وال استریت پرانتز برای ضرر و زیان بیشتری جهانی سهام اسلاید به عنوان coronavirus درایوهای هفته دیوانگی

تجارت بود و حتی خشن تری در اروپا با معیار Stoxx 600 شاخص و آلمان داخ هر دو رو به کاهش 3.5 درصد شاخص CAC 40 در فرانسه غلت 3.7 درصد و در بریتانیا FTSE 100 تضعیف 3.3 درصد است.

بازارهای آسیایی همچنان در آشفتگی یک شبه با هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش 1 درصد و تکنولوژی-سنگین شانگهای شاخص کشویی 1 درصد است. ژاپن Nikkei انجام شد و حدود 3 درصد در اوایل جمعه.

در روز شنبه نزدیک سهام ایالات متحده تا به حال کاهش یافته است و در مجموع $3.67 تریلیون دلار در ارزش از بازار را در Feb. 19 با توجه به هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص.

“ساده ترین راه در این دوره از قطعیت به فروش اول و بعد سؤال گفت:” Sarat Sethi از Douglas C. لین و همکاران. “مردم نیاز به آماده شود برای این کار به ادامه برای در حالی که کمی. واکنش به این ویروس را کند می کند فعالیت های اقتصادی برای حداقل بعد از چند محله است. اما آن را نمی خواهد برای همیشه مختل اقتصاد است.”

سه پیشرو در شاخص های سهام ایالات متحده نوک به یک اصلاح برای دومین بار در این هفته است. یک اصلاح 10 درصد کاهش از اوج اخیر.

داو تعطیل تقریبا 970 امتیاز پنج شنبه به عنوان فرار سرمایه گذاران سهام و رهبری برای ایمنی از بدهی ایالات متحده است. به پایان رسید دوشنبه 3.5 درصد پایین تر در روز را به پایان برساند در 26,121. S&P 500 کاهش یافت و به 3,023 3.4 درصد افت. تکنولوژی-لادن شاخص Nasdaq Composite با تضعیف به 8,738.60, پاک کردن 3.1 درصد از ارزش خود را.

تمام 11 S&P بخش به پایان رسید منفی, با, مالی, صنعتی و انرژی بدترین اجرا. تمام 30 داو آبی تراشه سهام بودند در قرمز. ایالات فن آوری هوافضا غول پیکر بوئینگ, جی پی مورگان چیس و گلدمن ساکس در میان داو بزرگترین میکشد. سود برای شرکت های مالی در کاهش کم بهره با نرخ محیط زیست است.

پنج شنبه بازار تروما به دنبال فراوان روز شنبه هنگامی که سرمایه گذاران — heartened توسط جو بایدن سه شنبه پیروزی رو داو نزدیک به 1200 نقطه به سمت بالا بیش از 4.5 درصد در حالی که S&P 500 و Nasdaq صعود 4.2 درصد و 3.85 درصد بود. گزاف گویی پس از صندوق بین المللی پول متعهد 50 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس در کم درآمد و در حال ظهور در بازار کشور است.

“امن ترین چیزی که برای خرید در این بازار است Dramamine” گفت: Michal فار رئیس فار Miller & واشنگتن است. “خشونت نوسانات تا 1,100 امتیاز یک روز و پایین 950 بعدی سرمایه گذاران ترک با یک مورد جدی از شلاق زدن.”

عدم شفافیت در جایی که این ویروس به رهبری بود تا به حال dulled سرمایه گذاران در تلاش برای آوردن برخی از تعادل به سهام و بازار اوراق قرضه.

“با وجود تمام بحث در مورد ویروس حقیقت این است که هیچ کس نمی داند چه راه آن را, چگونه آن را طولانی خواهد داشت و شدت آن چگونه خواهد بود گفت:” نانسی دیویس مدیر سرمایه گذاری رئیس گرینویچ، -بر اساس درجه دوم سرمایه در یک توجه داشته باشید در این هفته. “بنابراین عدم قطعیت ادامه خواهد داد به خوراک بالاتر نوسانات.”

پرواز به بدهی فرستاده عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده — جهانی مالی عماد — به پایین ترین سطح خود ، این مسیر می تواند شوم نشانه ای از تضعیف اقتصاد به دلیل عملکرد پایین می تواند نشان دهنده عدم اعتماد به نفس در رشد اقتصادی است. بازده کاهش قیمت اوراق قرضه به افزایش است. طلا دیگر پناهگاه امن صعود 1.5 درصد است. در ضمن نرخ وام مسکن نیز به پایین ترین سطح خود ،

“کم عملکرد 10 ساله خزانه داری نشانه آن است که سرمایه گذاران نگران آینده رشد در اقتصاد” گفت: Eric جاکوبسن ارشد درآمد ثابت تحلیلگر تحقیقات در مورنینگ. “این چیزی است که اتفاق می افتد. هنگامی که مردم نگران هستند در مورد هر چیز دیگری آنها را اجرا به وزارت خزانه داری است زیرا آنها می دانند که آنها در حال رفتن به پرداخت است.”

بازار ضرب وشتم ناشی از کوروناویروس اضطراب ممکن است سهولت رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه برای مبارزه با کروناویروس که سنا تصویب در روز چهارشنبه.

این پول شامل بودجه تحقیقات برای پیدا کردن یک ویروس واکسن و کمک به جوامع محلی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. آن نیز کمک خواهد کرد که صندوق کسب و کارهای کوچک به کمک آنها حرکت بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بود او را نشانه ای هر coronavirus قانون آمد که به میز او.

جهانی مرگ و میر از coronavirus تا به حال پیشی گرفتن از 3200 و بیش از 97,000 مردم آلوده شده اند. شیوع بیماری را نگه دارید و در ایالات متحده نیز سفت, با کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از آن برای اولین بار coronavirus مرتبط با مرگ به ارمغان آورد و ملت تلفات به 11.

شیوع است مختل جهانی زنجیره تامین و تهدید به مانع رشد اقتصادی پس از اولین موارد ظهور در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر roiling بازارهای سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا مقدار از استدلال خود را برای انتخاب مجدد در قدرت از اقتصاد و وال استریت شده تنظیم رکورد به تازگی به عنوان سه هفته پیش.

سفر جهانی رو به کاهش است به عنوان رویداد لغو و محدودیت های مسافرتی کوه, ارائه, وحشیانه, به, گردشگری, حمل و نقل هوایی و دریایی و مهمان نوازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de