ونسا برایانت سهام غم و اندوه خود را بیش از کوبه و Gianna آرزوها ‘این کابوس خواهد بود بیش از’

“مثل من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.

“سپس من می دانم من باید قوی می شود و در اینجا برای من 3 دختر. دیوانه نیستم با کوبه و جی جی اما خدا را شکر من در اینجا با ناتالیا Bianka و کاپری. من می دانم آنچه من احساس طبیعی است. این بخشی از فرایند هایی. من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن در مورد وجود دارد هر کسی در خارج وجود دارد که تجربه از دست دادن بود. خدا کاش اینجا بودند و این کابوس خواهد بود. دعا برای همه قربانیان این تراژدی وحشتناک. لطفا ادامه به دعا برای همه است.”

در پست قبلی او با اشاره به “احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید است.” هفته گذشته که شامل حضور در مراسم که در آن بندر روز مدرسه در Corona Del Mar, کالیفرنیا., بازنشسته شماره 2 نیوجرسی Gianna عینک در حالی که بازی بسکتبال وجود دارد. برایانت تصاویر به اشتراک گذاشته شده از این مراسم در Instagram و نوشت: “من جی جی. من شما را دوست دارم! من از دست شما. شما به همه ما آموزش داده است که هیچ قانون محبت است که همیشه بیش از حد کوچک است. مامان است که هنوز و همیشه به تو افتخار می mamacita.”

در پست دیگری از این مراسم برایانت مشترک یک عکس از دخترش نوشت: “من Gianna. خدا من از دست شما. من خیلی خوش شانس بوده که واکد تا خود را برای دیدن چهره زرق و برق دار و شگفت انگیز لبخند برای 13 سال است. آرزو می کنم این امر شده ایم تا آخرین نفس من. مامان را دوست دارد شما را به ماه و برگشت. بی نهایت به علاوه 1. #2 #Mambacita”

جشن زندگی برای برایانت و Gianna برگزار خواهد شد Feb. 24 در مرکز استیپلز طولانی با نام مستعار “خانه کوبه ساخته شده است.” خانه لیکرز جذب هزاران نفر از برایانت طرفداران و دیگر عزاداران در روز در مدت کوتاهی پس از سقوط. هفته گذشته این منطقه در اطراف عرصه پاک بود مرکز استیپلز رئیس جمهور لی Zeidman گفت در توییتر که آیتم های به جا مانده در یادبود موقت شامل 1,353 بسکتبال بیش از 25,000 شمع 5,000 علائم و حروف و پرچم بیش از 500 حیوانات و بیش از 350 جفت کفش. برخی از این موارد بودند بنا به گزارش های داده شده به ونسا برایانت.

این 02-24-2020 تاریخ انتخاب شد, ونسا برایانت نوشت Gianna عینک شماره 2 کوبه عینک شماره 24 و 2020 بیانگر تعداد “سال ها به عنوان یک Laker و مقدار سال کوبه و من با هم بودند.”

برایانت و دخترش بودند در مسیر به یک girls’ مسابقات بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی, سفر, با دو دختر از هم تیمی های سه پدر و مادر خود و یک دستیار مربی زمانی که هلیکوپتر خود را خلبان Ara Zobayan شد پرواز سقوط کرد Jan. 26 در کوه ها در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. وجود دارد هیچ بازماندگان.

یک یادبود جان Altobelli افسانه ای مربی بیس بال در Orange Coast College, همسرش, کری و دختر الهام برگزار شد دوشنبه شب در ورزشگاه فرشتگان. خدمات کریستینا Mauser, دستیار مربی به برایانت هستند برای … 16 ادیسون دبیرستان در هانتینگتون بیچ. Mauser یک همسر و مادر سه که او نیز مشغول به کار در مارهای زهردار مناطق گرمسیر حضور داشتند ادیسون و قبلا مربی در Gianna را هاربر روز مدرسه. یک مراسم یادبود برگزار شد شنبه برای سارا چستر و دخترش Payton در سنت مارگارت اسقفی مدرسه در سان جوان کاپیسترانو که در آن Payton دانشجو بودم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>