وال استریت پرش با داو افزایش نزدیک به 800 امتیاز پس از برنی ساندرز به پایان می رسد ریاست جمهوری اجرا

میانگین صنعتی داو جونز بسته تقریبا 780 امتیاز یا 3.4 درصد به 23,433.57. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص مشخصی نزدیک به 91 واحد معادل 3.4 درصد به 2,749.98 در حالی که نزدک کامپوزیت اضافه شده 2.6 درصد یا تقریبا 204 امتیاز به حل و فصل در 8,090.90.

بایدن به طور گسترده ای دیده می شود که بیشتر در بازار پسند نامزد گفت: Chris Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور اتحاد در نظرات ایمیل به واشنگتن پست. اما بازار در حال حاضر قیمت در بایدن به احتمال زیاد نامزدی از این رو نسبتا خفیف دریافت. پس از بایدن خیره کننده فوق العاده سهشنبه پیروزی داو مشخصی از 1200 امتیاز است.

“این یک یادآوری است که این انتخابات در سال” Zaccarelli گفت. در چهار تا پنج ماه وال استریت خواهد شد با تمرکز بر 2020 انتخابات “و پیامدهای آن را برای سال آینده و سه سال فراتر از آن.”

چرخش در می آید بعد از سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا افزایش یافت و به ارتفاع زیادی سهشنبه تنها به تلو تلو خوردن به تقریبا مسطح پایان پس از نیویورک بدترین منطقه از ایالات متحده شیوع اعلام کرد 731 مرگ و میر یک شبه آن را بزرگترین روز به روز بر تعداد.

در 24 ساعت گذشته بیش از 1,850 coronavirus مرگ تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا — یک روز رکورد برای هر کشور — در حالی که ووهان, چین, این شهر که در آن برای اولین بار تشخیص ظهور دوباره بعد از تقریبا 11 هفته در مستند. در همین حال اتحادیه اروپا, وزرای موفق به رسیدن به یک وضعیت اضطراری مقابله به نجات بلوک pandemic-کتک اقتصاد.

ایالات متحده بیش از 420,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 14 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. این بیماری آلوده کردن و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا با توجه به پست تجزیه و تحلیل.

حداقل 40 متحده صادر stay-at-home سفارشات اجتماعی فاصله ثابت شده است که بهترین خط دفاع در برابر بیماری بسیار مسری. اما آن را نیز انداخته اقتصاد ایالات متحده البته: بیش از 10 میلیون آمریکایی در زمینه رفع بیکاری دو هفته گذشته از ماه مارس, یک رکورد بسیار مخربی سنبله که اوج گرفت مجموعه در طول بحران مالی است.

با چین نشانه هایی از عادی و اروپا گزارش نشانه هایی از بهبود فقط به عنوان تشدید بیماری همه گیر در ایالات متحده سرمایه گذاران باید انتخاب کنید که آیا برای تمرکز بر تحولات مثبت در خارج از کشور و یا افزایش عوارض در داخل کشور.

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت حذف بازرس کل که قرار بود برای نظارت بر دولت را مدیریت 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که دیده است یک سنگی rollout. کسب و کار کوچک صاحبان گزارش تاخیر در تامین وام بدون آن بسیاری را مجبور به بستن درهای خود را به طور دائم. وزارت خزانه داری ایالات متحده آماده است به درخواست کنگره برای ارائه اضافی $250 میلیارد برای یک کسب و کار کوچک برنامه های امداد است که در ضعف تقاضا است.

در ضمن این سرویس درآمد داخلی هشدار داده است که $1,200 امداد چک از این لایحه ممکن است در رسیدن به بسیاری از آمریکایی ها تا ماه آگوست یا سپتامبر اگر آنها در حال حاضر ارائه مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات به دولت است.

“با هنوز هیچ ثانویه عمده شیوع بیماری در آسیا اقتصاد جهانی ممکن است زنده ماندن همه گیر بدون تمام عیار رکود” گوریل معاملات استراتژیست کن برمن نوشت: در تفسیر. “با وجود اخبار مثبت فشار بر بیشتر بخش های آسیب دیده خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند قوی در طول سال و به گفته اکثر تحلیلگران V شکل بازیابی بسیار بعید است.”

سرمایه گذاران در سراسر جهان تلاش برای تجزیه تغییر جزر و مد در این بیماری همه گیر. بازارهای آسیایی کاهش یافته است به طور گسترده روز شنبه به غیر از ژاپن Nikkei 225 که رشدی بیش از 2.1 درصد است. بازارهای اروپا نیز کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره پس از تازه اقتصادی را پیش بینی و هشدار داد که قدرتمند اقتصاد آلمان می تواند قرارداد نزدیک به 10 درصد در سه ماهه دوم به دلیل همه گیر و مستند هزینه های.

10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد رز در اوایل معاملات به عنوان سرمایه گذاران تبدیل شده به ریسک سرمایه گذاری است. بازده افزایش قیمت اوراق قرضه رها کردن. طلا یک پناهگاه امن در زمان آشفتگی معامله شد و پایین تر از .3 درصد است.

قیمت نفت نیز افزایش یافت که سرمایه گذاران امیدوار عمده تولید کنندگان موافق به کاهش تولید در نشست اواخر این هفته. در این جلسه شده بود به تعویق افتاد و در میان افزایش تنش بین روسیه و عربستان سعودی است. دو غول های درگیر در یک جنگ قیمت است که باعث جهانی نفت بیش از تقاضا در میان cratering تقاضا از این بیماری همه گیر.

قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار بود تا نزدیک به 0.5 درصد به تجارت در $32.08 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت افزایش 3.6 درصد به $24.48 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im