گروه فولکس واگن, جهان, بزرگترین خودروساز به حالت تعلیق تولید در اروپا بیش از coronavirus

Ralf Brandstätter رئیس عملیات افسر فولکس واگن خودروهای تجاری گفت که علاوه بر تقاضا و عرضه زنجیره ای مسائل از سوی شرکت “متقاعد شده است که این نیز در جهت منافع ما کارکنان که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران گسترش تاج.”

برند osterloh را بازتوییت کرد رئیس خودروساز قدرتمند کار شورای گفت: “تولید سادگی نمی تواند همچنان به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.”

“همکاران ما در تولید وجود دارد بنابراین هیچ جایگزین برای کنترل تعلیق تولید” osterloh را بازتوییت کرد گفت.

فولکس واگن صاحب ماشین دیگر برندها از جمله آئودی بنتلی بوگاتی, Ducati, لامبورگینی و پورشه, در میان دیگران. فولکس واگن دارای 124 تولید سایت ها در سراسر جهان انتخاب شده است. هفتاد و دو در اروپا و 28 در آلمان به تنهایی.

فولکس واگن نیز به اجرا در یک کارخانه بزرگ در پوئبلا, مکزیک همراه با گیاهان در برزیل و ایالات متحده است. به عنوان چهارشنبه, گیاهان خارج از اروپا هستند و نه تحت تاثیر این شرکت گفت: پست.

گروه فولکس واگن به فروش می رسد 10.96 میلیون خودرو در سال گذشته پیشی تویوتا. این استخدام 671,000 مردم در سراسر جهان و تحویل 4.86 میلیون خودرو به مشتریان اروپایی در سال گذشته است.

شرکت سالن های غذاخوری و رستوران و سلف سرویس مغازه ها بسته خواهد شد. همه رویدادهای مهم لغو شده و تمام جلسات برگزار خواهد شد بیش از ویدئو کنفرانس. کارکنان بازگشت به آلمان از کشورهای دیگر پس از 14 مارس خواهد بود ممنوع از ورود به کارخانه سایت و دیگر امکانات فولکس واگن برای 14 روزهای هفته تا کی.

در ایالات متحده آمریکا و ایران خودرو اتحادیه کارگران برخورد با دیترویت خودروسازان بزرگ 3 شنبه. این اتحادیه در گفت و گو با خواست تولید برای جلوگیری از دو هفته که این درخواست رد شد و این شرکت به جای آن پرسید: برای 48 ساعت به تدوین و فرموله کردن یک طرح. که پنجره منقضی شده شنبه شب در نقطه ای که شرکت ها و اتحادیه های ساعت را صرف تعمق.

در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه UAW گفت: جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر موافقت کرده بود به یک چرخش خاموش کردن جزئی از امکانات عمیق شستشو گیاهان و تجهیزات بین شیفت و پروتکل برای جلوگیری از فرد به فرد تماس بگیرید. کارگران را در چرخش شیفت به حداقل رساندن خطر است. اطلاعات بیشتر خواهد شد شنبه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>