دلگرم کننده تصویری پینوشت: کمک به یک دختر نوجوان ارائه شد و پس از افسران پلیس متوجه او شد و به تنهایی زندگی می کنند ویروسی رفته است.

در اوایل این ماه الگین اداره پلیس در الگین ایلینوی مشترک یک ویدیو در Facebook با عنوان: “از دست داده و یافت – یک داستان از یک تماس.”

در این ویدئو به تصویر می کشد با کمک بازیگران, لحظه ای که افسر پلیس کوین برف مطلع شد توسط مدیر اموال که یک دختر نوجوان در ظاهر به زندگی خود.

“من باید این دختر او بوده است در این آپارتمان برای حدود یک ماه توسط خودش مادر شده است هیچ جا در اطراف من شده است نظارت خود را از طریق سیستم دوربین” ملک مدیر می گوید: در این ویدئو. “من واقعا نگران آن است که شما می دانید او شده است وجود دارد در حالی که با خودش.”

با توجه به برف ملک مدیر اطلاع او که با وجود ظاهر می شود بر روی خود را از رفتن به مدرسه هر روز با خودش.


این تماس باعث افسر هکتور گوتیرز به بررسی کنید در نوجوانان. بعدها مشخص شد که نه از پدر و مادر او بودند در تصویر است که مادر او به احتمال زیاد در برخورد با مشکلات از اعتیاد است.

پس از نشستن به صحبت با دختر و اطمینان او را که او در مشکل الگین افسران پلیس متوجه شدم که او تا به حال شده است با استفاده از یک لینک کارت برای خرید مواد غذایی, اما آن را تا به حال اجرا از پول است.

با توجه به برف و نوجوانان بوده و با تکیه بر رایگان ناهار او در مدرسه به تغذیه خودش.

“که واقعا چشم بازکن برای من” او به یاد می آورد در این ویدئو. “یک بچه برای رفتن به مدرسه با بسیاری از چیزهایی که در تلاش برای, محبوب, تلاش برای سازگاری در تلاش برای انجام خوبی در مدرسه فشارها در صفحه اصلی – و این دختر به مدرسه رفت روزمره و شکایت به هر معلم اساسا مطرح شده و خودش را برای یک دوره طولانی از زمان.

“وقتی که من در مورد این واقعا به من ضربه سخت است. من پدر است.”

برف به پایان رسید تا گرفتن نوجوان از مدرسه و آوردن او را به اداره پلیس که در آن آنها رسیده به این گروه از کودکان و خانواده خدمات (DCFS). پلیس در نهایت قادر به تماس با نوجوان, خواهر,, که آمد به شهر.

این افسر پس از آن در زمان پدر و خواهر او را به خرید مواد غذایی و یک چمدان که او برای پرداخت می شود.

با حمایت پلیس این نوجوان بود و قادر به حرکت در با دیگر اعضای خانواده که در آن او “دوباره روی پای او”.

تصویری از پلیس مداخله کرده است که پس از بازدید شده است بیش از 4.1 m بار باعث شده است تا هزاران نفر از نظرات حمایت از جامعه.

“کاملا زیبا” یک نفر نوشت. “مهربانی و شفقت است که نشان داده شد به این بانوی جوان ماندن با او برای همیشه.”

یکی دیگر گفت: “با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن این داستان. عالی کار به مدیر املاک و افسران پلیس که مطمئن هستیم این بانوی جوان مراقبت گرفته شده است.”

این dramatisation تصویری ساخته شده توسط شرکت, استخدام اداره پلیس نشان می دهد “این نوع از مردم در اینجا” رئیس پلیس آنا Lalley گفت: شیکاگو تریبون.

“این نوع از مسائل اتفاق می افتد هر روز در اداره پلیس,” او گفت:, و اضافه کرد که این مهم است که نشان می دهد “پلیس کاری با اعضای جامعه که با پلیس تماس بگیرید زمانی که آنها چیزی را ببینید”.

بازیگران مورد استفاده قرار گرفت برای به تصویر کشیدن هر کس در این ویدئو به جز افسران پلیس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im