Harvey Weinstein وکیل تحت استرن انتقاد پس از ساخت “نادان” نظرات در مورد تجاوز جنسی در مصاحبه.

دانا Rotunno است که بخشی از تیم حقوقی به نمایندگی از Weinstein در جریان دادگاه جنایی در شهر نیویورک که در آن Weinstein است به اتهام تجاوز به یک زن در سال 2013 و اجرای اجباری عمل جنسی در سال 2006. او التماس کرد گناه نیست و رد همه اتهامات غیر مبتنی بر رضایت طرفین ،

Rotunno مصاحبه شد در یک قسمت از روزانهاخبار پادکست های تولید شده توسط نیویورک تایمز منتشر شده در روز جمعه. مگان Twohey یکی از خبرنگاران که اولین گزارش در مورد اتهامات علیه Weinstein در سال 2017, خواسته Rotunno نسبت به پایان این گفتگو که آیا او تا کنون بوده است sexually assaulted خودش.

“من نه” Rotunno گفت: “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.” زمانی که Twohey فشرده او در آن نظر Rotunno گفت: “من همیشه قادر به انتخاب از کالج سن در جایی که من هرگز نوشید بیش از حد. من هرگز به خانه رفت با کسی که من نمی دانم. من هرگز خودم را در هر شرایط آسیب پذیر تا کنون.”

نظرات ملاقات با واکنش های زیادی را مشاهده Rotunno این سخنان به عنوان یک نمونه از قربانی-سرزنش.

در میان کسانی که صحبت کردن است Sarah Ann مرتبه یکی از زنانی که به جلو آمده و در برابر Harvey Weinstein. مرتبه ادعا کرده است که Weinstein او را در آغوش گرفت در حالی که در لباس زیر خود را به عنوان او در مصاحبه به کودکان خود را به پرستار بچه.

“زن نشان دهنده یک سریال درنده جنسی در دادگاه – هیچ چیز او می گوید باید به هر کسی و در عین حال از آن است که” مرتبه گفت, مستقل در پاسخ به Rotunno نظرات.

“رسانه ها باید برای جلوگیری از دادن یک پلت فرم برای گسترش ننگین رده خارج و تنبل قربانی-سرزنش تاکتیک است.”

لوئیس Godbold یکی دیگر از این زنان است که صحبت کردن در برابر Weinstein (Godbold ادعا کرده است که یک تور در دهه نود “شد فرصتی برای به دام انداختن من در خالی اتاق جلسه گدایی برای ماساژ دست خود را بر شانه های من که من اقدام به ضرب و شتم یک عقب نشینی”), واکنش توییتر.

“چگونه می تواند این زن باقی می ماند و بخشی از نظام حقوقی اگر او معتقد است نه مجرم اما قربانی جرم و جنایت چه کسی مقصر است چرا که آنها با قرار دادن خود در آن موقعیت’? بیایید فقط با قرار دادن همه این قربانیان در زندان به جای!” Godbold نوشت.

لورا Palumbo ارتباطات ملی خشونت جنسی مرکز منابع غیر انتفاعی مستقر در هریسبورگ, پنسیلوانیا, گفت, مستقل در پاسخ به Rotunno نظرات: “تجاوز جنسی زمانی اتفاق می افتد که کسی نقض فرد دیگری مرزها و بدن است. هیچ کس عمدا قرار می دهد تا خود را در یک موقعیت به تجاوز جنسی. افرادی که مرتکب تجاوز جنسی استراتژیک بهره برداری اعتماد قربانیان خود را.

“قربانیان هرگز به سرزنش. مهم نیست که چه کسی بود و با پوشیدن آنها اقدام اگر آنها نوشیدن و یا چه نوع رابطه آنها تا به حال با کسی که آنها را مورد آزار قرار گرفته.

“نه تنها گفتن این ارسال یک قربانی-سرزنش پیام اما از آن است که نادان از بسیاری جهات تجاوز جنسی اتفاق می افتد. تجاوز جنسی نیز اتفاق می افتد به کودکان و نوجوانان و مردان و افراد مسن. هیچ کس تا کنون درخواست به تجاوز جنسی و بسیاری جنسی متعهد با فردی قربانی می داند و تراست. سرزنش و موشکافی که قربانیان چهره زمانی که آنها می آیند به جلو است خاموش و تجاوز جنسی همچنان بیشترین underreported جرم و جنایت خشونت آمیز.

“آزار و اذیت جنسی, حمله و سوء استفاده رخ می دهد در هر محیط خانه و مدرسه و محل کار و حمل و نقل و ایمان جوامع سربازی و فراتر از آن. خشونت های جنسی رشد, زمانی که آن را جدی گرفته و قربانی-سرزنش می رود بلامنازع.”

Toni Van Pelt رئیس سازمان ملی زنان فمینیست گروه مستقر در واشنگتن گفت: مستقل: “این غیر مسئولانه در بهترین و قربانی-سرزنش در بدترین حالت به جزئیات بی ربط مانند در لباس یک زن و یا مقدار الکل او مصرف به گفتگو در مورد تجاوز جنسی.

“تنها کسی که مسئول یک تجاوز جنسی مجرم است. دوره.

“معتادان لازم نیست که به بهانه های ساخته شده از طرف آنها را به خشونت و اقدامات وحشتناک برای خود صحبت می کنند. این نوع از تفسیر تنها در خدمت به حفاظت از کسانی که در موقعیت امتیاز که گرفتار شده اند سوء استفاده از قدرت خود را. آن را قابل سرزنش است و باید آن را به پایان رسیده است. معتادان باید پاسخگوی اعمال خود و بازماندگان باید شنیده شود. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im