Virus طول می کشد تا بزرگ تلفات در چین سلامت کارگران

بیش از 1700 چینی پزشکی کارگران قرارداد covid-19 بیماری تنفسی گفته مقامات جمعه جدی توسعه است که در همان روز این ویروس تبدیل شده تا در آفریقا و مقامات گفتند که اجازه می دهد برخی از مثلا مسافران به ترک کشتی کروز هواپیمای شیوع.

در میان گسترده کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در چین هوبئی روز جمعه اعلام برجسته چالش های پکن چهره خود را به عنوان ضعف مراقبت از سلامت سیستم در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

در همان زمان مقامات با اشاره به ميزان عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی است که با خط قبلی ویروس های تنفسی از جمله 2003 شیوع سارس. در مجموع به نظر می رسد به یک تعداد از عفونت است که رخ داده است بیش از چند هفته و نه ناگهانی و تشدید بحران است.

“این تعجب آور نیست اگر من صادق بودن” گفت: Saskia V. Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی برای افتخار سلامت یک سیستم بیمارستان در ققنوس. “این است که بسیار آسان به شکست در کنترل عفونت.”

Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که او معتقد است این موارد به اوج خود رسید و در هفته سوم و چهارم از ماه ژانویه کاهش یافته است پس به دلیل بهبود آموزش و آگاهی است.

“این یک درصد پایین تر از رخ داده است در دیگر coronavirus شیوع” رایان گفت. “در حال حاضر که یک تضمین نمی کند که آن را تغییر نمی دهد.”

در مجموع 1,716 چینی ارائه دهندگان خدمات پزشکی آلوده شدند که از Feb. 11 و 3.8 درصد از تایید موارد بهداشتی چینی, مقامات گفتند. شش فوت کرده اند. یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران در سنگاپور نیز آلوده شد.

فوریه. 7 مرگ Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی که هشدار داده بود همکار دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان در یک چت خصوصی از شیوع این ویروس باعث غلیان احساسات ملی از غم و اندوه و خشم نسبت به مقامات. او پس از بازداشت و منتشر شده توسط پلیس برای صحبت کردن.

با اذعان به تلفات در بهداشت حرفه ای, پکن در تلاش است تا سیگنال برخی از شفافیت در یک نقطه اشتعال موضوع و اجازه دادن به مردم عادی می دانند مقامات به اشتراک گذاشتن احساس خود را از زنگ.

“این ممکن است بالا بردن پرچم قرمز در مورد چگونه جدی وضعیت است” گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی. “و امیدوارم که منجر به موثر تر پاسخ دولت.”

اما هوانگ هشدار داد در برابر دیدن شکل به عنوان حرف آخر در پزشکی کارگران است. “اگر آن را در حال آمدن است از یک منبع رسمی ما باید همیشه آن را با یک دانه نمک,” او گفت:.

نگرانی در مورد چگونه پرسنل پزشکی هستند مراتب در این بحران شده اند جلو و مرکز از شروع. عکس و تصویری از ووهان نشان داده اند خسته پزشکان و پرستاران شاغل در پر بیمارستان.

در Zhongnan بیمارستان در ووهان 40 مراقبت های بهداشتی کارگران مبتلا به این ویروس در ماه ژانویه با توجه به JAMA مطالعه است. اکثر مشغول به کار در بخش های عمومی اما هفت نفر اختصاص داده شده به اورژانس و دو مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه. در یک مورد یک بیمار آلوده بیش از 10 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

هنوز تلفات در خط مقدم کارگران به نظر می رسد کوچکتر از آن بود که در دیگر کشنده شیوع کروناویروس. زمانی که سارس پدید آمده در سال 2002 کارکنان مراقبت های بهداشتی اختصاص یک پنجم از این موارد است. مطالعه عفونت MERS از سال 2012 تا سال 2018 یافت که کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده مشابه به اشتراک گذاری — 415 از 2,223 دفاع کرد گرفته شد موارد تایید شده.

“بیماران نیاز به پوشیدن ماسک. پزشکان مراقبت از آنها نیاز به محافظت خود را — نه تنها پزشکان و یا پرستاران و اما کسانی که کار در بیمارستان ها: حمل و نقل کسی است که در میز جلو. همه این افراد در معرض خطر هستند” گفت: Charles Dela Cruz ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی.

به تاریخ covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید باعث شده بیش از 1500 مرگ دو نفر در چین و 66,000 بیماری تنها با 600 از کسانی که در خارج از چین است. ایالات متحده دیده می شود 15 مورد و بدون مرگ و میر.

مصر وزارت بهداشت تایید جمعه که آن را به حال شناسایی یک مورد از کروناویروس اولین نمونه شناخته شده از شیوع این بیماری در آفریقا است. مقامات بهداشتی باید نگران ویروس رسیدن به این قاره به دلیل ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

یک سخنگوی وزارت خالد Megahed گفت: در بیانیه ای که یک تبعه خارجی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و این که تا به حال مطلع شده است.

اگر چه این فرد تا به حال نشان داده نشده است علائم آنها آزمایش خود را به دلیل سفر تاریخ است. این فرد پس از انتقال به بیمارستان و آنها در شرایط با ثبات تحت قرنطینه.

تعدادی از افرادی که در تماس با بیمار آزمایش شده برای این ویروس Megahad گفت. همه آزمایش منفی اما آنها را در زیر قرار داده شده 14 روز در قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

در ژاپن در همین حال وزارت بهداشت در روز جمعه گفت که 10 نفر تخلیه از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در بندر یوکوهاما در شرایط جدی هستند با هشت تایید به کروناویروس جدید. یکی از دو نفر دیگر است که هنوز هم در انتظار نتایج آزمون.

در میان مداوم انتقاد از رویکرد خود را از دولت گفت: از آن آغاز خواهد شد اجازه می دهد برخی از افرادی که آزمایش منفی برای این ویروس به ترک کشتی و پایان خود را قرنطينه در ساحل. اولویت داده خواهد شد و به مسافران بیش از سن 80 سالگی و کسانی که با موجود مشکلات پزشکی و همچنین مردم در پنجره کابین وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

تا کنون 218 نفر سرنشین این کشتی را آزمایش مثبت برای این ویروس از 713 که مورد بررسی قرار گرفتند. دولت می گوید این طرح به مرحله آزمایش در یک پیشنهاد به بررسی هر کس در هیئت مدیره قبل از قرنطینه به پایان می رسد Feb. 19.

یک افسر قرنطینه درگیر در غربالگری مسافران نیز کاهش یافت و بیمار است. وزارت بهداشت و درمان گفت: او نه به دنبال روش های مناسب پاک کردن دور عرق با دستکش و استفاده مجدد از یک ماسک او فرسوده زودتر ملی ژاپن شبکه تلویزیونی NHK گزارش داد.

U. S. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حرکت رو به جلو با طرح خود برای افزایش نظارت بیماری به نام پنج شهر که در آن آزمایشگاه را شروع تست آنفولانزا نمونه برای coronavirus. آنها شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک و سانفرانسیسکو و سیاتل.

بهداشت عمومی آزمایشگاه بخشی از سی دی های موجود آنفولانزا نظارت شبکه که نظارت بر آنفلوانزای فصلی و بستری شدن در بیمارستان. نمونه هایی که منفی برای آنفولانزا تست خواهد شد برای coronavirus CDC را نانسی r. schultze ، گفت:. تست خواهد شد گسترش به سایر آزمایشگاه در هفته های آینده.

تست های آزمایشگاهی که تایید اضافی coronavirus موارد می تواند اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی به اقدامات برای ممانعت از شیوع بیماری مانند لغو اجتماعات بزرگ و یا تماس برای پزشکی از راه دور و telework.

در همان زمان آنفولانزا بیماری به شدت افزایش یافته است در هفته های اخیر r. schultze ، گفت: پیچیده تلاش برای تعیین اینکه آیا یک بیماری است که ناشی از کروناویروس جدید و یا ویروس آنفولانزا. تا کنون در این فصل حداقل 26 میلیون نفر در ایالات متحده به قرارداد آنفولانزا از جمله 14,000 که فوت و 250,000 که در بیمارستان بستری شدند.

کارولین Y. جانسون و آدم تیلور در واشنگتن, Heba فاروق Mahfouz در قاهره و سیمون Denyer در یوکوهاما کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

دریافت grippe امریکا. آنفولانزا یک تهدید بسیار بزرگتر از coronavirus در حال حاضر

دکتر مرگ دهید دیجیتال قیام تند رهبران چین

بزرگ سوال در مورد کوروناویروس و آنچه ما می دانیم تا کنون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>