بازدید کنندگان به نیویورک از مناطق با بالا coronavirus نرخ باید قرنطینه برای 14 روز می گوید کومو

نیویورک منطقه سه جانبه دولت اعلام کرده است یک سفر مشورتی در برابر آمریکا با بالاتر coronavirus عفونت نرخ شروع چهارشنبه در نیمه شب.

فرماندار اندرو کومو ساخته شده سفر مشورتی اعلام همکاری با کانکتیکات ند لمانت و نیوجرسی فیل مورفی با هر سه متحده نشان دادن کاهش Covid-19 موارد است.

سفر مشورتی نیاز خواهد بود برای افرادی که از کشورهای با بالاتر عفونت نرخ برای ورود به یک 14-روز خود شده است. همانطور که در حال حاضر قرنطینه خواهد به مردم اعمال می شود که از نه ایالت: آلاباما, آرکانزاس, آریزونا, فلوریدا, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی یوتا واشنگتن و تگزاس.

میزان عفونت در هر کشور را تعیین متحده شد و در سفر مشورتی روز به روز. اگر دولت تا به حال 10 درصد ميزان عفونت پس از آن خواهد بود همراه با مشاوره سفر شمال.

“این تنها به این دلیل ساده که ما بسیار سخت کار می کرد برای به دست آوردن ویروسی انتقال به پایین و ما نمی خواهیم به دیدن آن بروید چون مردم به این منطقه و آنها می توانند به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد عفونت با آنها” آقای کومو گفت.

چگونه این سفر مشورتی خواهد بود و اجرا خواهد بستگی دارد دولت توسط دولت. در نیویورک این امر تا حد زیادی در مسافر به خود قرنطینه پس از سفر از یک دولت در مشاوره لیست. اگر آنها موفق به انجام این کار شدند و در برخی از ظرفیت سپس آنها را به صورت جریمه و مجبور به اجباری قرنطینه آقای کومو گفت.

این خبر پس از ایالات مانند تگزاس و فلوریدا ماه قبل صادر شده و سفر خود را مشاوره در برابر نیویورک و مناطق اطراف آن به دلیل Covid-19.

اما اکنون وضعیت معکوس شد با نیویورک قبلا کشور را به کانون ارسال آن در کمترین coronavirus عفونت و مرگ تعداد تلفات در حالی که کشورهای مانند فلوریدا و تگزاس بودند هدف قرار دادن اوج تمام وقت.

“این درست است در مورد که در آن کمترین تعداد تا کنون بوده است و دوباره آن را بزرگ تر اخبار و دوباره ما نمی خواهید برای دیدن این اعداد معکوس. اعداد از زندگی از دست رفته در سه روز به طور متوسط, دوباره, است فقط در مورد به عنوان کم به عنوان آن را به حال شده است. تمام اعداد خوب هستند. آنچه که ما در حال انجام کار می کند” آقای کومو گفت.


او اعلام کرد 17 نفر از coronavirus در جمعه جدید روزانه کم پس از شنبه شاهد 27 مرگ و میر.

ایالت نیویورک شده است و در میان آن دقیقترین با تعطیل و سپس بازگشایی مناطق پس از آن قادر به کنترل این ویروس گسترش یافته است. آقای کومو گفت که او احساس “توجیه” توسط چه تعداد آنها در دولت خود را نسبت به دیگران است.

“در حال حاضر اثبات شده است در پودینگ چرا که ما شاهد آن در سراسر هیئت مدیره. آنچه در نیویورک انجام شده است که مقابله با آنچه شما می بینید در سراسر کشور. آنها در حال بالا رفتن است و ما در حال رفتن به پایین,” او اضافه شده است. دولت در حال حاضر 1.1 درصد میزان عفونت در جمعيت.

همچنین اعلام شد که مناطق در نیویورک خواهد بود قادر به ورود به فاز چهار اجازه داده است که موزه ها بالاتر آموزش و پرورش و ورزش حرفه ای به رزومه با محدودیت. مذهبی تجمعات نیز در حال حاضر مجاز به ظرفیت 33 درصد بیش از جاری 25 درصد است.

نیویورک شهرستان, هر چند تنها وارد فاز دو این هفته اجازه داده است که برای فضای ناهارخوری خدمات و خرده فروشی نشان می دهد برای باز کردن با ظرفیت محدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات