وال استریت امتداد عظیم رالی دوم به بعد به عنوان سرمایه گذاران پیدا افت

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 846 واحد معادل 3.7 درصد در باز ساختمان در دوشنبه عظیم از 1600 نقطه دوباره بجای اول برگشتن. استاندارد & ضعیف است 500 و فناوری سنگین نزدک مشخصی بیش از 3 درصد است.

هر سه شاخص ها سر به فلک کشید بیش از 7 درصد در روز دوشنبه.

“بازار امداد تنها به احتمال زیاد به گذشته خیلی طولانی و توجه به زودی به چه کشورهای قصد خروج از زمان مهار اقدامات که در اثر ضربه زدن به دکمه مکث در اقتصاد جهانی” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل گفت: در تفسیر شنبه.

بازارهای آسیایی شد تجارت گسترده با ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن, هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ و شاخص ترکیبی شانگهای تمام بسته تا بیش از 2 درصد است. بازارهای اروپا شدند تا در سراسر هیئت مدیره در ظهر با معیار Stoxx 600 شاخص بالا رفتن بیش از 2.6 درصد و در آلمان داخ تا بیش از 3.6 درصد است. بریتانیا FTSE 100 همچنین افزایش بیش از 2.7 درصد به رغم خبری که نخست وزیر بوریس جانسون تا به حال منتقل شده است و به مراقبت های ویژه در طول covid-19 شرکت درمان است.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید صعود به 0.73 درصد به عنوان سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری ریسک. بازده افزایش زمانی که قیمت اوراق قرضه رها کردن. اما طلا دیگر پناهگاه امن در زمان بحران نیز روند تا پس از اهمیت حیاتی بالاترین سطح خود در هفت سال دوشنبه ،

این نشانه هایی از بهبود می آیند فقط به عنوان ایالات متحده پرانتز به اوج عفونت با ایالات متحده جراح عمومی هشدار آمریکایی ها به جراحی خود را برای یکی از “سخت ترین و غم انگیزترین” هفته از زندگی خود را. اما برخی از داده ها نشان می دهد شیوع این بیماری — که به کشته شدن بیش از 11,000 آمریکایی ها تا کنون — ممکن است به عنوان بد به عنوان پیش بینی اولیه پیشنهاد شده است.

پیشرو مدل پیش بینی استفاده شده توسط کاخ سفید به نمودار بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه پیش بینی کرد که ایالات متحده ممکن است نیاز کمتری تخت بیمارستان, پنکه و دیگر تجهیزات از آنچه قبلا پیش بینی شده که برخی از ایالت ها ممکن است رسیدن به اوج خود covid-19 مرگ و میر زودتر از انتظار می رود.

کارشناسان و رهبران دولت اما اشاره کرد که مدل ایجاد شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن در تضاد با بسیاری از دیگران بالاتر نشان کمبود تجهیزات و میر و پیش بینی قله.

بیش از 40 متحده را تصویب کرده اند stay-at-home سفارشات حیاتی بهداشت عمومی اندازه گیری بیش از آبشاری از طریق اقتصاد ایالات متحده. بیش از 10 میلیون نفر در زمینه رفع بیکاری در دو هفته گذشته از ماه مارس, یک رکورد بسیار مخربی سنبله که اوج گرفت مجموعه در طول بحران مالی است.

“سرمایه گذاران باید انتخاب” گفت: Jeffrey Kleintop مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در چارلز شواب. “آیا آنها می خواهند به تمرکز اقتصادی سقوط آزاد در آمریکا و اروپا و یا آنها می خواهم به تمرکز بر روی بهبودی که در جریان در آسیا است؟”

کسب و کار و خانواده در حال حاضر در انتظار امواج محرک اقتصادی دولت که در حال حاضر مساوی 10 درصد از ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی به جریان در. اما بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان گزارش تاخیر در تامین وام بدون که کارش را با بستن درهای خود را به طور دائم. سرویس درآمد داخلی هشدار داده است $1,200 امداد چک ممکن است در رسیدن به بسیاری از آمریکایی ها تا ماه آگوست یا سپتامبر اگر آنها در حال حاضر ارائه مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im