مدیر ورزشی کارلا ویلیامز روز دوشنبه گفت که پس از آرم جدید منتشر شد او “آگاه ساخته شده از مفهوم منفی بین مارپیچ و دیوار و بردگی است.”

“من قبلا آگاه از دیدگاه تاریخی نشان می دهد اصلی هشت پا-دیوارهای ساخته شد به ماسک نهاد برده داری و بردگی کارگران از نمایش عمومی” گفت: ویلیامز که در سال 2017 شد اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک مدیر ورزشی در یک برنامه در یک قدرت پنج کنفرانس. “در طول چند هفته گذشته من کار کرده اند به آموزش بهتر خودم و که آموزش و پرورش را ادامه خواهد داد.”

مارپیچ به شکل دسته اضافه شد به V-ال کاوالیرز’ دیرینه اولیه, لوگو, به عنوان به خوبی به عنوان جدید Cavalier سپر. به عنوان بخشی از یک مارس تجاری راهاندازی مجدد هماهنگ با نایک, ویرجینیا نیز معرفی ویرجینیا Cavalier ثانویه لوگو اضافه پخ به “V” و sabres به عنوان به خوبی به عنوان جدید تایپوگرافی و رنگ لهجه.

“این هیجان انگیز و آن را حفظ U. Va.’s حس تاریخ و یک اتصال قوی به گذشته” ویلیامز گفت: در زمان راهاندازی مجدد. “آن می پردازد ادای احترام به سنت ما و آنچه ما امیدواریم که در آینده ما خواهد بود که به, جسورانه, خلاق, خلاقانه, رقابتی شدید و آتشین. جدید علائم و آرم تمام این ویژگی هر یک از آنها.”

روز دوشنبه ویلیامز اعلام کرد: “قصد این نبود که به علت آسیب, اما ما بود و برای من که عذر خواهی به کسانی که تحمل درد, برده داری در تاریخ ما است.”

او گفت: آرم شد دوباره طراحی شده برای حذف مارپیچ جزئیات از سابر دسته. “همه جنبه های دیگری از آرم ها باقی خواهند ماند,” او اضافه شده است.

افرادی که خرید کالا های دوباره طراحی V-سابر و یا معتاد به اسب دوانی سپر معرفی شده در مارس خواسته شده است که برای تماس با ویرجینیا ورزشی گروه از طریق ایمیل.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات