فولکس واگن معذرت خواهی برای نژادپرستانه آگهی نمایش سیاه کشیده به دور از ماشین جدید

به طور خلاصه به عنوان یک سخنگوی بار خوانده شده عبارت “Der Neue گلف” و یا “جدید گلف” را به عنوان آن به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش حروف تحقق نظم است که به طور خلاصه جادوها آلمانی n-word.

این شرکت که همچنین تولید برندهای آئودی Skoda صندلی و پورشه, حذف ویدیو, اما آن را اعلان مجدد توسط منتقدان در رسانه های اجتماعی.

فولکس واگن عضو هیئت مدیره یورگن Stackmann و الک Heitmueller این شرکت از تنوع مدیریت گفت: در یک بیانیه مشترک که آنها را “وحشت” توسط آگهی و شرکت “آگاه” آن “ریشه های تاریخی.”

فولکس واگن تاسیس شد توسط دولت نازی در دهه 1930 به ساخت “اتومبیل مردم” و استفاده از نیروی کار برده از اردوگاه های کار اجباری در آن فرآیندهای تولید.

“این دقیقا به همین دلیل ما قاطعانه مخالفت با همه اشکال نفرت تهمت/تبلیغات و تبعیض” در این بیانیه گفت.

“من صمیمانه عذر خواهی به عنوان یک فرد در ظرفیت من به عنوان یک عضو هیئت مدیره در شرکت فولکس واگن فروش و بازاریابی” Stackmann اضافه شده در یک صدای جیر جیر. “نفرت و نژاد پرستی و تبعیض هیچ جایی در فولکس واگن! در این مورد من شخصا اطمینان از شفافیت کامل و عواقب آن!”

این شرکت که بزرگترین خودروساز جهان است که هنوز از وضعیتی وخیم از انتشار رسوایی در سال 2016. فولکس واگن برنامه ریزی شده “شکست دستگاه” به دو لیتری دیزل به نوبه خود انتشار داده های اندازه گیری در خارج از آزمایشگاه تنظیمات. کسانی که موتورهای spewed 40 برابر حد قانونی و مضر اکسیدهای نیتروژن.

حل این مسئله نیاز به یک مصرف عمده بیع متقابل برنامه قرار داده است که این شرکت بر روی پشت پا و قطع آن قیمت سهام در نیمه. فولکس واگن هنوز به دست آورد از دست داده و به اشتراک گذاری ارزش است.

اخبار, تبلیغات, imbroglio تاثیر نمی گذارد آن سهام که معامله تا متوسط بالاتر به $15.50.

اما فولکس واگن را به تصویر نمی ماند از انظار پس از. آئودی در سال 2017 زد تجاری در چین در مقایسه با زنان به اتومبیل استفاده می شود. در سال گذشته فولکس واگن اجرایی هربرت Diess تقلید نازی شعار زمانی که بحث در مورد یک متری از شرکت مالی است. این شرکت عذرخواهی کرد برای هر دو حوادث.

Stackmann و Heitmueller گفت: آنها “نمی تواند توضیح دهد که” چگونه این آخرین آگهی منتشر شد. آنها گفت که این شرکت را بررسی و عمومی “نتایج و عواقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im