تصویری از یک رقصنده عجیب و غریب را هولناک سقوط از یک قطب قرار می دهد یک صنعت تحت بررسی

“من قصد دارم به خوب,” او گفت:. “این فقط یک واقعا فروتنی تجربه فقط زنده باشد.”

یک GoFundMe صفحه راه اندازی به صندوق بهبودی او اشاره به گسترده تر واقعیت برای باشگاه رقصنده اغلب به عنوان “پیمانکاران” بدون حقوق به کارگران پرداخت غرامت بهداشت و درمان-مراقبت از مزایا و حمایت های فراهم شده به کارکنان. دوستان پشت جمع آوری کمک گفت که آسمان را نمی خواهد پوشش هزینه های پزشکی به عنوان جراحات او قرار داده و او را از کار برای “یک دوره طولانی از زمان است.”

رئیس RCI مهمان نوازی Holdings که صاحب باشگاه دالاس که در آن آسمان سقوط کرد گفت: آنها به دنبال به دادن کمک مالی به گفته TMZ. اما رئیس اجرایی اریک Langan اضافه شده که هیچ برنامه ای برای حذف قد قطب و گفت که رقصنده خود را انتخاب کنید و معمول است که شرکت خرس هیچ مسئولیتی در این حادثه.

در میان همه شوک و جوک در مورد آسمان دلخراش جست و خیز کردن از قطب برخی در توییتر شروع شد به منظور بالا بردن سوال در مورد پی.

“ما نیاز به داشتن اتحادیه باشگاه های نوار بنابراین بد” یک نفر نوشت و گفت آسمان “باید بدست کارگران comp و پرداخت را ترک کنند.”

بحث در مورد غرامت برای صدمات تغذیه به یک سال بحث در مورد عجیب و غریب, رقصنده روابط به باشگاه آنها اغلب پرداخت به اجرا در با تکیه بر راهنمایی به جای طبیعی حقوق و دستمزد. پرونده های حقوقی باید به طور فزاینده ای تحت فشار قرار دادند که برای تغییر و دیده می شود برخی از موفقیت در قرار دادن رقصنده در باشگاه’ رسید. اما طرفداران می گویند که این صنعت هنوز نشدم پشت عطف حقوقی جزر و مد.

RCI مهمان نوازی و دارایی های خود را در دالاس نیست پاسخ به سوالات متعدد چهارشنبه. یک نماینده برای آسمان هکتور روساریو گفت: رقصنده نمی تواند صحبت به رسانه ها تا اواخر این هفته به دلیل یک مصاحبه اختصاصی توافق.

روساریو کاهش یافته است به بحث در مورد آسمان وضعیت فراتر از گفته او “عطف این لیمو به لیموناد” و برنامه ریزی برای “ببینید چه تغییراتی او می تواند.”

فلوریدا وکیل جان در اخر گفت: نوشته است که باشگاه هنرمندان به طور معمول خوب موارد برای کارمند وضعیت تحت قانون فدرال هنگامی که آنها را به مسائل مربوط به دادگاه است. رقصندگان او نشان داده شده اند گفت: چه چیزی را می پوشند وقتی به کار می کنند و بیشتر به او گفت که به همه کمک می کند تا ساخت مورد است که آنها بیش از مترجمان آزاد است. آنها همچنین در هسته strip clubs’ کسب و کار, او گفت:.

یک مطالعه از سال 2017 است که مورد بررسی قرار 75 فدرال و ایالتی احکام در بر داشت تنها سه دادگاه است که تصمیم رقصنده بودند پیمانکاران مستقل. اما در اخر می گوید بسیاری از کسب و کار که چوب مدل.

“این یک وضعیت که واقعا شامل قابل توجهی بهره برداری,” او گفت:. “این شرکت که در اجرای باشگاه — آنها می دانند که ماهیت این دختران می دانند که موقعیت هایی که در آنها می شود. آنها معمولا از لحاظ اقتصادی بسیار محروم.”

کسب و کار دور با خم شدن قانون او استدلال با اشاره به “راه ما همیشه آن را انجام داده” و با استخدام افرادی که بعید به سنگ قایق.

ناچیز کمک برای رقصندگان صدمه دیده در کار می تواند یک نقطه اوج. یکی از اخر مشتریان در یک سال 2016 اقدام جمعی کت و گفت: او تبدیل به حقوقی فشار برای مزایای کارکنان پس از سقوط کردن, کون و فرود در بیمارستان در خود سکه.

باشگاه ها و نمایندگان آنها استدلال می کنند که تلاش به نوبه خود رقصندگان به پرداخت کارکنان سنگین و نیروی برخی از کسب و کار ،

“اگر شما یک نوار و یا یک کلوپ شبانه و استخدام یک گروه یا کمدین شما نمی خواهد فکر می کنم از آن دسته از هنرمندان به عنوان کارکنان” وکیل پیتر Prevas که در دفاع از نوار باشگاه در برابر چنین دعاوی گفت: Baltimore Sun.

برخی از رقصندگان شده اند فقط به عنوان شک و تردید از تغییرات. سان Francisco Examiner توصیف یک “موج وحشت” در میان رقصندگان گرفتن اولین حقوق در سال 2018 است. خود باشگاه بود غذای کالیفرنیا حکم دادگاه عالی که مجموعه ای سختگیرانه تر تست برای deeming مردم پیمانکاران مستقل.

“کل این کسب و کار خواهد شد به طور کامل از بین برد گفت:” در مصاحبه با معاینه که شناسایی و خودش را تنها به عنوان Darla. “تمام نکته در مورد یک دوست است که شما را در رفتن به دریافت پول نقد سریع هیچ کس می داند که چگونه شما در حال گرفتن آن را مستند نیست و آن را از شما گرفته.”

برخی از نوار باشگاه را در بر داشت راه برای حفظ خود از مدل های کسب و کار ، HuffPost صحبت کرد و به یک زن که او پرداخت می شود در دره سان فرناندو باشگاه 90 دلار هزینه هر شب قبل از بدست آوردن پشت دلار 72 در حقوق و دستمزد. او همچنین راهنمایی DJ می دهد و این باشگاه برخی از رقص درآمد.

کرینا اسپنسر-Scheurich یک وکیل با سازمان های غیر انتفاعی شمال, کارگران, عدالت, پروژه شنیده است کسانی که انتقادات اما مدعی است که باشگاه های نوار نیاز به رقصندگان حمایت های چنین به عنوان غرامت کارگران, پرداخت اضافه کاری و حداقل دستمزد در علاوه بر این به راهنمایی. باشگاه نیز باید به کمک کارگران ایمن ماندن او گفت:, و می تواند به عنوان مثال به مردم برای صعود از حد خاصی بالاتر قطب ارتفاع.

اسپنسر-Scheurich دسته حقوق کارگران موارد در تمام انواع کم دستمزد صنایع که تمایل به تکیه بر پیمانکاران. اما باشگاه صنعت می ایستد, او گفت:.

“من فکر می کنم آن است که بسیار قابل توجه … چگونه از آن آسان است برای پیدا کردن عجیب و غریب, رقصنده که misclassified به عنوان پیمانکاران مستقل زمانی که آنها باید کارکنان,” او گفت:.

به عنوان آسمان صدمات جلب توجه آنلاین, مشتاق آرایشگر مطمئن است که مردم او رو به بهبود است. در دوشنبه, او عکسی از خودش در یک بیمارستان, تخت, چشم بسته و به یک thumbs-up: فک شد سیمی بسته او گفت: اما تا به حال عمل جراحی به خوبی پیش رفته.

یک روز قبل از آن او تا به حال سرزنش برخی از افراد واکنش های ویروسی سقوط تصویری, به tweeting بود که “مطلقا هیچ چیز خنده دار در مورد این وضعیت است.”

“این بدترین درد من همیشه احساس می شود و من نمی خواهید آن را بر هر کسی که” او گفت:.

در حال حاضر چند نفر در تجمع برای حمایت از او. همانطور که از عصر روز چهارشنبه او GoFundMe صفحه مطرح کرده بود بیش از $36,000 در $20,000 مبارزات انتخاباتی.

“من هرگز تصور بسیاری از مردم ایستاده در پشت سر من در یک وضعیت مانند این است که به هرحال همه منفی تا کنون,” او نوشت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>