باکره مدار اولین پرتاب موشک بیش از اقیانوس آرام بازدید گیر

سر ریچارد برانسون راه اندازی ماموریت برای یک انقلابی ماهواره ای سیستم تحویل شده است به تعویق افتاد به دلیل آنچه که او باکره مدار شرکت تماس “فراوانی احتیاط” پس از یک سنسور گسل.

این طرح به آتش LauncherOne موتور موشک در هوا از یک هواپیمای بوئینگ 747 برای اولین بار. آزمون پنجره آغاز شده و در 6pm زمان انگلستان در روز یکشنبه 24 مارس در موهاوی هوا و فضا بندر در کالیفرنیا است.

این شرکت در توئیتر خود نوشت: “همه چیز شده است اقدام هموار: تیم, aircraft & rocket در شکل عالی. ما باید یک سنسور است که اقدام کردن.

“از فراوانی از احتیاط ما در حال تخلیه سوخت به آدرس. این به این معنی ما پاک برای امروز.

“در حال حاضر به نظر می رسد ما باید یک راه ساده برای رسیدگی به این جزئی سنسور موضوع و بازیافت به سرعت. خدمه در حال حاضر سخت در محل کار قرار دادن این طرح به عمل.”

وجود دارد یکی دیگر از پنجره در روز دوشنبه برای جامبو جت و موشک ترکیبی را خاموش و صعود به 35,000 پا (تقریبا هفت مایل) بیش از اقیانوس آرام.

گردشگران داخلی که یک بار رفت بین انگلستان و لاس وگاس و تجار که کشیده از هیترو به لس آنجلس را به آسانی تشخیص قرمز و سفید بوئینگ 747 به نام کیهانی ،

18-year-old ادم تنومند و بدقواره پرواز ویرجین آتلانتیک لانه پنج سال پیش به یک خانه جدید در لانگ بیچ در کالیفرنیا, سواحل غرب مرکز تحقیقات فضایی.

سابق هواپیمای جت مسافربری است که ماهواره به فضا پرتاب موشک امن به جناح چپ. آن را با استفاده از یک غلاف نصب شده در اصل برای تخلیه یک پنجم موتور.

این ساحل طولانی مستقر در شرکت – بخشی از سر ریچارد برانسون باکره empire – هدف به طور چشمگیری به کاهش هزینه راه اندازی یک ماهواره به مدار زمین از قیمت فعلی برچسب عنوان بالا به عنوان $100m (£82m).

با استفاده از این 20th century تکنولوژی بوئینگ هواپیمای مسافربری به عنوان یک مادر کشتی هارت معتقد است او می تواند هزینه یک قرن 21 راه اندازی را به کمتر از معادل £10m.

پیش از راه اندازی مستقل داده شد دسترسی منحصر به فرد به پروژه – و دن هارت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باکره مدار.

“چه اتفاق می افتد در فضا است: درست مثل خود اپل رو کوچکتر و کوچکتر و متراکم تر با الکترونیک و ماهواره در حال انجام همین کار است. و آنچه آنها نیاز دارید در حال حاضر است که آنها کوچک است سوار شدن به مدار است.” او گفت:.

“با استفاده از ما قابل استفاده مجدد 747 به رفتن و بازگشت و انجام ماموریت دیگری باز کردن درب به یک دسته کامل از کسب و کارهای علمی آزمایش و دولت ماموریت های که در غیر این صورت نمی تواند مقرون به صرفه است.

“ما در حال گرفتن بسیار خوب در قیمت: $12m [£9.9 m] است که در واقع کاملا کمی کمتر از آن استفاده می شود.”

یک شات: دو مرحله LauncherOne موشک (باکره مدار)

به طور معمول ماهواره geo-ثابت مدار – ثابت در بالای همان نقطه در سطح زمین – بیش از 20 ، 000 کیلومتر از این سیاره است. بنابراین صرفه جویی عجیب و غریب هفت مایل با گیر کردن تو بازی سوار بر یک جت ادم تنومند و بدقواره ممکن است ناچیز به نظر می رسد.

اما گفت: Dan هارت شکستن دور از سطح زمین است که سخت ترین قسمت: “ما نمی باید به مبارزه راه خود را از طریق تمام است که ضخامت نیتروژن و اکسیژن و رطوبت پایین در سطح دریا و ثانیا نه تنها ما هشت مایل است اما ما به حدود ماخ 1 زمانی که ما آزاد است.

“بنابراین این موشک به ارتفاع و سرعت و راکت عشق ارتفاع و سرعت است.”

رویاهای دور: به عنوان یک اطلس جت بوئینگ 747 پرواز اغلب بین بریتانیا و ایالات متحده

رویاهای دور: به عنوان یک اطلس جت بوئینگ 747 پرواز اغلب بین بریتانیا و ایالات متحده (باکره مدار)

باکره مدار سیستم نیز به مراتب انعطاف پذیر تر از زمین مبتنی بر راه اندازی از کیپ کاناورال در فلوریدا و آریان فضایی در Guyane آمریکای جنوبی. آب و هوا و تاخیر می تواند تقریبا حذف شده است.

تست شلیک دو مرحله موشک با هدف ارائه اثبات مفهوم – هر چند این شرکت هشدار موفقیت دور از تضمین شده: “هزاران نفر از قطعات همه نیاز به تابع به عنوان برنامه ریزی شده در حالی که کنترل انرژی بالا و پرواز در سرعت فوق العاده سریع سرعت.

“خودرو سازه باید به اندازه کافی قوی به تحمل سفر در به 18000 مایل در ساعت بدون از هم پاشیده; درجه حرارت و فشار خود سوخت نمی تواند بیش از حد بالا یا خیلی پایین; هر داخلی شیر باید بر باز و بسته کامل همزمانی.

“وجود دارد یک لیست طولانی از عوامل است که نیاز به خط تا به منظور آن را به تمام راه را.”

فشار است و احتمال دارد تنها 50:50. قبل از ازدواج پروازهای قبلی برای پرواز به فضا سیستم به طور معمول در شکست به پایان رسید حدود نیمی از زمان.

می آید در آغاز از یک هفته پر مشغله برای بودجه خصوصی فضای سرمایه گذاری.

در چهارشنبه ایلان شرکت SpaceX قصد دارد به دو فضانورد ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی.

ماموریت آنها این است که اولین crewed راه اندازی از خاک ایالات متحده برای نه سال.

این جفت ارز خواهد آسانسور را از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در فورت لادردیل در یک خدمه کپسول اژدها در بالای یک SpaceX Falcon موشک.

ناسا گفت: “خدمه اژدها خواهد شد سرعت بخشیدن به آن دو مسافر به حدود 17,000 مایل در ساعت و قرار دادن آن در یک رهگیری البته با ایستگاه فضایی بین المللی.”

موشک ساز گفت: “فالکون 9 است که برای اولین بار در جهان مداری کلاس موشک قابل استفاده مجدد. استفاده مجدد اجازه می دهد تا SpaceX به refly گران ترین قطعات این موشک که به نوبه خود موجب پایین هزینه فضا دسترسی داشته باشید.

راه اندازی برنامه ریزی شده است برای 8.33 pm در 27 مه.

سر ریچارد برانسون است که به دنبال برای ارسال انسان به فضا با خود Virgin Galactic سازمانی است که برنامه ریزی “یک برنامه منظم از spaceflights برای افراد خصوصی و محققان”.

این شرکت می گوید: “ما عملیات مقدماتی را با ما تجربه بی نظیر از پرواز تعداد زیادی از غیر حرفه ای, فضانوردان با خیال راحت و enjoyably در شتاب بالا و میکرو گرانش محیط.”

پرواز را به مدار زمین کم حدود 60 مایل بالاتر از سطح دریا.

در حالی که باکره مدار است که در کسب و کار های مختلف از پرواز فضایی سرنشین دار دن هارت معتقد است که اکتشاف و بهره برداری از کیهان مفید است برای بشریت.

“وجود دارد درک از جهان است که ما باید برای به دست آوردن. فضایی است که ساخت آن را آسان تر برای ما به برقراری ارتباط است.

“هنوز هم وجود دارد حدود سه میلیارد نفر از مردم که لازم نیست که این نوع از قابلیت های به وجود کار انجام می شود به این افراد دسترسی به اینترنت,” او گفت:.

“وجود دارد یک مقدار فضایی که می توانید انجام دهید تا زندگی بر روی زمین بهتر به ما را کارآمد تر گونه ها و به منظور بهبود جهان به طور کلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>