گیاهخواران باید با توجه خود را در قفسه در یخچال دستورالعمل جدید دولت

گیاهخواران باید با توجه خود را در قفسه در یخچال با توجه به مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کارفرمایان.

روز شنبه, وگان, موسسه خیریه, The Vegan Society منتشر شده جدید جزوه با عنوان “حمایت از وگان بودن در محل کار: راهنمای برای کارفرمایان” است که در آن صادر مشاوره به شرکت ها در مورد چگونه به نگاه پس از وگان اعضای کارکنان خود را.

آن را زیر یک قاضی حکم در اشتغال دادگاه که گیاهخواران محافظت می شدند در محل کار توسط قانون و حفاظت شده تحت 2010 برابری عمل می کنند.

مشاوره را پوشش می دهد همه چیز را از نوع شیر که ارائه شده است در آشپزخانه به اتاق جوک و توصیه می کند که کارفرمایان ارائه گیاهخواران خود اختصاص قفسه در یخچال.

پیشنهادات دیگر در این جزوه عبارتند از: ارائه گیاهخواران با رنگ کدگذاری تجهیزات و مناطق جداگانه برای آماده سازی مواد غذایی خود را و آنها را به گزینه ای را برای حضور در رویدادهایی مانند اسب مسابقه یا گراز کباب.

کسانی که به پوشیدن لباس به کار و یا با استفاده از تجهیزات ویژه ای در نقش خود نیز باید ارائه وگان دوستانه نسخه مانند مصنوعی چکمه های ایمنی و یا غیر چرم مورد تلفن, دستورالعمل می گویند.

جامعه گیاهی می رود برای هشدار دادن به کارفرمایان که جوک ها و یا نظرات در مجاورت گیاهخواران است که پتانسیل دلخور می تواند تشکیل غیر قانونی و آزار و اذیت.

“پرورش یک نگرش کلی از احترام نسبت وگان کارکنان کلیدی” جزوه می گوید.

“اگر ‘جوک’ در مورد یک کارمند گیاه خواری سنگین تبدیل, مراحل باید برای بهبود این.”

مت ترنر سخنگوی جامعه گیاهی گفت: “این مهم است که کسب و کار بالا و پایین کشور را توجه داشته باشید از این دستورالعمل های جدید و شروع به آنها را در محل کار خود سیاست ها و شیوه های به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این حکم و حفاظت آن را تایید اخلاقی برای گیاهخواران هستند دیر شده است.”

دستورالعمل جدید به دنبال حاکم است که اخلاقی گیاه خواری واجد شرایط به عنوان یک اعتقاد فلسفی برای اهداف قانون برابری 2010.

در ژانویه Jordi Casamitjana یک محقق که مشغول به کار در این لیگ در برابر بی رحمانه ورزشی ادعا کرد که او اخراج شد به دلیل اخلاقی گیاه خواری.

در یک جلسه مقدماتی قاضی رابین Postle حکومت که اخلاقی گیاه خواری محافظت شده تحت قانون برابری که قانون شکنان تبعیض در استخدام آموزش و پرورش, کالاها و خدمات است. او همچنین حکم داد که گیاه خواری مناسب توضیحات حفاظت شده, اعتقاد, به عنوان با دین است.

این لیگ در برابر بی رحمانه ورزشی که در آن حداقل نیمی از کارکنان اعتقاد به گیاهخواری یا وگان می گوید که اخراج از Casamitjana شد به صورت ناخالص در آوریم. کامل در مورد شنیده خواهد شد در اواخر این ماه.

با توجه به جامعه گیاهی در اطراف وجود دارد 600,000 گیاهخواران در بریتانیا در مقایسه با 150.000 در سال 2014.


در جای دیگر تحقیقات انجام شده توسط Mintel یافت که تعداد زیادی از مردم انتخاب به مصرف مواد غذایی حاوی جایگزین های گوشت افزایش یافته است از 50 درصد در سال 2017 به 65 درصد در طول دو سال گذشته.

شرکت تحقیقات بازار یافت می شود که فروش گوشت-غذاهای رشد 40 درصد به حدود £816 میلیون دلار در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>