بیانیه ای گفت.

توسعه خواستار افزایش coronavirus موارد در بسیاری از مناطق. کالیفرنیا که شامل برخی از بزرگترین کشور فیلم بازارهای دیدم تعدادی از عفونت ها افزایش می دهد بیش از 6000 مورد در دو روز این هفته و بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند 32 درصد در دو هفته گذشته. در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) قرار داده و دولت را بازگشایی طرح در مکث پنج شنبه در میان موج جدیدی از موارد. این حرکت نشان می دهد برادران وارنر نشده به طور کامل داده شده تا در تابستان, اگر ایمان در حال محو شدن سریع.

“شعار” به مدت طولانی بر دوش این صنعت امیدوار آوردن مصرف کنندگان بازگشت به سینما پس از چند ماه از بسته شدن کسب و کار. تریلر مرموز اکشن-هیجان انگیز تولید شده اند توجه زیادی آنلاین و مدیر نولان در آخرین پنج فیلم قدمت آن به “شوالیه تاریکی” در سال 2008 که ساخته شده حداقل نیمی از یک میلیارد دلار در سراسر جهان است.

“شعار” برنامه ریزی شده برای انتشار در 17 جولای با برادران وارنر حفظ آن تاریخ حتی به عنوان بسیاری از فیلم های دیگر بودند به تعویق افتد. اما دو هفته پیش این استودیو تحت فشار قرار دادند و این فیلم را در ماه ژوئیه 31. با حرکت این استودیو یک بار دیگر به تعویق افتاد این فیلم به عنوان آن را به خود جلب کرد در عرض پنج هفته از باز کردن. یک استودیو فشرده کمپین بازاریابی اغلب با راه اندازی حدود یک ماه پیش از یک فیلم انتشار.

در طول زمان عادی یک استودیو تقریبا هرگز قرار می دهد از بزرگترین فرانچایز فراتر از اولین آخر هفته ماه اوت و پس از آن بسیاری از مخاطبان بالقوه است یا در حال آماده شدن برای بازگشت به مدرسه و یا سفر در پایان تعطیلات تابستان.

اما هالیوود امیدوار است که مصرف کنندگان خواهد بود مایل به گسترش خود را در تابستان سال جاری به عنوان دولت reopenings به آرامی حرکت می کند و بسیاری از مقصد باقی می ماند تعطیل; تعدادی از مشخصات بالا منتشر شده مانند “یک محل آرام بخش دوم” برنامه ریزی شده برای اوایل ماه سپتامبر به طور معمول یک استودیو dead نقطه.

برادران وارنر گفت: برنامه های خود را برای “شعار” شامل است که به عنوان یک هدف. “ما برنامه ریزی برای بازی های دیگر بیش از تمدید دوره بازی فراتر از هنجار به توسعه بسیار متفاوت و در عین حال انتشار موفقیت آمیز استراتژی” بیانیه اش گفت.

در نظریه برادران وارنر همچنین می توانید نگه دارید تعویق انداختن این فیلم در دو هفته افزایش; تاریخ انتشار هیچ قانونی الزام آور قدرت. اما تئاتر در حال برنامه ریزی reopenings در اطراف آزادی و مداوم چکه کوچک تعویق می تواند مشکل تر است برای برخی از تمیز ماهها تاخیر.

در عین حال این امکان را حتی از راه دور از یک “شعار” تابستان باز خواهد بود مفید به AMC و بزرگ دیگر تئاتر زنجیر امیدوار نگه داشتن وام دهندگان و مالکان آنها تکیه می کنند برای اجرای کسب و کار خود را در خلیج با اطمینان کسب و کار است که به زودی از سر گرفته شود. AMC برنامه ریزی شده شروع به باز کردن تئاتر در ماه جولای با اکثر رسانه ها است تا پایان این ماه است. مشخص نیست که چگونه این “شعار” تعویق تاثیر می گذارد این برنامه.

یک AMC سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی دیگر از استودیو های بزرگ و باز در این تابستان باقی مانده است, در تقویم, اما بیش از حد است به احتمال زیاد به تغییر. دیزنی است که نقل مکان کرد و آن را “مولان” راه اندازی مجدد از آن در جولای 24 تاریخ پس از “شعار” به تعویق افتاد و به تاریخ 31 ژوئیه در حال حاضر انتظار می رود حداقل یک هفته پس از “شعار” در اواخر ماه اوت و می تواند تحت فشار قرار دادند به سقوط.

دیزنی نیز بعید است که می خواهید به بیرون آمدن در هفته آینده به چین که در آن “مولان” است که انتظار می رود به انجام کسب و کار مهم است بسته آن تئاتر از آنجا که از virus.

اگر “مولان” حرکت آن معنی خواهد بود که یکی از هالیوود پرسود ترین ماه خواهد شد بدون یک نسخه اصلی برای اولین بار در دوران مدرن است. در سال گذشته جولای آورده انتشار “شیر شاه” “مرد عنکبوتی: دور از خانه” و “روزی روزگاری در هالیوود” که در مجموع فروش بیش از 1.1 میلیارد دلار در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات