دفتر والی گفت: قوانین باعث شد در بخش بزرگی از عدم اجرای قانون از آژانس فدرال وظیفه حفظ ایمنی محل کار این اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

OSHA صادر کرده است تنها یک استناد در پاسخ به بیش از 4000 coronavirus مربوط به شکایت یک نامطلوب رکورد است که محل کار طرفداران و سابق OSHA مقامات می گویند در هفته های اخیر به عنوان یک غفلت از این سازمان وظایف.

“میلیون ها نفر از کارگران وحشت زده از رفتن به مشاغل هر روز که در آن آنها به اندازه کافی محافظت شده از کوروناویروس” به گفته دیوید مایکل سابق OSHA سر که خدمت در دولت اوباما. “هزاران نفر از کارگران شکایت کرده اند به OSHA و OSHA به آنها گفت آنها خود به خود. . . . دولت در حال ورود به این درجه اعتبار ساقط است.”

ویرجینیا استاندارد مستلزم آن است که کارفرمایان سیاست های توسعه برای کارگران برخورد با کروناویروس علائم مانند در حالی که منع آن دسته از کارگران مشکوک به داشتن coronavirus از نشان دادن به کار. قوانین جدید خواهد نیروی شرکت به اطلاع کارگران ممکن است قرار گرفتن در معرض آلوده همکاران در عرض 24 ساعت در حالی که همچنین الزامی فاصله فیزیکی و همچنین بهداشت و ضد عفونی و شستن دست و روش.

مقررات کشیده اند سپاس از اتحادیه های کارگری طرفداران و بسیاری از کارگران است. اما آنها نیز کشیده تیز مخالفت بسیاری از شرکت ها و گروههای صنعتی که می گویند مقررات جدید غیر ضروری هستند در صورت موجود دستورالعمل از دولت و سازمان های فدرال مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و OSHA.

این دستورالعمل هستند توصیه که حمل کمتر قانونی انشعابات از اجرا استاندارد انجام دهد. در مقابل ویرجینیا گفته مقامات دولت بازرسان پلیس خواهد شد مقررات جدید تحت مجازات تا $124,000 و تهدید بسته شدن در موارد شدید.

اعضای هیئت مدیره که شامل شرکت های بزرگ وکلا و نمایندگان صنعت و کار مدافعان را از صبح روز شنبه بحث که آیا مردم داده می شود باید زمان بیشتری برای اظهار نظر در مورد قوانین و مقررات.

بسیاری از کسب و کار گفت: آنها نگران بودند که قوانین جدید می تواند اضافه کردن یک بار بیشتر به بودجه خود را در طول در حال حاضر به چالش کشیدن زمان از لحاظ اقتصادی.

“ما مصرانه از شما برای اضافه کردن بیشتر محدودیت دستورالعمل و مقررات در حال حاضر ضعف جامعه کسب و کار است که در تلاش برای باقی می ماند حلال” ریچارد Postle رئیس آبی ریج نان که در استخدام 750 کارگران نوشت: در یک اظهار نظر عمومی.

نیکول رایلی ویرجینیا مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: این پیشنهاد در حال حاضر باعث سردرگمی است. گروه هدف یک قانون اجبار کسب و کار برای طبقه بندی کارگران با توجه به چهار سطح خطر. این گروه همچنین در مورد سوال هنگامی که کسب و کار را برای شروع مطیع قوانین جدید باید از آنها عبور کند.

“ما در حال حاضر سال به covid-19 و بسیاری از کارفرمایان قرار داده اند در بسیاری از پروتکل های برای حفاظت از کارکنان و مشتریان,” او گفت:. “ما فکر می کنم این به درد نمیخورد. این مجموعه تا بسیاری از نوار قرمز اداری برای صاحبان کسب و کار مطابق با زمانی که آنها در حال حاضر در حال مبارزه با چگونه به نگه دارید تا کسب و کار خود و نگه داشتن کارکنان خود را به کار میگیرند.”

مرغ کارگران در زمان به خصوص نقش محوری در این بحث است.

پیشنهاد قوانین مورد در بخش به عنوان یک نتیجه از دادخواست توسط حقوقی دادگستری مرکز که پروژه برای مزرعه و کارگران مهاجر کار می کند با مرغ کارگران با توجه به مگان Healy, Northam ارشد توسعه نیروی کار مشاور.

Jason B. Yarashes سرب وکیل در پروژه مزرعه و کارگران مهاجر گفت: مقررات جدید به خصوص لازم برای کارگران در معرض خطر صنایع مانند گوشت پردازش و فصلی کشاورزی که کارگران اغلب زندگی در محله های نزدیک.

بیش از 350 طيور در دره شناندو باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شهرستان هرسنبرگ که با صدور قطعنامه در حمایت از اندازه گیری.

“این بدیهی است که یک موضوع در اینجا” Yarashes گفت. “ما در حال شنیدن از کارگران که وجود دارد کافی پاسخ — در اواخر ایمنی پروتکل های اجتماعی بدون فاصله. دفاعی مواضع از گیاهان و گفت که آنها در حال انجام همه چیز. و قربانی شرمندگی سرزنش مردمی در جامعه است.”

ویرجینیا مرغ فدراسیون مخالف حکومت و گفت: دستورالعمل های موجود از CDC و OSHA کافی آن قانون شرکت فیشر فیلیپس نوشت: در یک نظر.

Healy گفت: دولت دریافت کرده است هزاران نفر از شکایت از کارگران در صنایع دیگر در چند ماه گذشته است. برخی از آنان را دلسرد از گرفتن تست شده برای covid-19; دیگران گفت: کارفرمایان موفق به بستن و پاک کردن محل کار درستی پس از کارگران شرکت کردم بیمار Healy گفت.

“ما می دانیم که مردم می ترسند برای رفتن به محل کار به دلایل متعدد” او گفت:. “ما به دنبال راه هایی است که ما می تواند انجام دهد بهتر است.”

Yarashes گفت که او خوشحال بود در مورد آنچه که او به نام “کلید حفاظت” به منع اقدامات تلافی جویانه در برابر کارگران که افزایش نگرانی های ایمنی به دنده محافظ و یا صحبت می کنند به سازمان های دولتی و یا اخبار رسانه ها در مورد مسائل ایمنی.

برخی از کارگر طرفداران گفت: آنها معتقدند که این طرح می تواند حتی بیشتر. سارا جاکوبسن یک سازمان با متحد کردن اینجا محلی 23, که با این نسخهها کار با فرودگاه امتیاز کارگران نوشت: در نظر است که او امیدوار است برای دیدن الزامات مورد نیاز برای پلاستیک سپر چهره و پلکسی گلاس بین ایستگاه های کاری.

کار طرفداران می گویند که رویکرد دولت قابل ستایش است و ممکن است به زودی توسط دیگران کپی, اما آن را هنوز هم می افتد کوتاه از جامع ملی اجرای طرح توسط OSHA. برخی از ابراز ترس است که یک رویکرد تدریجی اجازه خواهد داد که کشورهای دیگر به رقابت در برابر همسایگان در یک “مسابقه به پایین” به پیشنهاد یک کسب و کار جذاب تر محیط زیست در هزینه کارگر ایمنی.

OSHA در دفاع از خود در برابر انتقاد است که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی با گفتن موجود در آن مقررات و دستورالعمل های کافی برای رسیدگی به محل کار خطرات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“با این ادعا که OSHA است که غفلت از آن وظیفه نگه داشتن کارگران امن است نادرست” OSHA در بیانیه ای گفت از سخنگوی Denisha L. Braxton. “OSHA متعهد به حفاظت از کارگران آمریکایی در طول همه گیر شده است و کار در سراسر ساعت به پایان است.”

اصلاح

نسخه قبلی این داستان misstated عنوان ویرجینیا مرغ فدراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات