وال استریت مراقبت می کند اگر تهمت از دست می دهد. در اینجا به همین دلیل است.

افزایش coronavirus مرگ و میر معلوم می شود یک خبر خوب برای فن آوری مخابرات و شرکت های مواد مخدر و خرده فروشان آنلاین است.

هشدار از فروش ناامید کننده و دور تازه اخراج افزایش احتمال حتی بیشتر محرک اقتصادی دولت.

آمدن موج از پیش فرض ورشکستگی و بسته شدن کسب و کار تبدیل به یک فرصت طلایی برای سود-بالا بردن ترکیب و ادغام.

آخرین تهدید به تخفیف است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد چشم انداز است که دموکرات ها را در رفت و برگشت 2020 انتخابات برنده کنترل کاخ سفید و هر دو مجلس کنگره است. اگر که اتفاق می افتد سنا filibuster خواهد بود تاریخچه و دموکرات ها آغاز خواهد شد به دقیق انتقام خود را بر روی یک کسب و کار لابی که صرف 25 سال گذشته خنثی کردن آنها اقدامات قانونی و تامین مالی مبارزات مخالفان خود را.

دموکرات ها ممکن است اختلاف نظر در مورد مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که در اطراف آنها را به سرعت ذخیره:

*لغو هر deregulatory ابتکار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حالی که اعمال محدودیت های جدید در شرکت های زغال سنگ و صنعت نفت و گاز;

*لغو تهمت کاهش مالیات و افزایش نرخ بر سود کسب و کار و سود ساخته شده توسط افراد از فروش سهام و اوراق قرضه و املاک و مستغلات;

*لغو مالیات می دهید که به نفع صندوق های تامینی و سهام خصوصی مدیران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات;

*محدود کردن سهام buybacks;

*مالیات بر معاملات مالی برای تضعیف سریع آتش کامپیوتری تجارت و صندوق های تامینی سود آن را تولید;

*سه برابر IRS بودجه برای ممیزی از شرکت اظهارنامه مالیاتی و سرکوب در خارج از کشور پناهگاه های مالیاتی

*راه اندازی تهاجمی ضد تراست موارد به شکستن غول تکنولوژی و مخابرات oligopolies

*اصلاح قانون ورشکستگی به نفع مصرف کنندگان و کارگران بیش از بانک ها و پایین-ماهیگیری صندوق های تامینی;

*بالا بردن حداقل دستمزد و اصلاح قوانین کار به آن را آسان تر برای کارگران به داشتن اتحادیه;

*تنظیم برای اولین بار سایه سیستم بانکی و بازار مشتقات;

*تحمیل کلاه قیمت در داروهای تجویزی دستگاه های پزشکی و بیمارستان خدمات;

*واژگون شدن دادگاه عالی تصمیم گیری محدود کردن پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار توسط کارگران و مصرف کنندگان;

*نیاز به افشای شرکت های بزرگ سیاسی صرف متمرکز از طریق مرموز مقابل گروه های شم و سازمان های غیر انتفاعی.

به طرز فکر من بسیاری از این طرح ها دیر شده و خواهد شد در دراز مدت افزایش عملکرد اقتصاد آمریکا و بازگرداندن اخلاقی مشروعیت سرمایه داری آمریکا. به لابی کسب و کار آنها نشان دهنده یک سناریو کابوس. اما هر چه شما نظر می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که در کوتاه مدت و متوسط اجرا — افق زمانی بسیاری از سرمایه گذاران و مدیران شرکت های بزرگ — این تغییر سیاست را کاهش می دهد و سود حاصل از کسب و کار و درآمد از کسانی که خود آنها را.

به این دلیل است که آن را آسان به تصور کنید که قیمت سهام در حال حاضر باد تاریخی استاندارد می تواند 25 درصد با یک دموکرات رفت و برگشت. قیمت اوراق قرضه و املاک و مستغلات ارزش خواهد رنج می برند کوچکتر اما هنوز قابل توجهی کاهش می یابد.

سوال این است که چرا وال استریت باقی می ماند بی اعتنا به این تهدید سیاسی فقط به عنوان آن شده است به ظاهر بی اعتنا به سودای همه گیر و موج جزر و مدی از اخراج ورشکستگی و شکست کسب و کار است که در مورد به شکستن بیش از اقتصاد آمریکا?

به همین دلیل تا حدودی به انجام با بیش از اعتماد به نفس در کنگره و فدرال رزرو به قرض گرفتن و چاپ پول به اندازه کافی برای نگه داشتن آمریکایی ها به کار و کسب و کار از سقوط است. دموکراتیک رئیس جمهور با یک دموکرات کنگره است و حتی بیشتر از جمهوری خواهان برای باز کردن مالی به آن ضربه بزنید برای قرار دادن درآمد طبقه تحت هر خانواده و تحریک عمومی و خصوصی اشتغال از طریق هزینه های دولت و سرمایه گذاری است. و تا زمانی که بقیه جهان است مایل به نگه داشتن وام ما پول و پذیرش دلار در بازپرداخت چرا باید ما را متوقف کند ؟

مشکل این است که هنگامی که اقتصاد رو در این باز قرض گرفتن هزینه و پول چاپ آن را می شود سخت تر و سخت تر برای شماره گیری آن را بدون ایجاد درد تشنج. بازارهای مالی استفاده می شود به درک که. اما پس از بیش از 10 سال فوق العاده ای مالی و پولی محرک وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در وال استریت که می دانم دیگر هیچ واقعیت یا باید به نحوی خود را متقاعد است که قوانین اساسی حسابداری و اقتصاد و دیگر اعمال می شود.

سرمایه گذاران نیز آرام به خوشنودی بیش از سه دهه گذشته است که در آن آمریکایی ها آمد به آغوش این ایده که تنها راه برای نگه داشتن اقتصاد رقابتی و در حال رشد بود برای قرار دادن منافع سرمایه گذار بالاتر از کسانی که از هر کس دیگری. آن است که به سختی یک تصادف است که به عنوان کسب و کار هنجارهای عمومی و سیاست های سازگار با این ایده که کسب و کار وجود داشته باشد به حداکثر رساندن ارزش برای سهامداران سهم درآمد ملی از رفتن به دارندگان سرمایه گذاران افزایش بیش از پنج درصد است. این تریلیون دلار در سال توزیع مجدد از کارگران به سرمایه گذاران تبدیل شده است بنابراین طبیعی است که تعداد کمی در دنیای کسب و کار و حتی سوال آن است.

یک جارو تمیز در ماه نوامبر بود مسلما معکوس است که در روند حرکت این کشور به سمت یک نوع متفاوت از سرمایه داری با هدف های مختلف و متفاوت توزیع درآمد ملی. که چشم انداز این است تا خارج از تجربه امروز را سرمایه گذاران و مدیران کسب و کار و بنابراین در تقابل با مفهوم خود را از چه چیزهایی قرار است به کار است که آنها نمی توانند آن را تصور کنید — اجازه دهید به تنهایی محاسبه چگونه آن را ممکن است کاهش ارزش سهام خود را. به طوری که آنها به سمت چپ به این امید که یک قطبی سیاست تضعیف اقتصاد و برخی به خوبی تامین لابی خواهد مانع دموکراتیک دستور کار است.

که ممکن است یک بار امکان پذیر است اما دیگر هیچ. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میچ مک کانل و آزادی حزبی تغییر کرده که آیا به عنوان قتل جورج فلوید. در حال حاضر faux پوپولیسم از حزب جمهوری خواه است در مورد به راه واقعی پوپولیسم از قهر و کینه توز دموکرات. و با همه ظاهر وال استریت wiseguys نمی سرنخی در مورد آنچه در آینده راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de