Líder Guaidó بازگشت به کاراکاس آماده برای رویارویی با چالش های

Fausto Torrealba ایسنا

Líder ژوئن Guaidó می رسد در سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی در Maiquetia در روز سه شنبه.

MAIQUETIA ونزوئلا — رهبر مخالفان ژوئن Guaidó تازه از یک تور جهانی است که شامل توقف در کاخ سفید و در اروپا و بازگشت به ونزوئلا روز سه شنبه به صحنه از فرودگاه هرج و مرج به عنوان او به دنبال بلافاصله اهرم بالا مشخصات بین المللی سفر به حرکت جدید در صفحه اصلی.

Guaidó سفر در یک پرواز تجاری از لیسبون فرود آمد و مدت کوتاهی بعد از 4:30 p. m. به وقت محلی در سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی در این کارائیب شهرستان 13 مایلی شمال کاراکاس. او سه سفر هفته مبارزه طلبیده دولت ممنوعیت سفر اما مقامات امنیتی نیست بازداشت او در فرودگاه است.

او به جای آن مجاز به عبور از طریق گمرک و به ورود یک سالن که در آن او استقبال شد و توسط گروه رقیب از شعار هواداران و توهین-پرتاب طرفدار دولت شدند. سردرگمی گرفت به عنوان وفاداران رئیس جمهور نیکولاس مادورو که Guaidó است که به دنبال سرنگونی تعقیب بعد از او.

Guaidó احاطه شده توسط امنیت شخصی و همراهی با پلیس شد hustled به انتظار وسیله نقلیه. آن را با سرعت به سمت مربع در شرق کاراکاس جایی که او صحبت کرد و بعد از آن روز سه شنبه به جمع چند صد حامیان.

“امروز من به ارمغان آورد و تعهد از جهان آزاد با به رسمیت شناختن مبارزه از سال” او به آنها گفت. “امروز من آنها را به چالش کشیده و ما وارد ونزوئلا است. ما ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن آنها را در هر گوشه ای از ونزوئلا است. ترسو. آنها به تنهایی و جدا شده و آنها را نشان نمی هر کسی. ترسو نیکولاس.”

[در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن]

36 ساله شورای ملی رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده به عنوان ونزوئلا حق رهبر توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر تضعیف کردن این آمریکای جنوبی در ماه گذشته به رالی بین المللی حمایت خود را از تلاش برای سرنگونی مادورو. او را برمی گرداند به سرنوشت نامشخص و یک میزبان از چالش های مهم.

مخالفت گفت: یک کاروان از نرم افزار-Guaidó قانونگذاران سفر به او خوش آمد می گوید متوقف شده توسط پلیس باعث برخی برای شروع یک مایل پیاده روی طولانی به سمت فرودگاه. حدود 40 قانونگذاران دیگر که تا به حال سفر به طور جداگانه موفق به رسیدن در اوایل بعد از ظهر به انتظار Guaidó بازگشت. چندین روزنامه نگاران و مخالفت قانونگذاران گفت که آنها تا به حال شده است pursed و زده طرفدار دولت وفاق ملی.

“Guaidó است مرتکب هیچ جرم و جنایت بنابراین باید وجود داشته باشد هیچ دلیلی برای آنها را به اجازه دهید او را در” مخالفت مجلس مانوئلا بولیوار گفت: به عنوان او ایستاده بود در نزدیکی فرودگاه دروازه ورود. “اما ما روبرو هستند عدم حاکمیت قانون و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. هنگامی که شما زندگی می کنند در ونزوئلا, شما باید یک شمشیر داموکلس بالای سر خود را.”

آریانا Cubillos

AP

مخالفت نمایندگان مجلس با فریاد “آزادی!” آنها به عنوان راه رفتن به فرودگاه به استقبال Guaidó.

Guaidó سفر تنها دوم خود را در خارج از ونزوئلا پس از ژانویه 2019 زمانی که او اعلام کرد مادورو یک “غاصب” و ادعا موقت ریاست جمهوری در انتظار انتخابات آزاد و عادلانه. قضات وفادار به رئیس جمهوری ونزوئلا با صدور حکم دادگاه در سال گذشته منع Guaidó خروج از کشور, اما او محاسبه است که مادورو را به دولت نمی خواهد خطر بین المللی واکنش از دستگیری او و پس از او بود در آغوش رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران.

در دیدگاه دو هفته پیش Diosdado Cabello, عضو ارشد مادورو را به دولت پیشنهاد کرد که Guaidó نخواهد بود بازداشت و پس از بازگشت — اما دولت غیر قابل پیش بینی است. مقامات آمریکایی هشدار داده اند مادورو به عمل در برابر او.

“هر گونه آسیب است که ممکن است ناشی از در ژوئن Guaidó . . . خواهد شد که بسیار مهم و عواقب” ارشد تهمت رسمی دولت به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته صحبت به شرط ناشناس ماندن تحت قوانین زمین از جلسه. “بنابراین آنها باید دقت آج در این رابطه.”

[Líder دریافت درمان سلطنتی در واشنگتن]

Dimitris Pantoulas یک تحلیلگر سیاسی در کاراکاس گفت: بعید است ونزوئلا می خطر افزایش تنش های بین المللی با بازداشت Guaidó.

“این است که در بهترین منافع مادورو که Guaidó باقی مانده است یا در ونزوئلا بدون انجام اندازه و یا به خارج از کشور,” او گفت:. “اما نه زندانی زیرا که بیشتر تحریم ها علیه خود دولت است.”

در فرودگاه دوشنبه یک گروه از کارگران از Conviasa یک دولت متعلق به شرکت هواپیمایی در لیست سیاه ایالات متحده در هفته گذشته شعار ضد Guaidó شعار.

“همه Conviasa کارگران در برابر این تحریم ها گفت:” 50 سال Conviasa کارمند که کاهش یافته است را به نام او. “Guaidó یک خائن و مغلوب ساختن پیشی جستن یک جنایتکار است.”

یک ویدیو ارسال شده به توییتر نشان داد یک زن فریاد و پرتاب مایع در Guaidó. یک عکس به نظر می رسد برای نشان دادن خود را در لباس سفید پیراهن پاره شده باز. مشاوران گفت: او شتم توسط حامیان مادورو.

Guaidó سفر به نظر می رسد حداقل نمادین موفق است. او در ملاقات با رئیس جمهور کلمبیا, Iván Duque, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو. او برای سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس و استقبال جمعیت در مادرید و میامی است.

[تهمت ملاقات با رهبر مخالفان ونزوئلا Guaidó اما منافع خود را در این موضوع مشکلاتی روبرو]

پس از چند روز گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا یا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد او را دریافت کاخ سفید پاسخ داد هفته گذشته با حرکات بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده Guaidó تعجب مهمان هفته گذشته در دولت از آدرس اتحادیه و بعد از ملاقات با او در دفتر بیضی شکل که در آن به او وعده داده شده مراحل بیشتر علیه مادورو.

ارشد گفت: دولت مشخص نیست اما “مهم” تحریم های جدید را اعلام خواهد کرد این ماه است.

“ما احتمالا در نیمه راه به آنچه که حداکثر فشار می تواند مانند نگاه” رسمی گفت: در هفته گذشته. “در بسیاری از ابزارها و بسیاری از اهداف در اختیار ما و ما قصد داریم به استفاده از به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان لازم است به منظور تحقق هدف ما پایان دادن به این دیکتاتوری و گذار دموکراتیک در ونزوئلا است.”

کوین لمرقو

ایسنا

رئیس جمهور تهمت حرکات به خبرنگاران در هفته گذشته به عنوان او استقبال ژوئن Guaidó به کاخ سفید است.

مادورو سوسیالیستی دولت متهم به سرقت در انتخابات و شکنجه و آدم ربایی و بازداشت مخالفان آن است. ونزوئلا در تلاش است تحت تورم از کمبود مواد غذایی و آب و دارو و دولت سرکوب; نزدیک به 5 میلیون نفر فرار کرده اند. اما وجود داشته اند نشانه هایی از جدید اقتصادی زندگی در پایتخت از کاراکاس حداقل به عنوان رئیس جمهوری ونزوئلا دولت را در آغوش محدود رایگان-بازار سیاست با هدف کاستن از بحران است.

[Guaidó باعث تعجب ظاهر خارج از ونزوئلا هجوم سفر بان کی مون به دیدار Pompeo, تظاهرات حمایت در اروپا]

در Guaidó غیاب ونزوئلا دولت افزایش فشار بر مخالفان. نقاب اعضای ونزوئلا هوش پلیس حمله کردند Guaidó دفاتر در شرق کاراکاس در اواخر ماه ژانویه است. ساعت پس از Guaidó ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شش مدیران از آمریکا refiner Citgo منتقل شدند از بازداشت خانگی به Helicoide, ونزوئلا بدنام ترین سیاسی زندان.

منور Quintero

ایسنا

Guaidó احاطه شده توسط حامیان طرفدار دولت تظاهرکنندگان خبرنگاران و امنیتی در فرودگاه سه شنبه.

Guaidó چهره پیچیده لحظه در رهبری خود را. ایرانیها تلاش دولت در ماه گذشته به سرنگون Guaidó به عنوان رئیس مجمع ملی این موقعیت که از طریق آن او ادعا می کند که این کشور در حق رئیس جمهور است. او می تواند جانشین لوئیس Parra — مخالفت مجلس گفته رشوه توسط دولت به رسمیت شناخته نشده توسط ایالات متحده آمریکا و قدرت های اروپایی و یا آمریکای لاتین سازمان ملل. اما آن اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از مشکل به Guaidó ماموریت. بارها و بارها مسدود شده از شورای ملی ساختمان Guaidó برگزار کرده است قانونی جلسات با وفادار قانونگذاران در جای دیگر در پایتخت.

[مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده]

اما Guaidó را مخالف تقسیم شده است در استراتژی رفتن به جلو. برخی از قانونگذاران در حمایت از مادورو برای برگزاری انتخابات پارلمانی در این سال است. Guaidó متمرکز شده خواستار جدید انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان Guaidó نامیده می شود بیشتر در ونزوئلا به خیابان مشارکت در تظاهرات در ماه های اخیر کاهش یافته است.

جف رمزی مدیر ونزوئلا برنامه در واشنگتن در آمریکای لاتین گفت: Guaido بزرگترین چالش خواهد بود ترجمه بین المللی حمایت از او دریافت خود را در طول تور جهانی به حرکت بر روی زمین است.

“من نمی بینم خیلی تمایل به خیابان ها دوباره,” او گفت:. “این خواهد بود که یک سال سخت برای او.”

Faiola گزارش از میامی.

ادامه مطلب

Guaidó مخالفت قانونگذاران مخالف نیروهای امنیتی پشت سر هم به مجلس ملی ونزوئلا

جعلی Walmart, موارد Dom Pérignon و از خداوند متعال دلار: داخل سوسیالیستی ونزوئلا هرج و مرج در آغوش از بازار آزاد

Guaidó وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im