وال استریت recoils پس از عظیم coronavirus نجات بیل سفر تا برای بار دوم; داو غرق نزدیک به 600 امتیاز

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و استاندارد اند پورز 500-شاخص سهام باید پلمپ پایین دیده نمی شود در سال است. این تراشه های آبی ریختن نزدیک به 600 امتیاز یا 3 درصد به فشار شاخص بیش از 37 درصد به بالا تمام وقت در مجموعه Feb. 12. آن را در سرعت خود را برای بدترین ماه پس از رکود بزرگ.

S&P 500 غرق 3 درصد به نزدیک در 2,237. گسترده تر و شاخص است که در مسیر خود را برای بدترین ماه از سال 1938. فناوری سنگین شاخص Nasdaq composite با نزدیک بود به تخت در روز در 6,860 یک قطره 0.27 درصد است.

پزشکی تصویر بدتر به عنوان ایالت نیویورک می بیند افزایش تصاعدی در گزارش coronavirus عفونت و مرگ و میر کوه در سراسر جهان است. سرمایه گذاران به دنبال نشانه ها — در برخی از فرم که بیماری cresting.

“دو هفته گذشته بازار شده است به دنبال برخی از نشانه های این ویروس است که کاهش یا این که ما باید درمانهای موثر برای کسانی که آلوده و یا که ممکن است واکسن” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در شواب مرکز تحقیقات مالی. “این یک موضوع پزشکی و ما در حال تلاش برای حل آن با اقدامات مالی. اگر ما به دنبال یک جهش در این بازار نیاز به برخی از مثبت بهداشت, اخبار و آنها نمی دیدن آن نشده است.”

سهام دیدم کوتاه مدت افزایش طول معاملات آتی پس از تغذیه گفت: خرید اوراق و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار “در مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف بازار عملکرد” نشان بانک مرکزی مایل به فراتر از 700 میلیارد دلار در خرید جدید هفته گذشته اعلام کرد.

اما برخی از تحلیلگران می گویند بازار آمریکا می تواند اسلاید به اندازه 50 درصد قبل از فروش اگزوز خود را.

“نوسانات به من می گوید که ما نمی رسید پایین گفت:” هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “ما برخی از راه برای رفتن است.”

وجود دارد برخی از جیب وعده. هوافضا غول پیکر بوئینگ که قیمت سهم کاهش یافته است حدود 75 درصد در سال گذشته منعکس 11 درصد در حمایت از گلدمن ساکس. نروژی کروز خط و رویال کارائیب دیدم در صد افزایش دو رقمی. خطوط هوایی دلتا که اعلام کرد که تعلیق آن سود 4 درصد افزایش یافت. این ششمین S&P شرکت برای کاهش سود خود در سال جاری Silverblatt گفت.

انرژی سهام همچنان کوبیده. بخش پایین 50 درصد در این سال به عنوان شرکت های مبارزه با پول نفت به قیمت 25 دلار در هر بشکه محدوده. که حدود نیمی از قیمت چه بیشتر نفت و شرکت نیاز به ایجاد سود.

سهام همچنان به نوسان شدید و گاهی در طول چند دقیقه به عنوان خبر بد مانت. هر چند هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه متعهد به ادامه صحبت کردن به زیادی محرک لایحه در حال حرکت رو به جلو سرمایه گذاران نگران هستند که اقتصاد رنج می برد لحظه به لحظه — شاید غیر قابل جبرانی — به عنوان کشور همچنان تعطیل.

“من تعجب نیست برای دیدن چشمگیر واکنش بازار” گفت: Kristina هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco. “و در حال حاضر فدرال رزرو اعلام کرده است یک کشت از برنامه ها برای کمک به حمایت از بازار و اقتصاد یک بار دیگر shouldering بار در صورت ناکارآمد کنگره — به عنوان آن را در طول بحران مالی جهانی. اگر سابقه نیست و تکرار آن مطمئن است قافیه.”

قانون هدایت خواهد پرداخت 1200 $برای اکثر بزرگسالان و شامل 500 دلار برای هر کودک. این امر نیز اختصاص 350 $میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک به آدرس اخراج و ارسال میلیاردها بیشتر به بیمارستان ها و بیمه بیکاری سیستم. اندازه گیری نیز خواهد ایجاد $500 میلیارد برنامه برای کسب و کار متحده و محلات.

“ما شناخته شده است که این میزان کمک مورد نیاز گسترده شده است و در حال رشد برای سال در حال حاضر” نوشت علامت Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی برای Bankrate. “فدرال رزرو همچنان به انجام همه از آن می تواند به حفظ بازارهای عامل. در حال حاضر کانون توجه این است که در انتخاب رهبران برای انجام شغل خود را به عنوان به خوبی.”

روز جمعه شاخص Dow دربسته در محیط به خصوص آشفته هفته اصلاح کردن بیش از 900 امتیاز پاک کردن همه تهمت-عصر سود. هر سه شاخص به خوبی به یاد بازار — که نشانه حداقل 20 درصد برگشت از اوج. قیمت نفت کاهش یافت به عنوان تقاضا تبخیر شده و دولت ها در سراسر جهان می خواهیم مردم را به ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات گفت: در صبح توجه داشته باشید که ایالات متحده باید سرعت گسترش ویروس بلافاصله ترسیم سه ممکن است سناریوهای اقتصادی: “خوب, بد و زشت است.”

هر “خوب” چشم انداز — رشد رکود اقتصادی با بازار سهام اصلاح — شد واهی و پوچ فکر Yardeni نوشت.

“که برگ تنها بد و زشت در حال حاضر,” او نوشت. “سابق در جریان است با اقتصاد جهانی در حال سقوط به یک رکود اقتصادی شدید بازار سهام در یک بازار خرس … و داشتن تغذیه کاهش نرخ وجوه فدرال را به صفر و دوباره اعتبار کاهش برنامه های. تنها سوال این است که چگونه بد را بد بود؟”

بازارهای جهانی وارد هفته در همان اندازه لرزان جای پا. سهام فلش قرمز در سراسر اروپا با بریتانیا FTSE 100 ياوه 3.8 درصد کرد و شاخص DAX از دست دادن 2.1 درصد و معیار شاخص محو 4.3 درصد است. در آسیا هانگ سنگ در هنگ کنگ غرق حدود 4.9 درصد و شانگهای کامپوزیت 3.1 درصد کاهش یافته است.

ژاپن Nikkei ظهور 2 درصد پس از سافت — که مقر آن در توکیو و کنترل 100 میلیارد tech صندوق سرمایه گذاری — اعلام فروش $41 میلیارد دلار دارایی و خرید خود را رها کردن سهام. سهام شرکت های فن آوری که بسیاری از آنها استخدام با دستمزد کم فرفره کارگران کاهش یافته است شتاب به عنوان همه گیر نیروهای کنندگان به سفر و رفت و آمد کمتر است.

سرمایه گذاران اصرار سهام باقی خواهد ماند بی ثبات تر از حد معمول تا زمانی که برخی از خبر خوب ظهور در coronavirus که سیگنال گسترش این بیماری است برخی از مرز.

“امروز فروش ترکیبی است از عدم اطمینان در هر دو سلامت جانبی از ویروس ها و سیستم مالی” گفت: Sarat Sethi از Douglas C. لین و همکاران. “بازارهای نفرت عدم قطعیت است. عدم اطمینان ایجاد شده توسط کنگره قادر به ارائه یک محرک و توسط سرمایه گذاران همچنان به دنبال یک روشنایی ضعیف تابیدن از امید در کاهش ویروس باعث فشار اضافی بر روی سهام مانند ما دیده می شود در چند هفته گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>