وال استریت باعث باز گشت پس از وحشیانه coronavirus فروش

وال استریت را رفتار تاریک به طور قابل توجهی شنبه پس از استعلام از مرکز ملی کنترل بیماری ها هشدار داد که این ویروس را به ناچار عوارض خود در ایالات متحده و پرسید: کسب و کار و جوامع محلی به بریس برای تاثیر. میانگین صنعتی داو جونز تحمل بدترین حالت آن دو روز رکود در چهار سال با رنگ آبی تراشه شاخص گچ back-to-back 3 درصد کاهش می یابد. اما روز چهارشنبه واکنش نشان می دهد سرمایه گذاران wading را بعد از حمام خون: هر دو داو و استاندارد & ضعیف است 500 شاخص بودند تا 1.3 درصد در معاملات صبح و فناوری سنگین و چین-در معرض نزدک شد تا نزدیک به 1.6 درصد است.

“این نوع از فروش ایجاد برخی از بهترین فرصت خرید برای خریداران اما قطعیت در مورد ویروس باقی می ماند بالا و نوسانات است به احتمال زیاد در اینجا به ماندن تا زمانی که وضعیت جهانی تثبیت” گوریل معاملات استراتژیست کن برمن نوشت: در تفسیر شنبه.

سرمایه گذاران خارج از کشور نیست به اشتراک گذاری وال استریت خوش بینی. اروپا را معیار Stoxx 600 شاخص پایین بود 0.6 درصد در ظهر معاملاتی در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص تعطیل 0.7 درصد و ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تعطیل حدود 0.8 درصد است.

قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار 1.5 درصد کاهش یافت و به $53.47 در هر بشکه رسید. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید دوباره کمی از شنبه تمام زمان کم است. بازده افت قیمت اوراق افزایش می یابد.

مقامات کاخ سفید در حال کم اهمیت جلوه دادن تهدید شیوع. لری Kudlow رئیس جمهور تهمت ارشد مشاور اقتصادی گفت: پست در اواخر روز دوشنبه که سرمایه گذاران باید در نظر بگیرید “خرید این نرخهای پایین.” در CNBC در اوایل این هفته Kudlow گفت که او انتظار ندارد فدرال رزرو واکنش نشان می دهند به کروناویروس و کاهش نرخ بهره به آب اقتصاد است. او گفت: “هیچ اختلال در عرضه” و در عین حال ظاهر شدن در اعداد است که کاخ سفید مشغول به تحصیل است.

“ما باید شامل این. ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده,” Kudlow گفت CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به برگزاری یک کنفرانس خبری با مقامات CDC در 6 p. m. علنا تهمت است گفت: coronavirus است “به خوبی تحت کنترل” اما خصوصی او شده است خشمگین در مورد بازار سهام را اسلاید. پس از داو بیش از 1000 نقطه افت دوشنبه تهمت توییتی “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im