مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا این هفته که از یخ جدید ویزا برای بسیاری از کارگران خارجی.

از انجماد ادامه خواهد داد و در سراسر پایان سال است.

آقای ترامپ گفت: ما ویزا بود نکردن برای محافظت از مشاغل در آمریکا در زمانی که صدها هزار نفر از کار هستند و با توجه به کوروناویروس. کاخ سفید پیش بینی شده است که 525,000 مشاغل در آمریکا خواهد بود سمت چپ پر نشده توسط کارگران خارجی به عنوان یک نتیجه از سفارش.

“کارگران آمریکایی رقابت در برابر اتباع خارجی برای شغل در هر بخش از اقتصاد ما از جمله در برابر میلیون ها نفر از بیگانگان که وارد ایالات متحده به انجام کار موقت” اجرایی به منظور اعلام متحده است. “تحت شرایط عادی به درستی تجویز کارگر موقت برنامه ها می تواند ارائه مزایای به اقتصاد است. اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی ویزای غیرمهاجرتی برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.”

اجرایی به منظور گسترش مهاجرت محدودیت Mr تهمت تصویب شده در ماه آوریل است که مجموعه ای به پایان رسید در پایان ماه.

در اینجا این است که چگونه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی – که می رود به اثر 24 ژوئن – تاثیر می گذارد افراد به دنبال کار در ایالات متحده است.

ویزای کار

ویزای H-1B برای تکنولوژی کار H-2B ویزا برای کارگران موقت H-4 ویزا برای همسران برخی از دارندگان ویزای J ویزا برای افراد شرکت کننده در محل کار و یا آموزش و پرورش برنامه های تبادل معلق خواهد شد از طریق پایان سال است. L ویزا استفاده می شود که برای نقل و انتقال در داخل شرکت نیز به حالت تعلیق درآمد.

H-2B ویزا اجازه کارگران موقت به اقامت در ایالات متحده تا سه سال. H-4 ویزا صادر شده به طور کلی به همسران دارندگان ویزای H-1B. J ویزا هستند به عنوان “تبادل فرهنگی” ویزا و به طور کلی مادی و معنوی برای بازدید از محققان و استادان و محققان و یا تبادل برنامه ها مانند کارورزان یا اردوگاه مشاوران.

در علاوه بر این به منظور اجرایی, مقامات کاخ سفید به خبرنگاران گفت که آقای تهمت می خواهد برای پایان دادن به سیستم قرعه کشی برای ویزای H-1B انتخاب. به جای انتخاب نامزدها با استفاده از قرعه کشی Mr تهمت می خواهد به پیاده سازی یک ساختار در جایی که شرکت های ارائه بالاترین حقوق و دستمزد اختصاص داده H-1B کارگران است.

با توجه به ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی وجود دارد 388,403 دارندگان ویزای H-1B در ایالات متحده در سال 2019. حدود 72 درصد از دارندگان ویزای بودند از هند است. دومین گروه از کارگران – 13 درصد – از چین آمد. اکثریت قریب به اتفاق این کارگران استخدام شده بودند توسط این کشور در صنعت فن آوری.

همانطور که برای H-2B ویزا نزدیک به 75 درصد – حدود 100000 – اهدا شد به مکزیک کارگران در سال 2019. J ویزا حساب برای تقریبا از 300 ، 000 بازدید کننده در هر سال است.

مهمان نوازی کارگران مانند آن به کار گرفته شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها – نیز خواهد بود را تکذیب کرد ورود تحت فرمان اجرایی.

این تعلیق تنها به درخواست کارگران به دنبال به دست آوردن دسترسی به ما. زمان در حال حاضر دارندگان ویزای کار در آمریکا را نمی خواهد تحت تاثیر تغییرات.

پناهندگی پناهجویان

مقامات کاخ سفید نیز به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که آقای ترامپ طرح به صدور مقررات جدید که انکار کار مجوز به متقاضیان پناهندگی که به ادعاهای انتظار برای یک سال.

این منبع به خبرنگاران گفت که این محدودیت است که به منظور جلوگیری از “استثمار” توسط مهاجران به دنبال شرایط کاری بهتر در ایالات متحده است. بدون مجوز کار و پناهجویان را به طور مستقل ثروتمند بود با حمایت خانواده و یا دوستان شما در حال حاضر در کشور, و یا کار غیر قانونی را برای خود فراهم می کند.

این مقررات در مورد پناه جویان است انتظار می رود برای رفتن به اثر تا بعد در تابستان.

استثنا

آقای ترامپ اجرایی سفارش معاف برخی از کارگران از ویزا تعلیق.

بهداشت و درمان کارگران و محققان درگیر در مبارزه با کروناویروس نخواهد بود محروم از کشور به عنوان یک نتیجه از این فرمان اجرایی. استادان دانشگاه نیز معاف.

معافیت شده اند ساخته شده برای کارگران در کشاورزی و صنایع دریایی است که تکیه بر یک تا حد زیادی مهاجر نیروی کار است.

با توجه به NBC News ارشد مقام کاخ سفید به خبرنگاران گفت که جفت طلا نیز معاف از تعلیق اما در یک نسخه نوشته شده است از این حکم اجرایی بعد شامل au pairs به عنوان موضوع به محدودیت.

غیر شهروند همسران و فرزندان ما شهروندان هستند معاف از محدودیت به عنوان دارندگان ویزای غیرمهاجرتی معتبر و یا قبل از 24 خرداد ماه.

چه باید بکنید اگر شما تحت تاثیر قرار

مراجعه برای افراد تحت تاثیر این نظم جدید محدود است.

سفارش به اثر می رود فردا که به طور موثر باعث می شود آن را غیر ممکن است برای کسانی که امید به تغییر ویزا ترتیبات برای انجام این کار.

حتی اگر آنها به حال بیشتر از زمان, اما, وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد در روز 20 مارس که در آن روال ویزا خدمات بودند به حالت تعلیق در تمام سفارتخانه های آمریکا با توجه به کوروناویروس. در این بیانیه اعلام قطع خدمات گفت: آنها را از سر “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” اما این گروه بود که “قادر به ارائه یک تاریخ خاص در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات