ویرجینیا QB برنان آرمسترانگ برای آماده سازی فصل اول به عنوان استارت بدون بهار عمل

“آن را متفاوت از بیرون رفتن و پرتاب با بچه ها و واقع شدن در زندگی تکرار با دفاع وجود دارد و فقط آموزش اتصال شیمی ساختمان” آرمسترانگ گفت: به تازگی در طی یک ویدیو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “آره داره ولی فقط رفتن به محل کار با آنچه ما داریم جلو می رویم.”

بخش قابل توجهی از آرمسترانگ در آماده سازی این روزها به طور منظم گفتگو با کاوالیرز quarterbacks مربی Jason بک طریق زوم و یا اسکایپ. آنها تماشای بازی نوار با هم و بحث در مورد پرتاب حرکت زمان و جزئیات دیگر در مورد بازی موقعیت.

آرمسترانگ همچنین باقی می ماند در تماس با هم تیمی های ویژه یک گروه گسترده ای از گیرنده های ترل جانا و بیلی کمپ از طریق تلفن تماس و متون اگر چه از راه دور ارتباطی به سختی به عنوان یک جایگزینی مناسب برای تمرین.

جانا و کمپ ها در خط به جای سالمندان جو نی و Hasise دوبوا که منجر ویرجینیا با 1,062 دریافت متری در 75 جلب فصل گذشته. نی برای اولین بار در پذیرایی (77) و touchdowns (هفت) به پایان رسید و با 679 متری اغلب در حال تبدیل شدن پرکینز ترجیح هدف میان حفاظت از خرابی.

جرم به طور کلی نگهداری با خروج بسیاری از قابل توجه همکاران نه دست کم از آن بود پرکینز که مجموعه مدرسه رکورد مجموع جرم و کارگردانی کاوالیرز برای اولین نارنجی کاسه ظاهر در مدرسه تاریخ است.

ویرجینیا (9-5, 6-2) نیز برنده ACC ساحلی را بدست آورد برای اولین بار پس از رفتن 2-10 طول کاوالیرز’ فصل اول تحت مربی توسن Mendenhall در سال 2016.

“برنان آرمسترانگ به عنوان حیله گر به عنوان آنها می آیند” گفت: کاوالیرز linebacker چارلز اسنودن (St. Albans). “او می داند که او چه کسی است. او بدیهی است که نه به عنوان مواد منفجره به عنوان [پرکینز] اما او می داند که او خوب با آن است. او هنوز هم یک استعداد دونده با استعداد پرتاب کننده. او نشان داده ویژگی های رهبری تا کنون.”

آرمسترانگ تلاش کرده است 25 می گذرد در ویرجینیا با 20 آمدن فصل گذشته پس از ظاهر شدن در چهار بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2018 که NCAA تغییر قوانین مجاز کسانی که بازی حداکثر از چهار بازی باقی می ماند واجد شرایط برای یک اشتباه فصل است.

هنوز هم حتی با کمبود در بازی تجربه آرمسترانگ به کشت احترام از هم تیمی های آنها گفت: از طریق سعی و کوشش در عمل زمینه و در فیلم تحصیل در quarterbacks اتاق که در آن او را برداشت تا راهنمایی های بی شماری از پرکینز.

“همه چیز درست می آید طبیعی برای او” پرکینز گفت: از آرمسترانگ. “حتی بدون بهار, توپ, من فکر می کنم او می تواند فوق العاده آماده شده و آماده را در این زمینه است. خود را احساس می کنید برای بازی او بهترین احساس من دیده ام در در حالی که. او فقط پر مناطق و پر فضاهای خیلی خوب است که او به پرتاب یک توپ و آن را مانند ” چگونه می فهمید که ؟ “

اما در حالی که آرمسترانگ (6-پا-2, 220 پوند) قابل مقایسه است جسمی به پرکینز (6-3, 215) و همچنین می تواند یک تهدید به عنوان یک دونده خود را سبک منحصر به فرد با توجه به آرمسترانگ نیست دقیقا در خط.

پرکینز اغلب ساخته مدافعان نگاه احمقانه با توانایی های خود را به طفره رفتن فشار در backfield و شکستن و دور از linebackers هنگامی که فراتر از خط داد و بیداد.

آرمسترانگ از سوی دیگر دارای کیفیت بیشتر در خط با امثال Taysom تپه های ناهموار dual-تهدید کارفرمایی که برای Mendenhall زمانی که دو تن از آنان در بریگهام یانگ.

هیل پس از تبدیل به با ارزش و متنوع عضو, New Orleans Saints, بازی کارفرمایی در نقاط پشت سر آینده Hall of Famer Drew Brees و مشارکت در موقعیت های دیگر.

“او فقط یک بازیکن که به نظر می رسد به نفع خود و بازیکنان اطراف او بهتر” Mendenhall گفت: از آرمسترانگ. “اما نیز وجود دارد یک لبه به شخصیت او که در آن من فکر می کنم این تیم را در کمی بیشتر از یک حضور فیزیکی.

“شاید یک مبارز حضور و شاید کمی بیشتر پیشرو یا رقابتی حضور به عنوان بسیاری از تیم ها را در رابطه با کارفرمایی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>