‘رای دهندگان سرکوب? در واقع قتل’: خشم به عنوان ویسکانسین رای دهندگان مجبور به خطر ابتلا به کروناویروس در مراکز رای گیری

یک برنامه به طور بالقوه بسیار مهم دموکراتیک اولیه انتخابات شده است تحت الشعاع قرار اتهامات از رای دهندگان سرکوب و حتی قتل به عنوان ساکنان ویسکانسین مجبور شدند برای صرف نظر کردن از تصمیم گیری بین شانس خود را برای رای دادن و یا در معرض خطر و در معرض coronavirus.

پس از دولت محافظه کار بالا دادگاه حاضر یک تماس از دموکرات ها به تعلیق رای و یا دیگری را در دسترس پستی رای گیری برای همه, هزاران نفر صف خارج به سر می برند مراکز رای دهی.

آنها در رای گیری نه تنها برای خود انتخاب کنید بین جو بایدن و یا برنی ساندرز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما قایق از مسابقات محلی.

دموکرات ها گفته بود این تصمیم توسط دادگاه بود که با حمایت جمهوری خواهان را با تاثیر از کاهش میزان مشارکت یک نقطه ساخته شده توسط سناتور کوری بوکر که در توئیتر خود نوشت: “میلواکی خانه را به بزرگترین آفریقایی-آمریکایی جامعه در ویسکانسین. به من نگویید که مردم را وادار به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن امروز چیزی جز یک هولناک عمل سرکوب رای دهندگان.”

کلمات او بودند بازتوییت شده توسط سوزان رایس که در خدمت به عنوان باراک اوباما, مشاور امنیت ملی, و که اضافه شده کلمات خود او را به کسانی که از آقای بوکر – “در قتل”.

این روند به نظر می رسد همه عجیب تر داده جداگانه دادگاه فدرال حاکم است که تلقی نتایج نمی شود ساخته شده تا آوریل 13. که بخشی از یک حرکت توسط منطقه قاضی ویلیام کانلی که اعطا درخواست از ویسکانسین کمیسیون انتخابات به تمدید رای گیری غایب نگرانی در مورد هر دو رای دهندگان و انتخابات که در معرض ویروس.

ویسکانسین و به ویژه در میلواکی پدید آمده است به عنوان یک کانون برای این ویروس با حداقل 92 کشته و بیش از 2500 عفونت. گزارش ها نشان داده اند که به تناسب تعداد این افراد به آمریکایی های آفریقایی تبار.

آقای ساندرز 78 بود و در میان کسانی که خواستار انتخابات به تعویق افتاد.

“این ظالمانه است که خواه قانونی رهبران و محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور در ویسکانسین در حال حاضر به ریسک بهداشت و ایمنی از هزاران بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین فردا برای سیاسی خود را به دست آوردن” او گفت:. “اجازه دهید روشن: برگزاری این انتخابات در میان coronavirus شیوع خطرناک است”

رقیب خود آقای بایدن, 77, را ندارد, هر گونه تقاضا است. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند انجام شود; که برای ویسکانسین دادگاه و مردمی به تصمیم” او گفت:.

به عنوان آن است که در این مسابقه ممکن است آقای ساندرز آخرین دست در پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات. رفتن به انتخابات خود را نماینده شمارش بود در 914 نسبت به 1,217 برای آقای بایدن.

کروناویروس در اعداد

ویسکانسین 90 نمایندگان اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از آقای ساندرز خواهد آورد. یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط این دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده حقوق به معاون سابق رئیس جمهور سرب به عنوان بسیاری از 28 امتیاز بیش از سناتور ورمونت.

دولت که در آن آقای ساندرز شکست هیلاری کلینتون در سال 2016 است که در میان مهم ترین battlegrounds به عنوان دو طرف آماده شدن برای نوامبر.

آقای ترامپ فشرده توسط خانم کلینتون به امن دولت و آن 10 انتخاباتی امتیاز فقط 22,000 آرا چهار سال پیش. آن را یکی از سه ایالت دیگران بودن ویسکانسین و پنسیلوانیا او برنده در برابر شانس را به کاخ سفید است.

در روز سه شنبه به اهمیت این مسابقه از دست داده بود در آن شرکت.

و با آلوده coronavirus 34 ساله هانا Gleeson شد و هنوز هم در حال انتظار برای absentee ballot که او درخواست هفته گذشته است.

“به نظر می رسد واقعا ناعادلانه و غیر دموکراتیک و خلاف قانون اساسی است, بدیهی است,” گفت: Ms Gleeson, که با این نسخهها کار در یک زندگی کمک مرکز در میلواکی است. “به نظر می رسد واقعا مضحک است. و من فکر می کنم آن را سرکوب رای دهندگان در آن بهترین است.”

مسابقه بازمی گردد دموکرات و جمهوری خواه طرف مقابل هر یک از دیگر بیش از مرکزی سوال در مورد چگونه انتخابات موفق شود باید در یک بحران. دموکرات ها شکایت کرده است که دولت خطر سلامت شهروندان با به تعویق انداختن انتخابات است. جمهوری خواهان اصرار داشت که انتخابات باید به عنوان برنامه ریزی شده — از جمله رای گیری به صورت محوری دادگاه عالی ایالت صندلی.

پس از چند ساعت از رای گیری وجود دارد نشانه هایی که ویسکانسین تست شد و خوب پیش نمی رود.

در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر عمل فقط پنج نفر از آن 180 سنتی حوزه های رأی گیری شده مجبور به مقیاس پس از صدها نظرسنجی کارگران پا به پایین به دلیل خطرات بهداشتی. نتیجه logjam رای دهندگان مجبور به صبر کنید با هم در خطوط پوشا چند بلوک در برخی موارد. بسیاری ندارد و صورت پوشانده اند.

در ضمن ویسکانسین مجمع سخنران رابین Vos یک جمهوری خواه عینک و ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ به عنوان او به دنبال برای اطمینان از رای دهندگان آن را “فوق العاده امن” را به رای دادن در فرد است.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im