وینس مک ماهون می گوید او نمی خواهد تلاش برای خرید به عقب ورشکسته XFL

“نه تنها این است که خوب نیست برای من شهرت شخصی آن را نیز درست نیست” مک ماهون گفت: در footnoted رسوب در روز سه شنبه براده. “و من … هنوز در تلاش برای خرید XFL. من قصد ندارم به عنوان یک پیشنهاد. و نکته دیگر هم این است که . . . شما آسیب دیده و احتمال جذب برخی خریداران به دلیل آن را مانند به نظر می رسد که ” من خوب من چه وینس در حال رفتن به انجام.’ . . . هیچ کس کمک مناقصه فرایند گرفتن که در خارج وجود دارد.”

در روز سه شنبه براده XFL پدر و مادر شرکت آلفا سرگرمی, متهم این کمیته از داشتن یک “انتقام” در برابر مک ماهون و گفت که آن را “اتهامات بی اساس” تعقیب او را به عنوان یک پتانسیل پیشنهاد. یکی دیگر از پر کردن سهشنبه نشان داد مک ماهون سرمایه گذاری 200 میلیون دلار در هشت تیم لیگ است.

“من فکر می کنم من در تلاش بود به را تشکیل می دهند ذهن من” مک ماهون گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا او محفوظ حق به یک پیشنهاد در ماه آوریل تشکیل پرونده ورشکستگی و اگر او تا به حال هیچ علاقه ای به بودن یکی است. “من نمی دانم چرا که در خارج وجود دارد و من به این پسر بد [که] من قصد دارم برای خرید XFL برای سکه بر روی دلار برسه. که به من کمک کرد تا حرکت به جهت من قصد ندارم به عنوان یک پیشنهاد رفتن به چیزی برای انجام با آن. من امیدوارم که کسی خواهد پرداخت مقدار زیادی از پول برای آن و من امیدوارم که آن را زنده خواهد ماند.”

آلفا سرگرمی توافق برای گسترش روند فروش XFL تا هفته اول ماه اوت (تاریخ این شرکت می گوید این درک است و نه قابل قبول برای این کمیته از نا امن وام) اما اظهار داشت که تاخیر فراتر از آن چارچوب زمانی را به خطر اندازد XFL توانایی به راه اندازی مجدد در 2021.

روز سه شنبه براده دولت است که XFL سرمایه گذاری در بانک Houlihan Lokey است در گفتگو با “ده ها تن از خریداران بالقوه” و “قابل ملاحظه ای” نشان داده اند که بازی در بهار سال 2021 برای آنها مهم است. Houlihan Lokey مدیر عامل, William H. Hardie سوم اظهار داشت: در این پرونده که از دوشنبه, 20 بالقوه مناقصه امضا توافقنامه nondisclosure برای دسترسی به اطلاعات محرمانه شرکت و شش بیشتر در روند امضای توافقنامه nondisclosure برای دسترسی به آن داده است.

XFL جمهور جفری Pollack رسیده به سالن در سیاتل و سنت لوئیس در مورد خود را تجدید اجاره نامه با توجه به ورزشی است. لیگ با تجربه قابل توجهی از طرفداران مشارکت در انتخابات در هر دو شهرستانها. Fox 26 Houston, گزارش دو XFL نمایندگان رسیده و به دانشگاه هوستون در مورد تمرین و اجاره موافقت نامه های که قبلا در محل با لیگ هوستون Roughnecks.

از XFL لگد Feb. 8 اما این فصل به طول انجامید فقط پنج هفته قبل از آن به حالت تعلیق و در نهایت لغو شد در ماه مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. لیگ پس از آن به حالت تعلیق عملیات و گذاشته شدن بسیاری از کارکنان خود را مارس 10 قبل از پر کردن برای ورشکستگی سه روز بعد.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net