ونزوئلا اپوزیسیون می گوید Guaidó عمو ناپدید شده است, دارای مادورو مسئول

منور Quintero ایسنا

ژوئن Guaidó مرکز منجر به یک جلسه از ونزوئلا را ملی مجلس با معاون اول رئیس جمهور Juan Pablo گوانیپا چپ و معاون دوم رئیس جمهور کارلوس Berrizbeitia در کاراکاس در فوریه. 12.

کاراکاس, ونزوئلا — مخالفت مقامات روز چهارشنبه را محکوم کرد ناپدید شدن ژوئن Guaidó عمو و بازداشت یک نماینده مجلس و دیگران پس از مخالفت رهبر بازگشت به خانه از یک تور جهانی برای افزایش حمایت خود را از تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

Guaidó عمو خوان خوزه مارکز, سفر با او در یک پرواز از لیسبون که فرود در کاراکاس در مدت کوتاهی پس از 4:30 بعد از ظهر شنبه. ارشد مخالفت مقامات گفت Guaidó گذشته شاهد مارکز فقط قبل از او عبور به یک واردان سالن پر هرج و مرج که در آن صحنه Guaidó حامیان برخورد با ایرانیها حامیان که پرتاب توهین در مخالفت با رهبر و به نظر می رسد به خشونت اداره کردن او را به عنوان او تلاش برای ایجاد راه خود را به انتظار ماشین.

مارکز ندارد یک موضع رسمی در مخالفت با رهبری است. مخالفت گفت: آن برگزار شد مادورو و امنیت مدیر سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی فرانکو Quintero پاسخگو “برای تمامیت جسمی.”

ونزوئلا وزارت ارتباطات نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. تلاش برای تماس با Quintero ناموفق بودند.

[Líder Guaidó بازگشت به کاراکاس آماده برای رویارویی با چالش]

Guaidó ملی مجلس رئیس جمهور که به رسمیت شناخته شده است به عنوان ونزوئلا حق رهبر توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر مبارزه طلبیده یک سفر بان کی مون به صرف سه هفته و نیم در اروپا و ایالات متحده لابی برای بیشتر فشار بین المللی برای منزوی کردن مادورو و به زور او را از اتاق. سازمان ملل متحد سال گذشته با انتشار گزارشی مستند شکنجه بازداشت خودسرانه و کشتار مخالفان دولت و شهروندان تحت Maduro.

قبل از Guaidó بازگشت سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد مادورو به آسیب و یا بازداشت رهبر. مخالفان آمریکا و حامیان سرعت تقبیح عمویش ناپدید شدن است.

“@NicolasMaduro و اراذل و اوباش خودسرانه بازداشت @jguaido دایی پس از ورود به #ونزوئلا” سن. ریک اسکات (R-Fla.) توییتی. “محل نگهداری او و یا دلایل بازداشت او در دست نیست. مادورو می داند که وقت خود را در حال آمدن است به پایان است. این عمل جان كرديد.”

“ربودن رئیس جمهور موقت @JGuaido بستگان تنها نشان می دهد که دیکتاتوری ضعیف است و از جان گذشته ایم” Michael G. Kozak اقدام دستیار secrertary امور خارجه در امور نیمکره غربی در امور. “ما خواهان آزادی فوری Juan José مارکز آسیبی نرساند. #دموکراسی را نمی توان مرعوب و این باید متوقف شود!”

Villasana

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Guaidó می رسد در سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی در Maiquetia ونزوئلا در فوریه. 11 پس از یک تور جهانی به ساخت پشتیبانی خود را از جنبش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

رومینا Botaro, مارکز و همسر, گفت شوهرش به نام او در حالی که برگزار شد در آداب و رسوم. او گفت که او با پوشیدن یک جلیقه محافظ است که به او گفته شد او نیاز به اعلام.

که در گذشته او شنیده از او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

زمانی که مارکز وکلا رفت به فرودگاه اواخر روز سه شنبه او گفت: آنها گفتند که او ناپدید شده بود از ساختمان.

“ما نمی دانیم که محل نگهداری او,” او گفت:.

Botaro گفت مارکز, یک خلبان هواپیمایی هیچ ربطی به سیاست است.

“مانند هر محافظ او فقط می خواستم به همراهی برادرزاده خود و محافظت از ایمنی خود را,” او گفت:.

Guaidó گفت مادورو را هدف قرار داده بود ،

“تهدید متوقف نشده ما و یا ما متوقف خواهد شد,” او گفت:.

مخالفان را محکوم کرد, دستگیری سازمان دهندگان Guaidó را بخانه تجمع شنبه شب. چند صد نفر از هواداران در شرق کاراکاس به گوش رهبر مخالفان صحبت می کنند. مخالفت مقامات گفت: رانندگان از سه اتوبوس که انجام قانونگذاران به فرودگاه به استقبال Guaidó بودند متوقف و بازداشت شد.

[تهمت ملاقات با líder اما منافع خود را در این موضوع مشکلاتی روبرو]

Deyalitza Aray یک مخالفت مجلس برگزار شد اما بعد از آن منتشر شد.

“این یک بازداشت غیر قانونی و بدون هر گونه احساس” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در کاراکاس. “این یک وضعیت دراماتیک به دلیل آن را نشان می دهد که چگونه رژیم عمل می کند در برابر شهروندان و کنگره است.”

ملی این کشور فشار اتحادیه گفت: حداقل شش روزنامه نگاران پوشش Guaidó بازگشت مورد حمله قرار گرفتند و دزدیدند. برخی از آنها را گاز گرفته و پانچ اتحادیه گفت.

مادورو دولت به دنبال جریمه کردن Guaidó حامیان در ماه های اخیر. نیروهای دولتی تعطیل هتل و ضبط اتومبیل او استفاده می شود در طول حداقل یک کمپین متوقف شود. ناظر انتخابات و تحلیلگر سیاسی لوئیس ویسنت لئون گفت: روشن بود مادورو شد ارسال “پیام است.”

“سیاستمداران نمایندگان دستیاران بسیاری از مردم دستگیر شده اند و مرعوب” او گفت:. “و اما مکان نیز بسته است. این یک استراتژی روشن است که تلاش می کند به محاصره هر چیزی است که پشتیبانی از Guaidó.”

مادورو پیام او گفت این است که Guaidó را “مبارزه گران است و عموی خود را در یک راه مناسب برای ارسال این پیام است.”

ادامه مطلب

ژوئن Guaidó وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن

مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>