خودرو حمل آیوا در بازدید یک زندگی موضوع معترض

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک خودرو حامل فرماندار آیوا زده سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض در Des Moines به عنوان نشان دهنده تلاش برای جلوگیری خودرو مسیر.

گروهی از معترضان جمع شده بودند در جلوی خانه پیشرو از یک رویداد عمومی در Steamboat سنگ و Ackley روز سه شنبه برای جلوگیری از ماشین حمل فرماندار کیم رینولدز از رانندگی دور زمانی که یکی از برگزارکنندگان آمار بود خودرو, Des Moines Register گزارش شده است.

Jaylen عیب گرفتن از یک سازمانده با Des Moines, Black Lives Matter گفت: ثبت نام: “من ایستاده بود و درست در جلوی ماشین و من فقط ایستاده بود وجود دارد. من گفتم: “من قصد دارم به اینجا ایستاده. مطمئنا راننده فرماندار در حال رفتن به ضربه زدن با ماشین.

“این ولایت من ولایت که قرار بود به نمایندگی از من. من مطمئن هستم که ماشین او در حال رفتن به عمد به من رسید.’ من اشتباه بود.”

فعال بود و نه مجروح در این حادثه اما ادعا کرده است که راننده وسیله نقلیه آمار او عمدا.

معترضان در انتظار بودند خارج Gov رینولدز’ رویدادهای عمومی به اصرار او بلافاصله پس از امضای یک فرمان اجرایی بازگرداندن حق رأی به افراد با محکومیت جنایت که به پایان جملات خود را.

فرماندار تایید کرده است که او خواهد شد و ثبت سفارش مدتی قبل از انتخابات نوامبر, اما نه بلافاصله.

آیووا آخرین ایالتی که در آن felons محروم از رای گیری حتی پس از گذراندن احکام خود را مگر اینکه آنها را با موفقیت به درخواست فرماندار برای مرمت رویترز گزارش داد.

آقای عیب گرفتن گفت: ثبت نام که او امیدوار بود فرماندار خواهد رول پایین این خودرو پنجره و تعامل با معترضان.

یک سخنگوی ایالت آیووا گشت تایید این رویداد به ثبت نام, اما نشان می دهد که آقای عیب جویی کردن “عمدا پا در جلوی وسیله نقلیه در حال حرکت”.

“آیووا ایالتی گشت آگاه است از یک حادثه رخ داده است که در نزدیکی Ackley, آیووا مربوط به یک تظاهرکننده و یک وسیله نقلیه حمل و نقل فرماندار” گروهبان الکس Dinkla یک سخنگوی ایالت آیووا گشت در بیانیه ای گفت.

“گزارش مقدماتی از اجرای قانون در صحنه نشان می دهد که نشان دهنده عمدا پا در جلوی وسیله نقلیه در حال حرکت. این نشان دهنده به نظر می رسد به رنج می برند هیچ صدمات درخواست نیست درمان های پزشکی و ادامه داد: با فعالیت های خود را. آیووا ایالتی گشت در حال بررسی شرایط است.”

Gov رینولدز’ سخنگوی پت گارت کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با روزنامه. Sgt Dinkla نیست در پاسخ به سوالات از خروجی مورد بود که رانندگی فرماندار خودرو.

دو تن دیگر از فعالان متی بروس و فضل مریت حمایت آقای عیب گرفتن حساب از حوادث به خروجی.

“ما فقط می خواهید پاسخ. به همین دلیل ما او پس. ما می خواهیم او را به می دانم که ما در حال رفتن به ماندن در سکوت” آقای عیب گرفتن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>