جانباز افسر پلیس اخراج برای انفعال در طول سال 2017, Las Vegas, تیراندازی توده ابقاء

جانباز لاس وگاس افسر پلیس که اخراج شد به صورت مردد در یک کازینو-هتل راهرو در اکتبر سال 2017 در حالی که یک فرد مسلح طبقه بالا انجام مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی مدرن در تاریخ ایالات متحده بوده است دوباره به کار خود, مقامات روز جمعه گفت.

افسر کوردل Hendrex است که با توجه به بازگشت به کار مارس 21 زیر یک داور حاکم در پیشنهاد خود را برای دریافت کار خود را به عقب به گفته رئیس پلیس شهر اتحادیه.

“هیچ چیز بیرون آمدن از 1 اکتبر یک پیروزی” استیو Grammas, Las Vegas, پلیس محافظ انجمن, مدیر اجرایی گفت: از این تیراندازی که در سمت چپ 58 نفر کشته و بیش از 850 زخمی شدند.

“اما افسر Hendrex خوشحال است که هر کس می تواند این را در پشت آنها.”

مقامات وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بدن-دوربین نشان داد Hendrex یک لاس وگاس افسر از سال 2007 منجر به یک تازه کار افسر و سه ماندالای خلیج ماموران امنیتی در 31 طبقه از هتل یک طبقه زیر که در آن فرد مسلح بود شلیک و توقف زمانی که آنها شنیده می بارند از تیراندازی در طول سه دقیقه طول.

طبقه بالا Stephen حصار, 64 سابق حسابدار و پر مخاطره پوکر ویدئو پلیر با استفاده از یک کش از حمله به سبک سلاح های او می خواهم انباشته به باران گلوله برای بیش از 10 دقیقه از ویندوز 32 طبقه سوئیت به یک کشور جشنواره موسیقی جمعیت از 22,000 نفر است.

بیشتر از تفنگ بودند با نصب سریع آتش “دست انداز سهام” دستگاه های با ظرفیت بالا مجلات. حصار کشته خود را با یک تفنگ دستی قبل از پلیس با استفاده از مواد منفجره برای انفجار از طریق درب خود را و پیدا کردن او بیش از یک ساعت بعد.

Hendrex گروه باقی مانده در راهرو برای حدود پنج دقیقه قبل از Hendrex رهبری آنها را در نیمه راه تا یک پله به سمت 32 طبقه.

آنها باقی مانده است وجود دارد برای حداقل 15 دقیقه زمانی که این ویدئو کلیپ به پایان می رسد.

Hendrex بعد اذعان کرد در یک نوشته گزارش پلیس که او وحشت زده بود.

“من مسدود سمت راست وجود دارد در وسط سالن برای چه مدت من می توانم می گویند,” او نوشت.

Grammas گفت Hendrex تنها لاس وگاس افسر پلیس منظم برای انفعال به طور مستقیم مربوط به تیراندازی.

بازگشت خود را از طریق اتحادیه فرآیند داوری برای اولین بار گزارش شده توسط Las Vegas Review-Journal.

داور “نوشت: در نظر است که او احساس نمی کند که اقدامات خود را که شب افزایش به سطح فسخ و یا هر گونه نظم و انضباط در همه” Grammas به این روزنامه گفت.

Clark County Sheriff جو لمباردو گفت: در سال گذشته است که برخی از افسران دریافت کمتر نظم و انضباط برای خاموش کردن و یا عدم فعال کردن بدن فرسوده دوربین های ویدئویی.

یکی دیگر از منظم بود برای به طور تصادفی شلیک سه دور پشت سر هم از تیراندازی در داخل تیرانداز را در اتاق هتل.

Grammas جمعه اشاره کرد که Hendrex نیست “اجرا در خارج از هتل” اما بخشی از این تیم به سمت حصار ،

“حقیقت این است که ما فوق بشری” اتحادیه رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>