بر اساس اخیر شعر به قلم نویسنده Darren James Smith, دو دقیقه ای فیلم در زمان یک هفته برای ایجاد و ویژگی های صدای از یک میزبان از ملیت های مختلف که در حال کار در سراسر ساعت برای کمک به این کشور شناور ماندن و پیروزی در جنگ در برابر عفونت است که تاکنون بیش از 12000 زندگی در بریتانیا.

پس از وقوع استرالیایی گرفته اند به خود ویندوز و درب خانه هر سه شنبه شب به کف زدن برای سلامت کارگران در 8 p. m. در نشان دادن قدردانی برای کسانی که خطر زندگی خود را برای کمک به دیگران شعر, اما, شگفتی که آیا این قدردانی به ویژه برای مهاجران را گسترش فراتر از بحران در نور از احساسات ضد مهاجرتی در کشور است.

“شما کف زدن برای من در حال حاضر. شما را تشویق به من زحمت. آوردن مواد غذایی برای خانواده خود را. آوردن مواد غذایی خود را از خاک” این گروه می گوید.

“نه مهاجم خارجی” این شعر در ادامه ساخت مرجع به طور گسترده ای گزارش شده بلاغت غالبا به مهاجران قبل از حرفه های کلیدی کارگران برگزاری این کشور با هم فلش بر روی صفحه نمایش. “تحویل راننده, معلم, محافظ زندگی است.”

“نمی گویند رفتن به خانه نمی بگو نه اینجا” در این ویدئو داعش در یک اشاره روشن به بیگانه احساسات است که سوخت تفرقه Brexit رای که حیرت زده بریتانیا و بسیاری از نقاط جهان در 2016. مهاجرت یک دکمه موضوع در همه پرسی و رو به کسانی که می خواستم به ترک اتحادیه اروپا است.

“هنگامی که ما ظهور از خانه ما چشمک زدن در نور خورشید و امیدوارم رهایی از چنگال covid-19, ما می خواهیم به یاد مردم به رفتن نیست به پیر کور طرز تفکر است. فرض کنید که برخی از مشاغل ‘ماهر’ و در نتیجه نالایق’,” اسمیت, شعر نویسنده گفت واشنگتن پست. “ما در حال قوی تر به عنوان یک ملت زمانی که ما مردم از همه اقوام و زمینه برای سواحل ما به کار و زندگی و عشق در کنار ما است.”

فیلمبرداری این همکاری ها در طول یک دوره از مستند مورد نیاز بررسی دقیق است. همکاران فرستاده شده کلیپ های خود را خواندن آیاتی از شعر و ارسال آنها را به تصویری مدیر خلاق Sachini Imbuldeniya که مشغول به کار با او را دوست روبن آلوارادو برای ویرایش فیلم با هم. صداها در این کلیپ کوتاه داشت و از طریق خانواده و دوستان و رسانه های اجتماعی Imbuldeniya گفت: پست.

“من واقعا امیدوارم که ما پس از بهبود یافتن از این بیماری همه گیر ما نمی بازگشت به بیگانه ستیزی و تعصب است که ما دیده ایم در طول دهه گذشته” او گفت:. Imbuldeniya را به انگلستان آمد از سریلانکا 50 سال پیش و مشغول به کار به عنوان یک پرستار است.

در میان رشد coronavirus بحران بریتانیا به طور گسترده ای گرامی اما مزمن کمبود بودجه روبرو خدمات بهداشت ملی پدید آمده است به عنوان حیاتی ترین موسسات — مورد اعتماد گروهی از هزار نفر از کارگران از زمینه های مختلف که بسیاری از مدیون زندگی خود را از جمله نخست وزیر بوریس جانسون که صرف روز در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن به عنوان او مبارزه covid-19.

ما می دانیم چقدر ما نیاز به همه آنها در حال حاضر” تیم خلاق و گفت: از کارگران بهداشت و درمان در سراسر بریتانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات