نبرد شامل چینی coronavirus را تهدید به قطع, شرکت های ایالات متحده از قطعات و مواد آنها نیاز به تولید اپل, خودرو و لوازم و مواد مخدر برای درمان بیماریها از جمله آلزایمر بیماری فشار خون بالا و مالاریا.

برخی از ایالات متحده,’ بهترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان مانند جنرال الکتریک کاترپیلار و سه خودروسازان همراه با بسیاری از کوچکتر آمریکایی کسب و کار بستگی دارد چه چیزی ساخته شده در کارخانه های چینی.

در حال حاضر آنها با زندگی بدون آن موارد است. عمده شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده و اروپا در حال توقف حمل بار و مسافر پرواز به چین تا دو ماه. بازدید کنندگان به این کشور منع شده از ورود به ایالات متحده است.

پس از چهار دهه از رشد ادغام با بقیه جهان در چین تقریبا یک شبه تبدیل به یک اقتصادی جزیره است. آن جداسازی موقت — هیچ کس نمی داند برای چه مدت — صدمه دیده خواهد شد و شرکت هایی که بستگی چینی ورودی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که فروش به مشتریان چینی.

لوازم الکترونیکی مصرفی سازندگان در میان آسیب پذیرترین چرا که بسیاری از بازی های کنسول, گوشی های هوشمند و قرص ساخته شده در چین. روز سه شنبه اپل اعلام کرد که تا به حال بسته تمام آن دفاتر شرکت های بزرگ و فروشگاه های خرده فروشی در چین — که در آن رزرو 44 میلیارد دلار فروش در سال گذشته — تا فوریه. 9 از آنجا که از virus.

“نگرانی از این است آخرالزمان انسان زنده با مردم در خیابان ها. نگرانی این است که یک تکه بزرگ از اقتصاد جهانی می شود قرار داده و از کمیسیون به عنوان مردم منتظر آن گفت:” پاتریک Chovanec مدیر عامل در Silvercrest مدیریت دارایی در نیویورک است.

مجلس مشاوران تا کنون بازی کرده اند پایین این بیماری اثرات با رئیس جمهور تهمت های برتر اقتصادی دستیار لری Kudlow گفت: هفته گذشته که او انتظار دارد که این ویروس به “هیچ تاثیر مواد” در اقتصاد ایالات متحده.

اکثر اقتصاددانان وال استریت نیز می گویند آسیب های اقتصادی محدود خواهد شد. اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس بانک در روز جمعه کاهش خود در سه ماهه اول رشد جهانی برآورد 0.3 درصد به 2.3 درصد است. اما آنها پیش بینی سویفت ارتجاعی که بازگشت چین و اقتصاد جهانی به خود را قبل از بحران روند توسط midyear.

این خوش بینانه پیش بینی ها بر اساس یک بیماری شیوع از سال 2003: اقتصاد چین بهبود سرعت پس از سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از کشنده flulike عفونت به طور موقت تخلیه دفاتر و کارخانه های.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد که coronavirus را ردیابی یک مسیر مشابه. در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد در حالی که این ویروس جدید است که کمتر کشنده تر از سارس, آن را بیشتر به راحتی.

چین $14 تریلیون اقتصاد نیز چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان آن بود 17 سال پیش و به مراتب بیشتر جهانی شده. حدود 150 میلیون چینی مدیران کسب و کار و گردشگران در زمان پرواز بین المللی در سال 2018 جدید ترین اطلاعات موجود بیش از هفت بار در سال 2003 رقم با توجه به جی پی مورگان. در سطح جهان تعداد ظروف حمل و نقل در حال حرکت در میان جهان پورت تقریبا سه برابر شده است, با توجه به سازمان ملل متحد.

در Youngstown Ohio, Phantom Fireworks نگرانی که یک وقفه طولانی مدت در آن چینی تامین کننده ممکن است از آن جلوگیری از واردات موجودی کافی برای جشن روز استقلال.

اگر آن فروشنده در چانگشا در حدود 200 مایل از ووهان برنامه ریزی شده است برای بازگشایی on Feb. 10 فانتوم مدیران می گویند shutdown احتمالا حداقل اضافی هفته و شاید بیشتر از چند. مقامات چینی همچنین بسته جنوب بندر بیهی اواخر هفته گذشته قطع صادرات کلید link. چند جایگزین تولید وجود داشته باشد در خارج از چین است.

“ما در یک وضعیت مخاطره آمیز هیچ سوال در مورد آن گفت:” آلن Zoldan شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور. “من بسیار با اعتماد به نفس در همه. آن را بسیار بی سابقه ای خاک.”

اقدامات احتیاطی که چینی ها و آمریکایی دولت ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus توجیه در زمینه پزشکی ضرورت بالا بردن پتانسیل اقتصادی تلفات. یک مقام رسمی قرنطینه را حفظ خواهد کرد کارخانه در سراسر چین بسته پس Jan. 24 برای سال جدید قمری, تعطیلات تعطیل برای حداقل یک هفته دیگر شاید.

سه گروه عمده از خطوط هوایی ایالات متحده — ایالات آمریکا و دلتا — به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین تا پایان ماه مارس. آمریکا مبتنی بر آن هواپیما بلافاصله یک روز پس از آن خدمه پرواز در اتحادیه شکایت کرد و این شرکت با این استدلال که این ویروس ساخته شده این سفر پرخطر است. ایران و دلتا متوقف خواهد شد پرواز در پایان هفته.

که به معنی اقیانوس آرام باربری هوایی محموله محدود خواهد شد برای حداقل دو ماه حتی اگر کارخانه های چینی بازگشت به عملیات عادی قبل از آن. (فدرال اکسپرس می گوید که در حال حاضر از آن است که در ادامه آن پرواز.) برخی از شرکت های ایالات متحده در حال تهیه پیش نویس طرح های احتمالی برای اختلال در عرضه است که معطل شدن به ماه آوریل و یا ممکن است با توجه به کریگ آلن رئیس جمهور ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار.

چین بزرگترین مقصد صادرات برای 33 کشور و بالا منبع کالاهای وارداتی برای 65 از جمله ایالات متحده با توجه به 2019 McKinsey Global Institute مطالعه است.

جمع آوری قطعیت است دلسردکننده سرمایه گذاران. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و بیش از 600 امتیاز یا 2.1 درصد در روز جمعه.

ایالات متحده وابستگی چین به نمایش گذاشته شد دو سال پیش زمانی که شرکت های آمریکایی برای اولین بار به دنبال منصرف کردن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اعمال تعرفه بر کالاهای چینی.

در میان کسانی که لابی برای تسکین بود GE که متکی بر آن در کارخانه های چینی برای قطعات برای تولید CT اسکنر اولتراسوند و X-ray ماشین آلات نفت میدان پمپ سوپاپ و موتور و هواپیما و قطعات موتور.

“وجود دارد برخی از ورودی است که نمی توان به آسانی به منابع خارج از چین” دل Renigar یک مقام ارشد در جنرال الکتریک واشنگتن دفتر نوشت به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده.

پیدا کردن یک جایگزین برای تولید کنندگان چینی خواهد بود آسان نیست. Dayco یک ساز از قطعات موتور و درایو سیستم در تروی, Mich., گفت: این امر نیاز به دو سال واجد شرایط جدید ایالات متحده تامین کنندگان و امن نیاز به تاییدیه از مشتریان خود را به استفاده از آنها.

Prinston داروسازی از Cranbury, N. J. بستگی به چینی تشکیل دهنده داروها برای درمان فشار خون بالا, آلزایمر و افسردگی است. دندان و دارو گفت: آن بوته چینی تنها منبع مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای coartem قرص برای درمان مالاریا.

جزء الکترونیکی ساز AVX از فاونتن, S. C., تولید خازن سرامیک در آن گیاهان در تیانجین و شنژن که در آن مشتریان صنعتی در ایالات متحده استفاده در ماشین, اجاق های مایکروویو و ماشین لباسشویی و رادیو و تلویزیون.

تاثیر وقفه در تامین خواهد شد بستگی دارد در این مدت از هر گونه قطع است و ناشناختنی و اندازه فعلی موجودی است که شرکت ها به طور کلی فراموش فاش نمی کند.

تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش یافت در بالا 14,000 و بیش از 300 شهروندان چینی فوت کرده اند. در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری و منع اتباع خارجی که به چین در سال گذشته 14 روز از ورود به ایالات متحده است. شهروندان آمریکایی از بازگشت از این کشور خواهد بود موضوع را به سلامت غربالگری و تا 14 روز در قرنطینه.

رئیس جمهور تصمیم یک روز پس از وزارت امور خارجه هشدار داد شهروندان ایالات متحده در برابر همه سفر به چین و سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی.

چین که در سال های اخیر حدود یک سوم از رشد اقتصاد جهانی در حال حاضر منشعب اقتصادی ضعف است. تاثیر فوری بحران بهداشت و درمان را آهسته اقتصاد داخلی. سه ماهه اول رشد خواهد شیب به نرخ سالانه 5.2 درصد از 6 درصد در سه ماه آخر سال در سال گذشته بیشترین ناگهانی کاهش نزدیک به 10 سال با توجه به PNC Bank.

“آن را به گزاف گویی که آن را بیش از” گفت: Allen, ایالات متحده آمریکا-چین رئیس شورای کسب و کار. “اما ما نمی دانیم که از آن خواهد شد بیش از.”

مصرف کنندگان چینی پناه در خانه های خود به جای درگیر شدن در تعطیلات سنتی فعالیت را کمتر صرف در حالی که تعطیلی کارخانه تاثیر قرار میلیون ها نفر از کارگران را تهدید می کند کمبود قطعات برای آمریکا الکترونیک و یا خودکار گیاهان اقتصاددانان گفت.

در یک نشانه آن است که این ویروس خواهد شد که اثرات پایدار در سراسر جهان دومین اقتصاد بانوان انجمن گلف حرفه ای در اواخر هفته گذشته لغو مارس 5-8 آبی خلیج مسابقات گلف در جزیره هاینان. که حدود 1000 مایل از ووهان که در آن ویروس نشات گرفته است.

بیش از 50 میلیون چینی ساکنان باقی می ماند تحت یک مستند. دولت در حال حاضر به تمدید قمری تعطیلات سال جدید به شنبه. کارخانه در هوبئی استان, کانون شیوع دستور داده شده است بسته از طریق Feb. 13. دیگر استان ها برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در فوریه. 10.

“ما اعتقاد داریم وجود خواهد داشت یک اختلال حداقل تا پایان ماه فوریه و احتمالا به اواسط ماه مارس گفت:” Sebastien Breteau مدیر اجرایی QIMA یک زنجیره تامین مشاوره. “ما بسیار خوش بینانه نیست.”

بیش از 450 آمریکا واردکنندگان با استفاده از تامین کنندگان در هوبئی استان با توجه به لندن Panjiva. الکترونیک تولید کنندگان تکیه بر تولید کنندگان چینی به 50 درصد از قطعات خود را در حالی که خودروسازان دریافت 15 درصد از کشور چین با توجه به کریس راجرز Panjiva زنجیره عرضه متخصص.

برخی از ایالات متحده آمریکا و تولید کنندگان جهانی روبرو خواهد شد و هزینه های بالاتر و حتی پس از تامین کنندگان چینی از سرگیری عملیات عادی. هواپیمایی کاهش معنی خواهد بود که فضای کمتر در دسترس برای محموله های صنعتی شناخته شده به عنوان “حلقه باری” — که سفر در برگزاری تجاری jetliners.

“مقیاس هواپیمایی کاهش واقعا توجه من” گفت: Phil لوی اقتصاددان ارشد به صورت فورواردر حمل و نقل Flexport. “این است که در یک شبکه. شما حک کردن چین و خارج از آن و آن را به تحت تاثیر قرار کالا به اروپا و کالا به آمریکا”

به عنوان مقامات بهداشت مبارزه با ویروس اولین و شدیدترین عواقب اقتصادی احساس خواهد شد توسط چین در آسیا ، کشورهایی مانند تایلند و مالزی و ویتنام و فیلیپین هستند به تولید شبکه های متمرکز بر تولید کنندگان چینی و نیز بهره مند از دهه گذشته رونق در گردشگری چین.

پس لرزه نیز برخی به احساس می شود عمده کالا-تولید کشورهای مانند استرالیا که منابع چین با مقدار آن در سنگ آهن. The Baltic Dry Index سنج عمده هزینه های حمل و نقل کاهش جمعه برای 10 جلسه متوالی و در حال حاضر به 49 درصد در این سال است.

از اقتصادهای پیشرفته در نزدیکی ژاپن و صادرات وابسته به آلمان را احساس خواهد کرد و بزرگترین انجمن ایرانیان.

متعارف اقتصادی پیش بینی بیمار است-مجهز به محاسبه تاثیر این غیر قابل پیش بینی اورژانس بهداشت گفت: Torsten Slok اقتصاددان ارشد دویچه بانک اوراق بهادار. او پایه مدل برای اقتصاد ایالات متحده متکی بر 200 معادلات.

“من فقط نمی دانم که معادله من باید با قرار دادن این” او گفت:. “من فقط نمی باید چارچوبی برای ارزیابی خطر است.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات