وال استریت را بزرگ بعدی بپرسید: کمک مالی برای ‘ناخواسته’ اعتبار

پیشرو به اتهام توماس باراک یک دوست و حامی رئیس جمهور تهمت و مدیر املاک و مستغلات سرمایه گذاری صندوق. باراک گرفته است به CNBC و بلومبرگ را در مورد گسترش دامنه فوق العاده اعطای وام و اوراق قرضه-خرید ولگردی و قانونی شکنی که فدرال ریزرو اعلام کرد در اواخر ماه گذشته است که در نهایت می تواند شامل تریلیون دلار است. تنها هدف او می گوید: برای حفاظت از کارکنان از دست دادن شغل خود و جلوگیری از دوام شرکت از بیرون رفتن از کسب و کار.

قبل از توجه به شایستگی از این استراتژی “no junk bond چپ پشت” اجازه دهید روشن در مورد چند چیز است.

در حالی که درست است که هیچ کس نمی تواند پیش بینی همه گیر و آسیب های اقتصادی است که این امر باعث همه باید شناخته شده است که اجازه می دهد شرکت ها و سرمایه گذاران به تنگه ضبط مقدار بدهی را به اقتصاد و سیستم مالی بسیار آسیب پذیر تر زمانی که یک شوک غیر منتظره آمد, آن را به عنوان همیشه. چیزهایی نیست که به این بد است.

دوم هدف از باز کردن بانک فدرال spigot حتی گسترده تر نیست و صرفا برای نجات شرکت ها و کارگران خود را. همچنین در مورد حفاظت از سرمایه گذاران ثروتمند و مدیران صندوق از جمله باراک که در حال حاضر به دنبال زیان بزرگی بر تمام کسانی که وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار وثیقه تعهدات وام و اهرمی وام آنها خریداری شده است.

سوم این است که به سادگی یک مشکل کوتاه مدت کافی “نقدینگی” در بازارهای اعتباری. یکی از دلایلی که وام دهندگان و سرمایه گذاران دیگر حاضر به خرید و نگهداری این اعتبار ابزار به ارائه نقدینگی — این است که آنها از ترس که برخی از اصلی وام گیرندگان نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با پرداخت وام به صورت ماهیانه و ممکن است مجبور شود به طور پیش فرض. ابتدا یک بحران نقدینگی و شما معمولا پیدا کردن یک بحران اعتباری کمین در زیر.

در نهایت شایان ذکر است که این خواهد بود که بار سوم در 22 سال است که فدرال ریزرو خواسته بودن به قید وثیقه یک سایه سیستم بانکی که بدست آورده آستین ، سود دقیقا به دلیل آن است که غیر قابل تنظیم رنج می برند و هرگز متهم برای نجات.

گفت: یک مورد خوب ساخته شود برای ارائه یک تاسیسات به مناسب کسب و کار با کاهش رتبه بندی اعتباری است که نمی توانید بیش از رول بدهی های موجود و یا قرض گرفتن بیشتر برای پوشش زیان عملیاتی در حالی که فروش آنها مختل می شود. بیش از نیمی از اوراق قرضه و اعتبار اسناد صادر شده در سال های اخیر انجام داده اند رتبه های زیر درجه سرمایه گذاری. و اگر این شرکت ها قادر به ادامه پرداخت کارکنان صاحبخانه کنندگان و بانک ها و وام دهندگان که می تواند خطرناک اثر موج دار شدن در اقتصاد و سیستم مالی.

اگر فدرال رزرو شد برای اعلام چنین برنامه اوراق قرضه و اعتبار ابزار به آن دسته از شرکت های که در حال حاضر به فروش در 60 تا 80 سنت دلار — باید بلافاصله پس از بازگشت به سطح نرمال. و بالاتر با قیمت های تجاری به نوبه خود آن را ممکن است برای این کاهش-رتبه شرکت ها به صدور اوراق قرضه جدید و یا دریافت وام های جدید است. که آنچه اتفاق افتاده است با کوتاه مدت تجاری کاغذ و درجه سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اوراق قرضه که فدرال ریزرو اعلام کرد که این امر با پیوستن به خزانه به خرید این اوراق بهادار. هیچ دلیلی وجود دارد همان چیزی که اتفاق نمی افتد با ریسک اعتباری.

این بدان معنی نیست که این شرکت ها و وام دهندگان خود را باید در شرایط مطلوب به عنوان رنگ آبی تراشه شرکت.

به تأمل بیشتر خطرات وزارت خزانه داری باید کمک بخش بزرگتر به تسهیلات وام (30 درصد به جای 10 درصد) به طوری که مالیات دهندگان جذب هر گونه ضرر و زیان اجازه می دهد فدرال رزرو به افتخار تعهد قانونی خود به ترافیک تنها در riskless اوراق بهادار. خطرناکترین تراشه ها جای دادند از بسته های وام باید کنار گذاشته شود از این برنامه است. و اگر بانک ها تصمیم به استفاده از این پایین تر دارای امتیاز وام و اوراق بهادار به عنوان وثیقه به قرض گرفتن وجوه اضافی از تغذیه فرض ارزش باید عمیقا با تخفیف.

مهم تر کنگره باید در آن عبارتند از بعدی بسته نجات یک مالیات در هر بازار مالی معامله جمع آوری شده در هر زمان یک سهام, اوراق قرضه, وام, بسته بندی و یا مشتق خرید و فروش است. این درآمد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت مالیات دهندگان برای هر پول است که ممکن است از دست رفته در زمان یونان و ساخت اورژانس صندوق ذخیره برای استفاده در آینده بحران است. فقط به عنوان تنظیم بانک پرداخت حق بیمه به دولت فدرال بیمه سپرده گذاران خود را در برابر ضرر و زیان سایه بانکداران خواهد پرداخت دولت برای حفاظت از آن تأمین کنندگان مالی. یک معامله مالیات از 0.2 درصد می تواند افزایش حدود 200 میلیارد دلار در سال است.

تا به حال وال استریت است با استفاده از نفوذ خود با وزارت خزانه داری و متحدان جمهوری خواه در کنگره به خرد کردن هر گونه بحث مالیات بر معاملات مالی حتی به عنوان دموکرات ها رویا پردازی که آنها می تواند استفاده از آن برای تامین مالی برنامه های جدید اجتماعی. این امر می تواند زمان مناسب برای دموکرات ها به فشار از طریق مالیات بر معاملات مالی به عنوان یک شرط برای موافقت با قید وثیقه سایه سیستم بانکی دوباره. رفتن به انتخابات نوامبر, من نمی خواهم به این سناتور جمهوری خواه در تلاش برای توضیح دهید که چرا او رای دادند در برابر یک آرایش است که مورد نیاز وال استریت به پرداخت هزینه برای آن خود کرده است.

در طول ماه گذشته فدرال رزرو و خزانه منتقل شده اند به سرعت و به طور موثر برای جلوگیری از همه گیر اقتصادی و مستند از راه اندازی تمام عیار بحران مالی است. گسترش آن تلاش ها با ارائه یک تاسیسات به noninvestment درجه وام گیرندگان و وام دهندگان خود را به نظر می رسد مانند یک منطقی گام بعدی.

در همان زمان, فدرال رزرو باید به فکر که محدودیت وجود دارد به چقدر بیشتر دولت باید قرض دادن به در حال حاضر بیش از مدیون بخش کسب و کار و یک overleveraged سایه سیستم بانکی. شرکت ها می توانند در تنها آنقدر بدهی قبل از آنها خود را از دست دادن کارآیی اقتصادی. که در آن نقطه آنها نیاز به بازسازی و یا بسته و خود سهامداران و طلبکاران مجبور به قبول ضرر و زیان خود را, حتی اگر این به معنی کاهش سرعت بهبود اقتصادی. فدرال رزرو هیچ دستور به reflate حباب های اعتباری به خصوص کسانی که آن را هرگز نباید اجازه داد به منظور توسعه در وهله اول.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات