هنوز, معمار کاوالیرز’ بازسازی نشان داد او همچنان خوشبین است که فوتبال کالج اتفاق خواهد افتاد شاید بدون طرفداران, اما برنامه هایی مانند ویرجینیا ممکن است مجبور به کار در یک نقطه ضعف رقابتی با داشتن بازیکنان کار کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“در این محیط آنها واقعا نمی تعیین چه اتفاقی می افتد,” Mendenhall گفت: از NCAA است. “دولت و هر نهاد واقعا تعیین آنچه را امن است. تا آن زمان بازیکنان ما را نمی خواهد بازگشت به زمینه.

“واريانس توسط دولت در حال تغییر است تمام مدل. من امیدوارم که در بسیار حداقل وجود دارد تاسیس یک مدرسه جهانی تاریخ شروع و یا تعدادی از شیوه های قبل از بازی اول است.”

کاوالیرز در حال میله میله برای باز کردن فصل هفت. 7 در زمان نخست matchup مقابل گرجستان در مرسدس بنز ورزشگاه در آتلانتا.

Mendenhall و کارکنان خود را به تازگی شروع به اتصال مجدد با بازیکنان به صورت مجازی در جلسات بعد از یک گپ موظف به استراحت دو هفته. مربیان مجاز هشت ساعت در هفته به استفاده از برای تیم و موقعیت جلسات بخشی از آن است که اختصاص داده شده به بازیکنان در سلامت روان.

شده اند وجود دارد با توجه به Mendenhall شش به 10 بازیکن که باقی مانده اند در شارلوتزویل و در نظر گرفتن کلاس های مجازی در اولین جلسه از مدرسه تابستانی. اکثریت بقیه از این تیم انتظار می رود برای پیوستن به جلسه.

“این واقعا خوب است که این تعامل و صحبت کردن در فوتبال و برای اضافه کردن ساختار [برای] ما بازیکنان” Mendenhall گفت.

جلسات مجازی شامل ورودی signees که واجد شرایط برای شرکت هنگامی که آنها خود را تکمیل دبیرستان ترم بدون در نظر گرفتن اگر آنها فارغ التحصیل شده اند و یا دیپلم خود را دریافت کرد. نقل و انتقالات باید خود را به اتمام ترم و فارغ التحصیل از خود قبلی موسسه قبل از تبدیل شدن به واجد شرایط برای شرکت در.

استخدام در ضمن مجموعه ای است به رزومه 30 ژوئن با پردیس بازدیدکننده داشته است. اما وجود دارد هیچ اردوگاه های این سال ارائه یکی دیگر از پتانسیل مانع در برگشتاندن بازیکنان حتی یک فصل پس از کاوالیرز به دست آورده و یک اسکله در کاسه نارنجی برای اولین بار.

آن را نیز ارائه یک چالش به مربیان که نمی خواهد بود قادر ارزیابی استخدام بر اساس فرد در تعامل به جای آن در شمارش بازی فیلم و ویدئو مصاحبه به تصمیم می گیرید اگر یک بازیکن خاص متناسب با برنامه است.

“آن را دشوار است” Mendenhall گفت. “ما فکر می کنیم وجود دارد خطر مهم نیست که چقدر دقیق فرآیندهای خود را دارد. دیدن یک بازیکن کار در فرد کاهش تقریبا تمام خطر پس از آن ما تاثیر می گذارد تابستان, استخدام, و من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از چشم انداز اما قطعا آن را در برخی از.

“پس استخدام در حال حاضر ما بسیار نیست در پیدا کردن فاز ما در ارتباط ساختمان فاز و بنابراین بسیاری از آنچه که اتفاق می افتد شده است در این زمان از سال می شده اند و برای سال آینده کلاس به هر حال به طوری که واقعا در جایی که آن را به مجموعه ما را کمی.”

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im