Walmart پست های ناامید کننده فروش تعطیلات می گوید این است که نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در coronavirus

هر چند مصرف کنندگان همچنان به سرپا نگه داشتن مقدار از اقتصاد ایالات متحده وجود دارد نصب ترس از بحران بهداشت عمومی در چین را یک آبشاری اقتصادی. تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله تسلا نایک و دیزنی هشدار داده اند که این ویروس می تواند در دراز مدت عوارض بر درآمد اپل در این هفته گفت: آن را از دست آن درآمد فصلی اهداف به دلیل کاهش تولید آیفون در چین است. بازارهای جهانی همچنان وحشت زده و عصبی در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال نشانه هایی است که دیگر برندهای عمده ای نیز ممکن است به یک ضربه.

“بالقوه زنجیره تامین فشار در نور از ویروس چالش های مربوط در چین” در ادامه به ارائه یک کارت وحشی برای شرکت مایکل Lasser, یک تحلیلگر UBS نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز سه شنبه.

“اشتباه نکنید: اگر هر چیزی در حال رفتن به دندانه جهان اقتصاد این کروناویروس گفت:” باب Phibbs, مدیر اجرایی, خرده فروشی, دکتر نیویورک-بر اساس شرکت مشاوره. “این رفتن به ضربه تمام خرده فروشان اما مشکلات به خصوص بزرگ برای خارج شده است.”

با $524 میلیارد دلار در فروش سالانه او گفت: خارج شده است از نزدیک تماشا bellwether برای بقیه میباشد. آن قیمت سهم باقی مانده تا حد زیادی تخت شنبه به عنوان سرمایه گذاران هضم اخبار.

تا کنون خارج شده مدیران و گفت: فروش در چین را نمی توان حتی به عنوان کشور تا حد زیادی در قفل کردن. ساکنان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به این شرکت برای تحویل خانه از مواد غذایی و لوازم دیگر. خارج شده 430 فروشگاه و 30 انبارها در کشور است.

اما کارشناسان صنعت گفت: شیوع بیماری می تواند گسترده اثرات گسترش به شرکت های زنجیره تامین.

“مانند بسیاری دیگر از شرکت های ایالات متحده خارج شده است و راه اندازی یک قوی زنجیره تامین بیش از چندین سال در چین گفت:” جورج Calhoun, استاد حسابداری برای Stevens Institute of Technology. “هیچ سوال وجود دارد که آن را نهفته و مختل شود.”

هفته گذشته بنتون ویل, ارک., شرکت گفت: آن را ذخیره کردن حدود 300 نفر از کارگران در نیویورک آن را به عنوان پرده آن Jetblack سرویس خرید شخصی. آن را نیز کم کردن سطح میانی مدیریت در 1,100 محله بازار و Supercenter فروشگاه خروج از کارگران در سراسر کشور نگران آنها از دست دادن شغل خود و بیمه در ماه های آینده.

“هر کس بر سوزن سوزن و در حال حاضر” یک مشتری خدمات مدیریت در محله بازار در کارولینای جنوبی گفت: واشنگتن پست. “مردم نگران هستند که آنها در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را از خود و خانه و اتومبیل خود را. آن را بسیار پر تنش است.”

خارج ولرم نتایج آمده به عنوان خرده فروشان در سراسر کشور در تلاش برای گرفتن مشتریان به فروشگاه خود را. همان-فروش فروشگاه — یک دقت اندازه گیری در فروشگاه ها و وب سایت های باز حداقل یک سال — رشد ولرم 1.9 درصد در سه ماهه چهارم, در مقابل 4.2 درصد رشد سال قبل.

“بر خلاف گذشته چهارم خارج شده بود شلیک در تمام سیلندر در آخرین بخش از” نیل ساندرز مدیر اجرایی GlobalData, خرده فروشی گفت: در یک یادداشت به مشتریان. این شرکت در انتخاب لباس او اضافه کرد: “شدند uninspiring مشکل به فروشگاه و انجام بسیار کمی برای تحریک مصرف کننده. در یک نسبتا ضعیف بازار خارج شده ارائه شده بسیار ضعیف ارائه رنج می برد و برای انجام این کار است.”

فروش آنلاین که رشد 35 درصد از سال قبل باقی مانده یک نقطه روشن برای این شرکت به عنوان مواد غذایی. خارج شده و به شدت سرمایه گذاری در کسب و کار تجارت الکترونیکی در سال های اخیر به عنوان آن به نظر می رسد برای راه های جدید را به نفع مشتریان است. این شرکت روز سه شنبه گفت انتظار دارد که رشد به سرعت در این سال به حدود 30 درصد است.

چهارم-درآمد سه ماهه رشد 2.1 درصد به $141.7 میلیارد دلار در حال سقوط کوتاه از انتظارات تحلیلگران در حالی که افزایش سود 12 درصد به رقم 4.3 میلیارد دلار است.

برای سال خارج شده گزارش $524 میلیارد دلار در سال درآمد — نزدیک به دو برابر آمازون $280.5 میلیارد دلار است. (جف بزوس آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی صاحب واشنگتن پست.)

خارج شده و همچنین دارای اکثریت سهام در JD.com یکی از این کشور بزرگترین سایت تجارت الکترونیک. چین به همراه مکزیک و هند کمک درایو خیلی از این شرکت رشد فروش در سه ماهه چهارم اجرایی داگ McMillon روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>