میامی — líder ژوئن Guaidó روز جمعه گفت که او را در بازگشت به خانه در “چند روز آینده” به صورت عواقب ناشی از لغزش به خارج از کشور در سرپیچی از دولت ممنوعیت سفر برای پر مخاطره تور جهانی که در آن او به دنبال دوباره انرژی خود را تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

Guaidó به رسمیت شناخته شده بیش از 60 سازمان ملل از جمله ایالات متحده و ونزوئلا حق رئیس دولت چپ ونزوئلا نزدیک به دو هفته پیش و خطرات بازداشت و پس از بازگشت. در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه با واشنگتن پست, Guaidó گفت که او مجموعه ای وارد میامی در ساعات آینده برای یکی از آخرین توقف خود را جهانی گردش — تجمع در کاورنو مرکز کنوانسیون در یک شهر که به عنوان مرکز ونزوئلا فرهنگی زندگی در ایالات متحده است.

در عین حال حتی به عنوان دوربین کلیک کرده و در مقابل Guaidó و آرایه ای از رهبران جهان یکی از چهره های کلیدی تاکنون شده است قابل ملاحظه ای غایب از آلبوم: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Guaidó باعث تعجب ظاهر خارج از ونزوئلا هجوم سفر بان کی مون به دیدار Pompeo, تظاهرات حمایت در اروپا

Guaidó مذاکرات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بوگوتا, کلمبیا, در آغاز سفر و ملاقات با سایر مقامات ارشد افغانستان از جمله Ivanka Trump, در یک نشست سالانه رهبران جهان در داووس سوئیس. اما چهره به چهره با رئیس جمهور آمریکا دیده می شود به عنوان به طور بالقوه ارائه محوری لحظه صریح آمریکا پشتیبانی می کند.

Guaidó گفت: این دو نفر تا به حال تا کنون نگه داشته شده است جدا و پیچیده در دستور کار است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و Guaidó به پایان رسید تا با حضور در داووس در زمان های مختلف. در واشنگتن این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و استیضاح و پرده برداری صلح خاورمیانه پیشنهاد با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. Guaidó در ضمن jetted به کانادا پس از ملاقات با یک میزبان از رهبران اروپایی.

Guaidó نیست دور از امکان است که یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند اتفاق می افتد. هر دو مردان خواهد بود و در جنوب فلوریدا در این آخر هفته با مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی یک حزب سوپر باول در پالم بیچ املاک Mar-a-Lago. اما Guaidó به دنبال بازی کردن تاثیر باید هیچ جلسه اتفاق می افتد.

“ما به تقویت جلسات با متحدان ما در ایالات متحده و پیشرفت در این راستا” Guaidó گفت. “ما در حال تلاش برای مطابقت با برنامه اما من بازگشت به ونزوئلا است که در حال حاضر به فوریت نیاز به ادامه داخلی ما مبارزه است. ما در حال تلاش برای تعادل این برای دیدن اگر امکانات وجود دارد یا نه. بیایید می گویند ما حکومت نیست جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن نشده است.”

اگر برخورد نتواند به اتفاق می افتد — به خصوص با مغلوب ساختن پیشی جستن تنها یک ساعت رانندگی تا بین ایالتی 95 — اهمیت قطعا دیده می شود و چرخید در راه های مختلف. برخی در اپوزیسیون باید به بخش خصوصی اشاره کرد که هدف اصلی از Guaidó سفر بود برای گول زدن اروپایی — که به مراتب کمتر مایل از آمریکایی ها برای اعمال تحریم های شدید در ونزوئلا — به در نظر گرفتن یک خط سخت تر. Guaidó آنها استدلال می کنند حداقل موفق در نظر گرفتن مخالفان استدلال به طور مستقیم به بریتانیا بوریس جانسون آلمان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و فرانسه از امانوئل پاکسازی, در میان دیگران.

علاوه بر این, آنها می گویند, مادورو احتمالا به دنبال به تصویر کشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه به عنوان شواهد بیشتری است که Guaidó است که مادورو سوسیالیستی همکاران ادعا کرده اند یک عروسک خیمه شب بازی آمریکا.


Guaidó مخالفت قانونگذاران مخالف نیروهای امنیتی پشت سر هم به مجلس ملی ونزوئلا

اما تحلیلگران هشدار داده است که عدم برخورد — حتی فرصت عکس — می تواند به عنوان نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن عدم علاقه در ونزوئلا در زمانی که Guaidó است که به دنبال به نگه داشتن خود را جنگ صلیبی علیه مادورو زنده با وجود رسمی تهدید به آدم ربایی و قدرت نقش به معنای تضعیف مخالفان جنبش است.

“رفتن به ایالات متحده آمریکا بدون دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر برای Guaidó” گفت: Geoff رمزی مدیر ونزوئلا برنامه در واشنگتن در آمریکای لاتین یک مخزن فکر می کنم. “اگر این جلسه را به وضوح که تاثیر برای Guaidó از نظر حمایت داخلی [و] نشان می دهد که برای مغلوب ساختن پیشی جستن مسئله ونزوئلا است یک اولویت است و به سادگی بخشی از استراتژی انتخاباتی خود را.”

در میامی حداقل Guaidó است فرود در قطعا دوستانه خاک. برخی از ترین های صوتی شامل حامیان دولت دو حزب جمهوری خواه سناتور ایالات متحده آمریکا و همچنین تبعیدیان ونزوئلا مستقر در شهر و اطراف آن.

بیش از 200 ، 000 ونزوئلا مستقر در جنوب فلوریدا پس از سال 2014 با توجه به یک سال 2018 دانشگاه میامی مطالعه است. بی شماری رستوران فروش ونزوئلا arepas (پر آرد ذرت کیک) و tequeños (خمیر سرخ شده پر شده با پنیر ذوب شده) در میامی و شهرستانها ماهواره ای از جمله فلوریدا و دورال.

میلیون ها نفر از ونزوئلا فرار کرده اند فقر و گرسنگی در سال های اخیر هر چند میامی نیز به ثروتمند ونزوئلا که فرار کرد دولت سوسیالیستی تاسیس زمانی که هوگو چاوز به قدرت رسید دو دهه پیش. Guaidó پیشنهاد کرد که سفر خود به این شهرستان می تواند در برخی از راه پخش از پذیرش در مادرید یکی دیگر از مرکز ونزوئلا مهاجرت که در آن هزاران نفر را به حرف های او گوش دادم.

“من احساس می کنم بسیار هیجان زده برای دیدار با مردم ما [در میامی] و قابل مشاهده و اندازه ونزوئلا در خارج از کشور,” او گفت:. “اما همچنین برای نشان دادن شجاعت و قدرت از ونزوئلا برای دیدن کشور ما یک بار دیگر آزاد و دموکراتیک است.”

Guaidó تور تاکنون منجر نشده و قابل توجهی بتن وعده تحریم های بیشتر از دولت های اروپایی. اما او در توصیف این سفر به عنوان یک موفقیت با اینحال در بخشی از آنجا که او قادر به ارائه دست اول حساب به اروپایی ها در مورد سختی ها و سرکوب در ونزوئلا. او نیز تن به تن قاره البته بدون قطعنامه نهایی در خاموش کردن حمل و نقل به طور غیر قانونی استخراج طلا از ونزوئلا جنوبی به اروپا یک عملیات مادورو دولت گفته شده است به دنبال حفظ خود است.

“این ارزش در معرض خطر در مورد من به چند دلیل” Guaidó گفت. “یکی از اولین را قابل قدر از بحران است. آن است که بدون توجه به کوچک: وجود 5 میلیون پناهنده و 7 میلیون ونزوئلا در صفحه اصلی رو به یک انساندوستانه.

“دوم همانطور که می دانید چیزی است که دیکتاتوری انجام شده است با قاچاق ونزوئلا طلا,” او اضافه شده است. “آن است که خون طلا به دلیل آن منابع مالی نامنظم گروه به دلیل آن جابجا جوامع بومی.”

مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

در ماه ژانویه در مصاحبه با واشنگتن پست, مادورو خواستار مذاکرات مستقیم با ایالات متحده — تماس Guaidó به نظر می رسید به اخراج به عنوان یک شگرد.

“درک من از چه دیکتاتور پاسخ خود را در طول مصاحبه بود کنترل آسیب,” او گفت:. “دوباره مایل به دیده می شود به عنوان کسی که مایل به مذاکره است. . . . برای ما [مسیر پیش] بسیار روشن است: یک کشور و تضمین برای همه بخش ها.”

این سفر نشانه Guaidó برای اولین بار پس او را ترک ونزوئلا به کلمبیا در ماه فوریه گذشته برای کمک به سرب تا حد زیادی شکست خورده تلاش برای فشار مقادیر عظیم کمک های انسان دوستانه از سوی ایالات متحده و جاهای دیگر به ونزوئلا است.

او مجاز به بازگشت و سپس بدون مواجهه با دستگیری با وجود ممنوعیت سفر علیه او.

در این هفته از اعضای ارشد دولت مادورو — Diosdado Cabello — پیشنهاد کرد که هیچ چیز اتفاق می افتد به Guaidó پس از بازگشت این زمان یا نه.

این است رفتن به یک خطر است ؟

“همانطور که می دانید خطر [ونزوئلا] وجود دارد و هر روز” Guaidó گفت.

Rachelle Krygier در میامی ماریانا Zuñiga در کاراکاس ونزوئلا و آن Gearan در وست پالم بیچ فلوریدا., کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im