محمد/Xinhua News Agency گتی ایماژ

این سایت از معبد حمله در کابل در 25 مارس. حداقل 25 نفر کشته و هشت نفر دیگر زخمی شدند که شبه نظامیان مسلح با هجوم به معبد.

سر از سازمان ملل خواست جهانی آتش بس. تا پاپ. در عین حال خشونت نگه می دارد و ضرب و جرح عصری, افریقا, شرق میانه و شرق اروپا به عنوان دولت در تلاش برای مبارزه با شورشیان و coronavirus بیماری همه گیر.

“وقت آن است که برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما” U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: به تازگی طی مجازی بیان.

دولت اسلامی خواستار وفاداران همه جا برای سرمایه گذاری در این هرج و مرج را با توجه به آن کانال های رسانه ای. طالبان در حال راه اندازی عمده حملات در افغانستان در حالی که توزیع ماسک و دستکش و صابون است.

در مناطق جنگی در سراسر جهان تهدید حملات هوایی کمین و بمب های کنار جاده ای است که مسدود کردن کارگران مراقبت های بهداشتی از بیماران مبتلا به کارشناسان پزشکی می گویند و نیروهای امنیت ملی — به تازگی وظیفه با اجرای دقیق مستندات — در حال نازک کشیده.

“اگر شما یک رهبر شورشی در حال حاضر شما احتمالا پیدا کردن کمتر از نیروهای نظامی علیه شما” گفت: Roudabeh کیشی مدیر پژوهش در درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که آهنگ های بین المللی خبر دادند.

برخی از گروه های مسلح هر چند باید گام به سوی صلح در کلمبیا کامرون و فیلیپین سیگنالینگ تمایل به توقف جنگ به عنوان سرایت گسترش می یابد.

افراطی رسانه در ضمن فریم coronavirus را به عنوان “مجازات از خدا” امیلی گفت: Estelle تحلیلگر ارشد در بحرانی تهدیدات پروژه در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن است.

دولت اسلامی و القاعده استخدام لایحه خود را به عنوان پادزهر.

“این چیزی است که آنها می توانند نقطه به,” او گفت: “اگر مردم ناراضی هستند و با دولت است.”

شرق و غرب آفریقا: افراط گرایان فشار رو به جلو

پاتریک Meinhardt

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مرد سوار دوچرخه خود را در خارج از مروا کامرون در مارس. پس از سال 2014 بوکوحرام مبارزان شده و حمله به روستاها در این منطقه در نزدیکی مرز با چاد و نیجریه.

از مالی در غرب به سومالی در شرق افراط گرایی همچنان ادعا می کنند زندگی در سراسر آفریقا, فوران مرگبار جهش به عنوان ده ها تن از کشورهای مهر مرزهای خود را با بستن فرودگاه ها و تمرکز بر سلامت عمومی را تهدید.

سربازان و افسران پلیس در سراسر این قاره در حال حاضر دستکاری دو شغل: دفاع از کشور خود و نظارت بر محصول stay-در-خانه سفارشات.

در قریب به اتفاق دریاچه چاد در منطقه غرب آفریقا ارتش به مدت طولانی درگیر با بوکوحرام و شاخه ای با روابط به دولت اسلامی است. تنش بر جنبش-محدود کردن قوانین نهفته در شهرهای شلوغ تحلیلگران می گویند به عنوان تندرو گرفتن تدابیر در حومه شهر.

روز پس از شمال و مرکز کشور آفریقایی چاد در گزارش اول خود را coronavirus مورد بوکوحرام مبارزان زده یک اردوگاه ارتش در باتلاقی کرانههای با غیر معمول نیروی قتل 92 سربازان.

“هرگز در تاریخ ما را از دست دادیم بنابراین بسیاری از مردان” در یک کمین Chadian جمهور ادریس Déby Itno گفت: پس از سفر صحنه سوخته کامیون.

در حدود همان زمان داعش با موشک نارنجک کشته شدن حداقل 50 سرباز در کشور همسایه نیجریه.

غرب از این نبرد است که جهان به سرعت در حال رشد شورشیان اسلامگرا در مالی و بورکینا فاسو و غربی نیجر که در آن مبارزان مربوط به یکی دیگر از “دولت اسلامی” وابسته به القاعده و مرحله روال حملات در تلاش برای گرفتن خاک.

حداقل 29 مالی سربازان درگذشت مارس کمین و افراد مسلح کشته شدن بیش از 10 نفر در یک بازار این هفته در بورکینا فاسو.

در شرق آفریقا الشباب به انجام حملات انتحاری در پایتخت سومالی, موگادیشو و ترور یک فرماندار در منطقه خودمختار Puntland.

افراطی شبه نظامی در موزامبیک پرواز کشورهای اسلامی را پرچم سیاه و سفید در ماه گذشته در آن جسارت و توهین آمیز و در عین حال مصرف شمالی بازار شهرها و آتش زدن ادارات دولتی.

یمن: پنج سال درگیری تشدید

محمد محمد/Xinhua News Agency

گتی ایماژ

پایدار بود ضربه توسط حملات هوایی در دانشکده نظامی در صنعا, یمن در مارس 30.

جنگ است که میلیون ها نفر آواره و خرد سیستم مراقبت های بهداشتی در یمن تنها به عنوان coronavirus گسترش: مبارزه با تشدید کرده است حداقل در چهار استان. نیمی از تمام امکانات پزشکی بسته هستند به گفته آکسفام بین المللی و دسترسی به آب پاک کمیاب است.

U. N. فرستاده ویژه مارتین گریفیتس سعی خواهد کرد برای پیوستن به طرفین متخاصم در یک تماس تصویری در روزهای آینده به کار کردن یک طرح به توقف همه و هوا و زمین و دریا حملات گزارش رویترز پنج شنبه.

پنج سال جنگ در خاورمیانه فقیرترین ملت بازمی گردد شیعه شورشیان شناخته شده به عنوان واکنش در برابر ایالات متحده-حمایت ائتلاف کشورهای مسلمان است که به رهبری عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

افغانستان: طالبان در حمله با وجود معامله

http://www.washingtonpost.com/video/world/the-signing-of-a-us-taliban-peace-deal-is-historicbut-might-not-end-the-war-in-afghanistan/2020/02/26/85361381-ed59-42c1-8ba4-8af1282006d3_video.html

حملات منظم نیز مخاطره چشم انداز صلح در افغانستان که در آن دولت و طالبان در حفظ و تضاد به عنوان کشور شمارش مداوم چشم انداز مثبت از coronavirus موارد است.

مبارزه با برداشت تا پس از ایالات متحده امضا قرارداد صلح با طالبان در ماه فوریه با نظامیان, حمله, دولت, پایگاه در این کشور ،

“ما به طور کامل نمی تواند ما را متوقف حملات” سخنگوی طالبان Zabiullah مجاهد گفت: سرزنش دولت برای “قانع کننده” آنها را.

اما اگر وضعیت بدتر طالبان ممکن است به ایستادگی کردن.

“خدای ناکرده” مجاهد گفت: “اگر این ویروس در کشور, پس از آن ما می تواند به توقف مبارزه برای کنترل این وضعیت است.”

هر دو دولت افغانستان و طالبان راه اندازی کرده اند تلاش ها برای مهار ویروس. پلیس در کابل در حال اجرای یک مستند و طالبان اعزام تیم ها در اطراف قلمرو آن کنترل برای عبور از ماسک و دستکش و صابون است.

جان میلیون ها نفر در معرض خطر هستند اگر طرف متخاصم نمی کنید برای پیدا کردن یک راه برای کار با هم در گیر حقوق بشر به تماشای روز دوشنبه هشدار داد در بیانیه ای.

لیبی: مبارزه با ‘unhinged’ به عنوان تمرکز شیفت به ویروس

خطر مشابه در لیبی که جنگ در حال صعودی با وجود تماس از سازمان ملل متحد ایالات متحده و تعدادی از کشورهای اروپایی و کشورهای عربی برای رزمندگان برای شرکت در یک “بشر دوستانه قابل تامل است.”

خلیفه Hifter را در سال های طولانی توهین آمیز در لیبی را باعث شده بدترین خشونت شمال آفریقایی تولید کننده نفت دیده است از سال 2011 و کشتن بیش از 350 نفر از شهروندان است.

نیروهای خود را اخراج موشک در چندین مناطق مسکونی در هفته گذشته تحلیلگران می گویند و رسانه های اجتماعی در لیبی پر از غم و اندوه.

“هیچ کس می تواند خواب شب گذشته” نوشت: Montaha Nattah زندگی می کند که در طرابلس. “من هرگز احساس خیلی نزدیک به مرگ به عنوان من در حال حاضر.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/benghazis-streets-emptied-by-coronavirus-curfew/2020/04/02/e03cc511-8505-4f5c-8cbe-83f71f01829c_video.html

این جنگ نابود لیبی در سیستم بهداشت و درمان. امکانات بهداشتی و آمبولانس ها را تحمل کرده اند بیش از 60 حملات بیش از سال گذشته است. عدم تخصصی پزشکی و تجهیزات پزشکی مانع از این کشور توانایی به آدرس بیماری — اجازه دهید به تنهایی از شیوع کروناویروس.

مبارزان در هر دو طرف به نظر می رسد بهره گیری از جامعه بین المللی را زل زل نگاه کردن در همه گیر گفت: Jalel Harchaoui یک لیبی تحلیلگر در Clingendael موسسه در لاهه.

“در حال حاضر به دلیل جهان است که در واقع در حال مصرف با تمام covid-19 pandemic,” او گفت: “رفتار ما در لیبی هستند و حتی بیشتر unhinged و بیشتر بدبینانه.”

اوکراین: خط مقدم مبارزان در ماسک صورت

الکساندر Reka

TASS/گتی ایماژ

افسران مرکز مشترک کنترل و هماهنگی بررسی یک خانه در روستای Golubovskoye اوکراین بود که ضربه توسط توپخانه در اوایل این هفته.

به عنوان همه گیر مدتها توجه جهان را از شرق اوکراین شش سال جنگ که آغاز شد زمانی که روسیه و حمایت از جدایی طلبان اعلام استقلال, زخمی و کشته شدن کسانی که در خط مقدم در آن معمول است.

یکی از تفاوت های بزرگ این روز: نیروهای مسلح اوکراین در حال پوشیدن ماسک صورت در ترانشه با توجه به رسانه های محلی.

غیرنظامیان و مبارزان در حال زخمی عملا هر روز در اسپری از گلوله و خمپاره. یک سرباز درگذشت, هفته گذشته است.

رئیس جمهور اوکراین قول داده است برای پایان دادن به جنگ و تشویق تحولات ظاهر شده اند از جمله زندانی مبادلات. اما پیشرفت میکشد در thorniest مسائل در قلب جنگ.

صلح در همه گیر?

این بیماری همه گیر را تشویق کرده است برخی از رزمندگان به نگه داشتن آتش — اگر تنها برای چند هفته.

در بخش هایی از فیلیپین, نگرانی برای سلامت عمومی به نظر می رسد که انگیزه یک آتش بس موقت: حزب کمونیست فیلیپین دستور داده است تا خود را مسلح شعبه جدید مردم را به توقف مبارزه با گروه های شورشی تا 15 آوریل است.

“آتش بس یک “حرکت به سوی وحدت ملی و بر اساس اصول بشردوستانه در این زمینه جدی عمومی اورژانس” این حزب در بیانیه ای گفت.

در کلمبیا جناح چپ ارتش آزادی بخش ملی است که مبارزه نیروهای دولتی پس از ’60s متعهد به رعایت آتش بس در ماه آوریل است.

“بیایید امیدوار باشیم که آنها آن را انجام دهد” گفت: میگوئل Ceballos کلمبیا کمیساریای عالی صلح است. “اگر آنها این کار را انجام آنها در حال کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در آفریقای مرکزی کشور کامرون که در آن جدایی طلبان مسلح مبارزه کرده اند برای ایجاد کشور خود را برای سه سال یک گروه شورشی به یک توافق مکث به عنوان یک “ژست حسن نیت” با توجه به بی بی سی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/cameroon-divided-by-two-languages-is-on-the-brink-of-civil-war/2019/01/29/1ad39eb5-3e8d-44fd-8d0b-067ada6954cf_video.html

جنوبی Cameroons نیروهای دفاع در تلاش است تا دیگر شبه نظامیان در هیئت مدیره به نتایج مختلفی به گفته بی بی سی.

در سوریه شکننده آتش بس گرفته اثر در شمال غربی فرار است که به آخرین شورشی شهر در کشور است. روسیه و ترکیه توافق کردند برای قرار دادن سلاح های خود را در ماه مارس است.

انجام در غیر این صورت “را وخیم مفاهیم و سوریه برای واکنش جهانی به covid-19 بزرگ” گفت: Geir Pedersen, the U. N. فرستاده ویژه سوریه است.

اما truces تمایل به سقوط از هم جدا در یک کشور که در آن جنگ درگرفته است برای یک دهه. کمک کارگران نگران خشونت می تواند در هر لحظه منفجر.

حداکثر Bearak در نایروبی رابین دیکسون در مسکو و آنا ونسا Herrero در کاراکاس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه

مرزها در حال بسته شدن برای مبارزه با کروناویروس. در حال حاضر این روستا است که در دو تقسیم می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روسیه coronavirus کمک به آمریکا بسیار خوب است.’ پوتین ممکن است استفاده از آن به عنوان یک تبلیغ کودتا.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات