باکره مدار اولین پرتاب موشک تلاش متوقف شده در هوا پس از غیر قابل توضیح ‘متفرقه’

ریچارد برانسون, باکره مدار شرکت سقط خود برای اولین بار اقدام به راه اندازی یک موشک به فضا در روز دوشنبه.

باکره مدار با هدف ارائه خدمات راه اندازی برای کوچک ماهواره, تاسیس در سال 2017, و تلاش برای راه اندازی 70 فوت (21.34 m) موشک به نام LauncherOne از یک اصلاح بوئینگ 747 هواپیما به نام کیهانی ،

با این حال ماموریت – در نظر گرفتن محل از موهاوی هوا و فضا بندر در کالیفرنیا – بود “فسخ” لحظات پس از موشک منتشر شد از کیهانی ،

در یک پست در وب سایت خود, باکره مدار می گوید که “یک ناهنجاری … رخ داده است در اوایل مرحله اول پرواز و ماموریت [بود] با خیال راحت خاتمه یافته است.” آن است که در حال حاضر مشخص نیست چه ناهنجاری که بود; باکره مدار می گوید که همه دیگر قبل از راه اندازی مراحل انجام شد با موفقیت. ما رسیده برای روشن شدن.

در توییتر این شرکت گفت که “LauncherOne حفظ ثبات پس از انتشار و ما مشتعل ما در مرحله اول موتور NewtonThree. آنومالی پس از آن رخ داده است در اوایل مرحله اول پرواز. ما باید یاد بگیرند که بیشتر به عنوان ما مهندسین تجزیه و تحلیل کوه از داده های ما جمع آوری شده است.”

بیش از آخر هفته یک سنسور گسل به تعویق افتاد راه اندازی شد که مجموعه ای را در روز یکشنبه 24 مارس به عنوان شرکت گفت: این اقدام شد “از فراوانی از احتیاط” و تخلیه سوخت برای رسیدگی به این موضوع است.

“تیم ما انجام شده خود را prelaunch و عملیات پرواز با مهارت باور نکردنی امروز. پرواز آزمایشی در حال استفاده به عملکرد داده و ما در حال حاضر گنجینه ای از آن است. ما انجام بسیاری از اهداف ما برای خودمان تعیین هر چند نه به عنوان بسیاری از ما را دوست دارند” گفت: باکره مدار مدیر عامل دن هارت در یک بیانیه است.

“ما در زمان یک گام بزرگ به جلو امروز. مهندسان ما در حال حاضر پدیده هنگامی آشکار از طریق داده است. ما موشک بعدی در انتظار است. ما خواهد آموخت که تنظیم و شروع به آماده شدن برای آزمون بعدی که در حال آمدن است تا به زودی.”

در قبل از پرواز جلسه روز قبل از اولیه برنامه ریزی, راه اندازی, باکره مدار معاون رئیس جمهور برای پروژه های خاص خواهد Pomerantz گفت که حدود نیمی از اول راه اندازی موشک موفق, اضافه کردن “تاریخچه نیست وحشتناکی نوع لزوما به ازدواج پروازهای.”

چنین عقب نشینی نمی کند به نظر می رسد مانع از شرکت دوم خود را راه اندازی است که در حال حاضر در حال سازماندهی آن از ساحل طولانی تسهیلات با “نیم دوجین دیگر راکت پس از آن برای ماموریت های نه چندان دور در پشت.”

باکره مدار جدا از ریچارد برانسون فضای تجاری-برنامه پرواز ویرجین کهکشانی که با هدف فراهم کردن زیر مداری spaceflights به فضا گردشگران و زیر مداری برای راه اندازی به فضا ماموریت. این دو شرکت در ابتدا به هم پیوسته اما باکره مدار چرخید از کهکشانی در سال 2017 در حالی که این شرکت بشر spaceflight برنامه رنج می برد از چندین تاخیر.

به تازگی در انگلستان برای اولین بار به اتمام موشک آزمون در 50 سال نیز صورت گرفت. فضای خصوصی شرکت Skyrora را چکاوک L موشک راه اندازی شد از اسکاتلند با تلاش برای راه اندازی مداری راکت از 2023.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de