خشونت کاهش در افغانستان مجموعه ای برای شروع پس از نیمه شب شنبه

سید مصطفی سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

افغانها نگه داشتن پلاکارد خواندن در پشتو “ما می خواهیم صلح’ در طول یک تظاهرات در غزنی افغانستان, on Feb. 16.

کابل — یک هفته از کاهش خشونت در افغانستان تعیین کننده وضعیت ممکن است مذاکرات صلح میان ایالات متحده و طالبان است مجموعه ای برای شروع در اوایل شنبه — درست پس از نیمه شب با توجه به افغانستان در شورای امنیت ملی. کاهش خشونت در امر به طالبان متحده و دولت افغانستان و نیروهای.

“به عنوان برنامه ریزی شده و اگر همه چیز با توجه به طرح [کاهش خشونت را] شروع در 22nd” جاوید فیصل شورای امنیت سازمان ملل, سخنگوی, گفت واشنگتن پست روز شنبه.

آمریکا فرماندهی نظامی در کابل گفت: آن را تا به چیزی برای اعلام در این زمان. طالبان گفت: ارسال این جنبش را نه تایید و نه انکار تاریخ شروع در این زمان.

این هفته کاهش خشونت خواهد شد نیاز طالبان ایالات متحده و دولت افغانستان در تراز وسط قرار دارد نیروهای خود را تا حد زیادی بس همه برنامه ریزی شده عملیات تهاجمی در سراسر کشور. دوره است که به نام یک آتش بس و نیروهای ایالات متحده ادامه خواهد داد برای انجام عملیات ضد تروریستی علیه گروه دولت اسلامی و القاعده در افغانستان است.

باید خشونت کاهش نگه آمریکا و طالبان مذاکره کنندگان را امضا قرارداد صلح احتمالا به محض پایان ماه. مقامات آمریکایی هشدار داده اند که در حالی که هم طالبان و دولت افغانستان داده اند تضمین های امنیتی بالقوه باقی می ماند برای “اخلال گران” به upend معامله.

ایالات متحده فرستاده زلمای خلیل زاد رئیس ایالات متحده آمریکا, مذاکره, گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد چشم انداز برای صلح اما توصیف بالقوه “اخلال گران” به عنوان گروه هر دو در داخل و خارج افغانستان است که نمی بینیم قرارداد صلح در علاقه خود را و نه جنگ ادامه خواهد داد. خلیل زاد گفت در یک کنفرانس سازمان ملل متحد در اسلام آباد در اوایل این هفته.

پس از امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان مذاکرات صلح دولت افغانستان راه اندازی خواهد شد خود را دور از مذاکرات با طالبان. رئیس جمهور اشرف غنی گفته است که او خواهد ساخت تیم مذاکره کننده است که شامل اما پس از انتخابات نتایج را اعلام کرد در این هفته سیاست افغانستان عمیقا تقسیم شده است.

غنی و رئیس خود را رقیب عبدالله عبدالله هر دو اعلام پیروزی پس از نتایج اعلام شد. Abduallah کشور اجرایی, اعلام نتایج غیر قانونی و اعلام کرد که شروع به راه اندازی یک دولت موازی. باید این آشفتگی های سیاسی باقی بماند آن را بیشتر پیچیده شکل گیری قوی, فراگیر تیم به مذاکره با طالبان است.

الحق نواز خان در پیشاور پاکستان منجر به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im