همراه با نظرات Bryant نوشته شده یک تصویر که در آن Gianna, همچنین شناخته شده به عنوان جی جی و پدر او بودند برجسته برجسته در حالی که نما با ونسا و سه باقی مانده دختران: ناتالیا, 17, Bianka, 3 و 7 ماهه کاپری.

برایانت همچنین با اشاره به صندوق راه اندازی برای کمک به خانواده های آسیب دیده از Los Angeles-منطقه سقوط هلیکوپتر که شوکه جهانی از بسکتبال دور و فراتر از آن. در علاوه بر این به خلبان Ara Zobayan دیگر شش قربانیان شامل: Christina Mauser یکی از برایانت دستیار مربیان خود را برای Mamba آکادمی دختران تیم بسکتبال; جان Altobelli موفق کالج های محلی و مربی بیس بال; همسر خود را Keri و 13-year-old daughter, الهام; سارا چستر و او 13 ساله پدر Payton. الهام و Payton بودند بسکتبال تیمی از Gianna را.

“با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز” برایانت 37 نوشت: در حالی که توصیف خودش و خانواده اش به عنوان “کاملا ویران کرد.”

مشاهده این پست در Instagram

دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان. با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید. به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org. بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Vanessa برایانت 🦋 (@vanessabryant) در

در پی سقوط ونسا برایانت در زمان او Instagram حساب خصوصی اما چند ساعت قبل از پست چهارشنبه او ساخته شده به حساب عمومی دوباره و تغییر تصویر پروفایل را به یکی که نشان داد کوبه برایانت و Gianna های مناقصه حاضر در NBA All-Star Game رویداد. بیش از 20 سال فعالیت حرفه ای صرف به طور کامل با لس آنجلس لیکرز برایانت برنده چهار all-star MVP جوایز در 18 انتخاب برای بازی به عنوان به خوبی به عنوان یکی NBA MVP award و او کمک کرد تا تیم برنده پنج قهرمانی.

روز شنبه نیز شاهد لیکرز برگزاری اولین تمرین پس از مرگ او. این تیم برنامه ریزی شده بود به بازی یک بازی سه شنبه در برابر لس آنجلس کلیپرز بود اما به تعویق افتاد NBA و لیکرز به جای استفاده از برخی از زمان برای به اشتراک گذاری اذکار برایانت و احساسات خود را در مورد این فاجعه.

“این چیزی است که من را لمس کرد خانواده بودن پدر دختر و آن بوده است بسیار عاطفی” گفت: لیکرز مربی Frank Vogel تنها عضو این سازمان که به صحبت با خبرنگاران روز چهارشنبه. “این چیزی است که ما به ارمغان می آورد با هم. من در اطراف افرادی که نزدیک به کوبه در طول زمان خود را در اینجا و آن بوده است فقط عمیقا انده زمان برای همه ما است.”

“من شما را دوست دارم در نیار” جیمز نوشت: در آن زمان در پرداختن برایانت. “قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation💜💛 و این مسئولیت من برای قرار دادن این [expletive] در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا!”

“ما می خواهیم برای نشان دادن آنچه که کوبه در حدود بیش از هر چیز” Vogel گفت. “ما همیشه می خواستم به او افتخار می کنم و این که نمی شود هر گونه مختلف در حال حاضر.”

وجود دارد هیچ شناخته شده ترتیبات مراسم تشییع جنازه عین حال برای کوبه و Gianna برایانت. هزاران نفر از طرفداران لیکرز و دیگر به خوبی wishers شده اند بازدید از خانه تیم آرنا مرکز استیپلز آوردن گل و نوشتن یادداشت بر روی دیوار موقت و به اشتراک گذاری احساسات خود را با دیگران عمیقا تحت تاثیر سقوط.

“ما واقعا می خواهید برای گوش دادن به ونسا به لیکرز و مطمئن شوید که ما یک فرصت و راه راست را به سوگواری هم به مردم انجام شده است خود به خود در خیابان در روز بعد و یا دو” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز سه شنبه گفت. “تخمگذار او را به استراحت خواهد بود چیزی که ما در اینجا و آماده برای کمک به حمایت از خانواده, اما هر کجا و هر زمان.”

کوبه و ونسا برایانت ازدواج کرده بودند و در سال 2001. Gianna شد شکوفا به یک ستاره بسکتبال در حق خود او با برنامه ای به بازی برای نیروگاه دانشگاه کانکتیکات برنامه قبل از حرکت به WNBA.

“ما در حال ویران شده اند و برای همیشه لطفا برای تغییر دادن ناگهانی کوبه برایانت و دخترش, Gianna,” لیکرز ” در رسانه های اجتماعی شنبه شب پس از ونسا برایانت ارسال نظرات. “ما ارسال ما عشق به ونسا, برایانت خانواده و به خانواده ها از دیگر مسافران.

“کلمات نمی تواند بیان آنچه کوبه به معنی لس آنجلس لیکرز طرفداران ما و شهر ما” تیم ادامه داد: در موارد ساخته شده هر دو از طریق توییتر یک موضوع و آن Instagram account. “بیش از یک بازیکن بسکتبال او محبوب پدر و شوهر و هم تیمی. عشق و نور خود را باقی خواهد ماند در قلب ما برای همیشه.”

سابق Laker شکیل اونیل, 47, که تیمی با برایانت به پیروزی سه مستقیم NBA عناوین از سال 2000 تا 2002 صحبت با هيجان گفت: “TNT مورد از دست دادن کسی که به نام او یک برادر کوچک. روز یکشنبه در مدت کوتاهی پس از سقوط او اشاره کرد در توییتر که Gianna متولد شد و در همان روز به عنوان یکی از دختران خود و نوشت: “کوبه بود خیلی بیشتر از یک ورزشکار بود او یک مرد خانواده است. این چیزی بود که ما تا به حال بسیاری مشترک است.”

اونیل گفت: در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال شده است با توجه به لغو یک رویداد “Shaq سرگرم کننده خانه” مجموعه ای برای روز جمعه در میامی در رابطه با سوپر باول. اما پس از اعلام کرد که “کوبه می خواهید ما را به از طریق فشار و جشن زندگی” اونیل گفت که برگزاری این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده و اهدای درآمد حاصل به نفع کوبه Byant و ونسا برایانت بنیاد خانواده و همچنین به عنوان “تمام خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده.”

در پست چهار شنبه, ونسا برایانت نوشت: “من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه.

“من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im