ویرجینیا گسترده ای از گیرنده های جو نی Hasise دوبوا خلاق در قبل از پیش نویس تمرینات

“من نه هل دادن آن به اطراف Charlottesville یا هر چیز” او گفت:.

موجود در نی را به طور منظم تمرین رژیم در تلاش برای باقی می ماند در اوج شکل منتهی به پیش نویس NFL در حال بستن باند و یک طناب در اطراف خودرو برای تمرین مقاومتی همراه با پریدن از روی مسطح و اجرای نرخهای کردن درب عقب اتومبیل.

مصاحبه با دفتر جبهه مقامات و پیشاهنگی انجام می شود عمدتا از طریق FaceTime با توجه به نی که نشان داد او انجام داده است تقریبا یک دوجین صحبت با NFL دستیاران مسئول مربیگری گسترده ای از گیرنده های در حال اجرا پشت و تیم های ویژه.

این همه بخشی از جدید غیر طبیعی برای نی (6-پا-1, 215 پوند) که به خوبی از حضور در NFL ترکیب در ماه فوریه قبل از همه گیر منجر به لغو حرفه ای ها و کالج ورزشی, حوادث, دور انداختن خود نرم افزار بعد در ویرجینیا به عنوان به خوبی.

“من فقط به خلاق بودن شما می دانید حتی با استفاده از کامیون به انجام مسائل پس از آن نوع در یک وضعیت عجیب و غریب,” نی گفت: در طول یک ویدئو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته. “شما می دانید فقط هر چیزی که من فکر می کنم که می تواند به نفع من است.”

نی را در NFL حداقل در ابتدا ممکن است به عنوان یک ویژه تیم های شرکت کننده با توجه به بازی خود را تغییر بازگشت مهارت های خود را در کالج. او به پایان رسید به عنوان کاوالیرز’ تمام وقت رهبر در بازگشت متری با 3,042 و کیکآف بازگشت touchdowns (پنج).

او همچنین تنها بازیکن در فوتبال مهم دانشگاه سابقه با حداقل 3000 متری در بازده متوسط حداقل 28 متری.

“من نوع یک موقعیت” نی گفت. “این واقعا بستگی دارد در چه تیمی می خواهد, آنچه که یک تیم در من می بیند. همه FaceTime مصاحبه شده اند متفاوت است. آن را واقعا سخت به می گویند حق است. آن را واقعا پایین می آید به چه تیمی می خواهد را به شانس نیازهای تیم های مختلف زمانی که پیش نویس روز می آید.”

در حالی که نی led کاوالیرز با 77 پذیرایی در طول این فصل هم تیمی Hasise Dubois, ارشد, به پایان رسید با بیشترین دریافت متری (1,062) و رهبری کشور در catchable می گذرد بدون یک قطره (75). دوبوا تا به حال 10 پذیرایی در ویرجینیا اولین حضور در نارنجی کاسه در ماه دسامبر.

او یکی از چهار بازیکن در FBS در این فصل با حداقل 100 هدف گرفتن رای از 70 درصد و به طور متوسط حداقل 10 متری هر هدف.

“صادقانه نظرات من بوده ام از پیشاهنگی و قبل از coronavirus و همه چیز آنها فقط خیلی کنجکاو و هیجان زده برای دیدن من و 40 yard dash” دوبوا گفت: “در حال حاضر من فقط صحبت کردن به یک زن و شوهر از آنها گفت: این بسیار مایه تاسف است که اتفاق افتاده است اما آنها در حال خوشحالم که من تا به حال ارشد فصل است که من تا به حال.”

دوبوا (6-3, 215) بوده است و ماندن در خانه اش در ایروینگتن, N. J., در این بیماری همه گیر کوروناویروس و آموزش به عنوان اغلب به عنوان ممکن است با برادر خود Ishmeal رابینز یک قهرمان دو سرعت در دبیرستان و کالج است که رقابت برای یک نقطه در ایالات متحده در المپیک دو و میدانی تیم.

تمرینات سخت با توجه به دوبوا و شامل هل دادن یک ماشین در اطراف پارکینگ خالی در علاوه بر این به استقامت در حال اجرا و کار با حداکثر سرعت دویدن همه طراحی شده برای بهبود دوبوا’ در 40 yard dash میان علامت سوال برای خود NFL شانس.

بدون نرم افزار روز, دوبوا نشده است قادر به اجرا در فرد برای NFL تیم نیاز به جای تکیه بر بازی فیلم و مصاحبه برای متقاعد کردن تصمیم گیرندگان او به آن تعلق دارد در لیگ.

“من شخصا اعتقاد دارم آن خواهد بود بسیار مهم است چرا که بسیاری از تیم ها می خواستم برای دیدن آنچه که من قرار بود به اجرا در 40,” دوبوا گفت: از این نرم افزار روز. “آنها فقط نگران سرعت بخشی از بازی من است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de