مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مهر و موم شده در لیگ برتر در پنج شنبه شب و پس از منچستر سیتی را از دست داد به چلسی در استمفورد بریج.

بعد از پایان بازی ویرژیل van Dijk صحبت به BT Sport از طریق تماس تصویری و توضیح داد که احساسات خود را در داشتن تبدیل شدن به قهرمان لیگ و اثر مربی Jurgen Klopp تا به حال در این باشگاه است.

پس از امضای قرارداد در ماه ژانویه 2018 هلندی مدافع بوده است به لیگ قهرمانان, نهایی با باشگاه, برنده یک, و همچنین اضافه اروپا سوپر جام باشگاه های جهان جام به افتخارات لیست – با این لیگ در حال حاضر زیر است.

“باور نکردنی, آنچه یک فصل تا کنون. [آن را] باور نکردنی به بخشی از این گروه از بازیکنان,” او گفت:.

“این سفر از زمانی که من به باشگاه پیوست. من بسیار افتخار می کنم به خودم یک لیگ برتر برنده است.

“من برای بهترین امید در شش ماه اول و برای رسیدن به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فورا بود افزایش بزرگ برای من است. آن چیزی که به من خیلی کمک کرد.

“سال بعد از ما آمد بسیار نزدیک با لیگ برتر بودند و ما به اندازه کافی خوش شانس است که ما می تواند برنده لیگ قهرمانان.

“این سال ما باید لیگ را به سطح های مختلف. هر کس می تواند نظر اما ما شده اند به طوری سازگار و انجام این کار به خوبی در بخش های مختلف از بازی ما حتی برنده شدن در چند دقیقه از بازی و این یک احساس فوق العاده است و من بسیار افتخار می کنم که لیگ برتر برنده است.”

Van Dijk تایید کرد که او را تماشا گفتن بازی به چلسی ضرب و شتم شهرستان و اذعان کرد که این یک موقعیت نادر که در آن اعصاب تقریبا بهتر از او.

“بله البته من آن را تماشا کردند! آن را اولین هدف از چلسی و پس از آن بازی احساس مانند آن را مصرف سنین بی پایان!

چلسی جشن ضرب و شتم مرد شهر که در نتیجه دست لیورپول عنوان (گتی)

“این ضربه آزاد از کوین ده بروین باور نکردنی بود و بیشتر عصبی می شدم; من نبوده است که عصبی در در حالی که.

“پس از آن جشن با هم و من حتی نمی توانم آن را توصیف صادقانه باشد.”

Van Dijk پرداخت ادای احترام به “یک تیم” ذهنیت که Jurgen Klopp پرورش است نه فقط در میان تیم ملی اما “مردم در Melwood کارگران در ورزشگاه همه است.”

این مدافع گفت: “بازیکنان می دانند که حداقل آنها می توانند انجام دهند این است که به همه چیز در زمین و “را همه ما باید” برای هر کس در اطراف باشگاه و هم بازیکنان نیز بازی شود.

“همه ما می دانیم که ما همه می خواهم به آن را انجام دهد برای هر یک از دیگر و در خارج از زمین به پیوند ما فوق العاده است به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات