خارج شده است خرید و فروش آنلاین افزایش 74 درصد در طول همه گیر

این شرکت که مبادرت به فروش مواد غذایی و دیگر “ضروری” موارد نگه داشته است همه 5,355 آمریکا خارج شده و باشگاه سام باز کردن فروشگاه ها در طول بحران. این گزارش در سه ماهه اول سود $3.99 میلیارد دلار تا حدود 4 درصد از سال گذشته در روز سه شنبه.

“بیش از همیشه اخبار این سه ماهه است شگفت انگیز ما همکاران” داگ McMillon این شرکت اجرایی در بیانیه ای گفت:. “آنها در حال افزایش است به چالش برای خدمت به مشتریان ما و جوامع ما است.”

اما کارگر حمایت گروه می گویند این شرکت سود آمده اند در خطر سلامت کارکنان. حداقل 22 Walmart کارکنان فوت کرده اند از covid عوارض مربوط به پس از ماه مارس با توجه به کار گروه حمایت آمریکا برای احترام.

Walmart گفت این است که به ارائه رایگان ماسک و دستکش به کارکنان و نصب عطسه سپاه پاسداران در آن وسیله ، آن را نیز اعلام کرد دو دور از پاداش — $150 به صورت پاره وقت کارگران $300 به صورت کامل-تایمر — که از طریق این بیماری همه گیر.

غول خرده فروشی نیز اعلام کرد که آن را قطع سایت تجارت الکترونیکی Jet.com “با توجه به ادامه قدرت نام تجاری خارج شده.” خارج شده پرداخت می شود $3.3 میلیارد دلار برای Jet.com در سال 2016 و در ادامه به سرمایه گذاری به شدت در سایت امید که آن کمک خواهد کرد که برنده بیش جوانتر بیشتر مرفه بزرگ-شهرستان خریداران از آمازون. (جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صاحب واشنگتن پست.)

Coronavirus همه گیر تحلیلگران می گویند شتاب گسترش شکاف میان این کشور بزرگترین و موفق ترین زنجیر مانند خارج شده و بقیه. خرده فروشان به طور موقت بسته بیش از 260,000 فروشگاه ها به دلیل شیوع کروناویروس همه اما آوردن کسب و کار به یک توقف برای بسیاری از شرکت ها که تکیه بر خریداران در فروشگاه به درایو بخش عمده ای از فروش خود را. چهار خرده فروشان عمده — J. Crew, Neiman Marcus, مرحله, فروشگاه ها و J. C. Penney — در حال حاضر برای ثبت ورشکستگی این ماه و تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند دیگران به دنبال به عنوان شرکت های بیشتری اجرا از پول نقد و اقتصاد همچنان به ترش.

خرده فروشی در ماه آوریل سقوط 16.4 درصد بزرگترین افت تا کنون به عنوان مصرف کنندگان متوقف خرید لباس و کفش و مبلمان و سایر موارد اختیاری. فروش مواد غذایی, اما 13 درصد افزایش یافت در حالی که آنلاین صرف رشد 21 درصد که بیشتر آمریکایی ها ماندم, به در خانه دادن یک آسانسور برای برخی از بزرگترین خرده فروشان مانند Walmart, Target و آمازون است.

“این یک پیشگویی: بزرگتر و قوی تر بازیکنان در نظر گرفتن حتی بیشتر سهم بازار” گفت: میکی Chadha ارشد اعتباری افسر در رتبه آژانس مودی. “و شرکت هایی که ضعیف بودند برای شروع با آنها فقط رفتن برای تبدیل شدن به ضعیف تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de