Virginia Tech بهار عمل گیریم اما جاستین فونت خوشحال است که با بازیکنان رویکرد

سپس در شب فونت شیفت به فوتبال مربوط به فعالیت از رفتن به زیرزمین خانه خود را برای پاسخگویی الکترونیکی با مربیان و بازیکنان خاص آنها و خانواده های آنها ایمن ماندن و پیروی از دستورالعمل های مندرج توسط کارشناسان پزشکی برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

“تمرکز ما شده است در ماندن مثبت و انجام کار ما” فونت گفت: طی یک ویدیو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران بعد از ظهر چهارشنبه “ساخت مطمئن شوید که ما نمی تواند بیش از حد انجام دور با آنچه ممکن است اتفاق می افتد یا نمی افتد اما تمرکز بر اینجا و در حال حاضر و آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.

“ما سعی می کنید به نوع را شعار این است که نه اجتماعی فاصله. این فقط, فیزیکی, فاصله. ما هنوز در تلاش برای حفظ جنبه های اجتماعی از تیم ما از طریق تکنولوژی و احتمالا وجود دارد یک نسل وجود دارد بهتر مجهز به رسیدگی به آن از ما افراد جوان است.”

بازیکنان در زمان خود به حساب های رسانه های اجتماعی برای ارسال فیلم از تمرینات فردی خود را. برخی ارسال شده از خانه خود ورزشگاه دیگران را از گاراژ خود را و هنوز هم دیگران در بر داشت راه های خلاق به ماندن در فوتبال شکل با وجود فرمانداران سراسر کشور سفارش ورزشگاه به نزدیک است.

اما NCAA به زودی حکومت بازیکنان مجبور به توقف ارسال این ویدئوها عموم بنابراین فونت را تشویق کرده است خود را از اتهامات عنوان شده برای به اشتراک گذاشتن تمرینات خود را به صورت خصوصی به برخی از موارد ارائه ایده های به هم تیمی های که ممکن است دسترسی به سنتی تجهیزات تمرین.

“در حالی که شما می توانید هر چیزی را انجام دهید برای آماده سازی خود را با آنچه که ما در حال رفتن را از طریق” فونت گفت: “یا هیچ کس می تواند بگوید که این اتفاق قرار بود سال پیش و یا اثر در جهان ما از نظر Virginia Tech football, من خوشحال شده است با آنچه که من شنیده ام و دیده از بچه های ما.”

در این بهار که شده است به خصوص مفید برای دفاع که بازیکنان در حال تنظیم و هماهنگ کننده جاستین همیلتون که گرفته برای بازنشسته جوانه فاستر یک آیکون در بلکسبرگ و یکی از محبوب ترین ارقام در برنامه تاریخ است.

تغییرات دیگر در موضع دفاعی کارکنان شامل تریسی Claeys به عنوان linebackers مربی, Ryan Smith, cornerbacks به عنوان مربی و داریل Tapp و لایحه Teerlinck نظارت بر خط دفاعی.

همیلتون در ضمن ادامه خواهد داد به کار با safeties علاوه بر مسئولیت های جدید و به او نشان داد طرح خواهد بود کمی متفاوت از فاستر مشهور “ناهار سطل دفاع” است که به کمک این برنامه به دست آورید ملی تحسین.

“حتی بزرگتر از چیزی بود که بچه های ما بودن در این زمینه در حال مربی این بچه ها” فونت گفت: “گرفتن یک احساس بهتر یا بهتر پنجره جدید خود را به موقعیت مربی جدید خود را هماهنگ و چگونه آنها در حال رفتن به تدریس و چگونه آنها واکنش نشان می دهند به چیزهای بزرگ چگونه آنها واکنش نشان می دهند به اشتباهات است.”

پس از آن وجود دارد فرصت از دست رفته برای ارزیابی quarterbacks. فونت گفت: این طرح به عنوان بهار تمرین بود برای یک رقابت برای شروع کار در میان هندون, فاحشه عالی, Quincy Patterson, Knox, Kadum و Braxton Burmeister یک انتقال از اورگان است.

الگوی زیر چگونه فونت و کارکنان خود را انتخاب کرده شروع کارفرمایی بیش از چند سال گذشته.

“کارفرمایی صحبت می شود در همه زمان ها است, اما آن را در سراسر هیئت مدیره است که من درک می کنم که بخشی از آن” فونت گفت. “من فقط گفت: من وعده داده شده این بچه ها یک طوری که ما به آنها یک فرصت است. شما می توانید به سرعت بر برخی از آنها را اگر آنها آماده نیست نسبتا زود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de