ویروس بازی ها در حال رفتن ویروسی به عنوان coronavirus گسترش

محبوبیت این بازی باعث می شود حس در میان تلاش ها برای مقابله با کروناویروس و ترس آن را کاشته محققان و توسعه دهندگان بازی گفت.

“بازی ها یک نوع از بیان فرهنگی — آنها بخشی از چگونه ما را حس جهان” گفت: Carly A. Kocurek فرهنگی مورخ در موسسه فناوری ایلینوی. “برای برخی از مردم فیلم های ترسناک هستند یک راه برای مقابله با اضطراب ها و بازی ها می تواند بیش از حد.”

شیوع مضمون بازی های ویدئویی وجود داشته برای چند دهه. یکی از اولین نمونه با توجه به مارکو Accordi Rickards بنیانگذار و رئیس اولین, ایتالیایی, موزه, بازی های ویدئویی, شد, عامل, ایالات متحده آمریکا. منتشر شد و در سال 1984 به مراکز بازی در گسترش طاعون که مردم از آنها خواهد شد.

مفهوم باقی مانده است محبوب و Plague Inc. شده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای دیدن موج های بهره در طول بحران های قبلی از جمله 2014-2016 شیوع ابولا در غرب آفریقا.

سازندگان بازی شد و سریع به پیشدستی مفهوم است که آنها ممکن است سرمایه گذاری در coronavirus بیماری همه گیر. در بیانیه ای که در ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که آن را به حال “دریافت مقدار زیادی از سوالات” در coronavirus و علاقه ای که در این بازی تمایل به افزایش در هر زمان که عمده شیوع بیماری رخ می دهد.

“ما به طور خاص طراحی شده در این بازی به واقع گرایانه و آموزنده, در حالی که نه sensationalizing جدی در دنیای واقعی مسائل” این شرکت اعلام کرد. آن را پاسخ به یک درخواست از واشنگتن پست برای نظر.

بازی عمر مفید طولانی است که غیر معمول ناظران صنعت گفت. “Plague Inc. یک پدیده نادر است که در آن با موفقیت و به طور کامل لولا در یک موضوع پیوسته در بازگشت به ارتباط گفت:” Andrea Minini Saldini این مدیر چاپ و نشر در ایتالیا بر اساس شاخه ای از IGN یک بازی ویدئویی در سایت.

در میان کلید سوالات Ndemic Creations و دیگر توسعه دهندگان مواجه است که آیا بازی های محبوب مانند Plague Inc. اضافه کردن به بازیکنان درک از بیماری های همه گیر و یا یک muddling اثر است.

Ndemic Creations مشخص است بازی خود را به عنوان “واقع بینانه” اما خواستار بازیکنان به “دریافت اطلاعات خود را [در coronavirus] به طور مستقیم از محلی و جهانی مقامات بهداشتی.” در بازی های رسمی Facebook صفحه: برخی از بازیکنان گفت: آنها در نظر گرفته شبیه سازی ضروری برای درک خود را از شیوع کروناویروس.

“[این] اولین بار من شنیده ام در مورد [ویروس] من بلافاصله فکر کردم در مورد این بازی” نوشت: بازیکن Izzie لو یو, که گفت که او زندگی می کند در هنگ کنگ است. در این بازی یک درمان برای گسترش این بیماری معمولا او اضافه شده است.

پینا Lalli, یک استاد جامعه شناسی فرهنگی در دانشگاه بولونیا گفت: تجربه با فرض نقش یک پاتوژن در حالی که مبارزه در برابر محققان که سعی کنید برای توسعه یک واکسن یا درمان بود “نه فقط فرار از واقعیات است.”

“به جای اینکه فلج با ترس در حالی که شناخت خود را از ناتوانی این اجازه می دهد تا شما را به مقابله و احساس می کنید که وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید” Lalli گفت.

برخی از پاتوژن محور بازی ممکن است به دنبال بازگشت به دور از coronavirus اتصال.

یک نسخه آنلاین از همه گیر محبوب هیئت مدیره بازی که در آن بازیکنان همکاری برای شکست دادن ویروس ها به عنوان آنها را از شهر به شهر راه اندازی شد به رایگان در دسترس در حماسه فروشگاه بازی در اواخر فوریه. که ترویج شده است به تعویق افتاد.

همه گیر شد و یک ضربه زمانی که آن را در سال 2008. چندین بسط منتشر شده است.

بیماری “کامل حریف: آن را نسبتا آسان به مدل در یک بازی uncaring و ترسناک گفت:” متی Leacock که ایجاد بازی.

“من هرگز مجموعه ای از آن را به یک تجربه آموزشی” او گفت:. “من فکر می کنم بهترین درس را می آموزد آن مربوط به همکاری و ارتباطات تحت فشار است.”

حداقل یک دانشگاه متکی است همه گیر به دانش آموزان آموزش استراتژی های پزشکی کار تیمی Leacock گفت.

کارشناسان نیز در آغوش Plague Inc.

“آن را به شما درگیر در حالی که آن را به شما می آموزد” گفت: Ali S. خان یک مقام ارشد سابق در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که به میزبانی James Vaughan, بازی, خالق, برای سفر به CDC در سال 2013. “این بازی بر اساس یک جامد مدل ریاضی چگونه [یک پاتوژن] در یک جامعه است. ساده انگارانه [یکی] اما هیچ فانتزی.”

“هنگامی که شما آن را بازی شما متوجه آن را یک بازی است.”

Audra M. Swarthout استادیار زیست شناسی در دلتا کالج در میشیگان شده است با استفاده از Plague Inc. حدود شش سال با دانش آموزان خود را.

بازی او گفت: “در واقع یکی [از] مورد علاقه من درس و تکالیف است.”

با این حال او هشدار داد “تکامل از بیماری ها در این بازی این است که واقع بینانه نیست و فراهم می کند بسیار تحریف نظر از آنچه که واقعا رخ می دهد در یک بیماری همه گیر.”

Swarthout معمولا می خواهد دانش آموزان خود را به تجزیه و تحلیل درجه که این بازی وفادار به حقیقت علمی — کاری مشترک بازیکنان ممکن است مجهز به انجام.

Plague Inc. و همه گیر ممکن است برخی مرضی تجدید نظر در زمان coronavirus. اما آنها بیش از آن است که به ارائه بسیاری از کارشناسان و بازیکنان به توافق برسند.

“من قطعا می تواند درک تردید در سراسر این — هیچ کس می خواهد به بی اهمیت بسیار واقعی انسانی رنج می برند که این coronavirus به ارمغان آورده است با آن گفت:” Leacock همه گیر را خالق. “اما واقعیت این است که بازی ما کمک می کند تا روند جهان اطراف ما و مردم ممکن است تبدیل به این بازی ها در حال حاضر به همین دلیل.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im