Va. تکنولوژی نیاز به یک پیروزی بزرگ برای افزایش NCAA امید شاخه های شاهد در از دست دادن به Fla. دولت

(BLACKSBURG, Va. — به دنبال چه می توانست یک پیروزی قابل توجهی برای آن NCAA tournament رزومه به Virginia Tech بسکتبال مردان تیم به جای misfired بد از سه نقطه محدوده و موفق به دفاع از اندازه کافی از پشت قوس در یک 74-63 دست دادن به پنجم-رتبه ایالتی فلوریدا.

این Hokies ساخته شده فقط 23.3 درصد از آنها سه اشاره گر (7 30) خود دوم-بدترین عملکرد این فصل است. Virginia Tech دهکدهای از دست داد سه در یک ردیف و چهار نفر از آن پنج گذشته.

“ما در حال ساخت بازی می کند لازم است برای برنده شدن در بازی” Hokies سال اول مربی مایک جوان گفت. “اما ما همچنان به سخت کار کردن بر روی آن و ما باید به ضربه محکم و ناگهانی از آن را در اینجا.”

این Hokies (14-8, 5-6 ACC) به همراه داشت 10-اشاره گر خود را در این فصل به یک کنفرانس حریف با گارد Devin Vassell انجام بسیاری از آسیب. ایالتی فلوریدا (18-3, 8-2) بازی در کشورهای مشترک المنافع برای دومین بار در کمتر از یک هفته موفق به کسب 11 12.

[تجزیه و تحلیل: ویرجینیا همیشه آسان نیست به تماشای اما ما چیزی دیده نمی آن را دوست دارم]

Vassell ساخته شده تمام هفت خود را از سه نقطه تلاش تطبیق یک ACC رکورد می سازد بدون دست به پایان رسید و با یک حرفه ای-بالا 27 امتیاز. این Seminoles باقی می ماند مستقیما در شکار برای کنفرانس فصل به طور منظم عنوان و شماره 1 دانه در مسابقات NCAA.

“او یک قاتل” Hokies گارد Tyrece ردفورد گفت: از دوم Vassell رفت 8 10 از میدان با سه کمک و بدون گردش. “منظورم این است که او اصلی ترین چیزی که در تیم خود ضربه زدن به پایین عکس های آنها مورد نیاز است. هفت تا هفت که شگفت انگیز است. بله او یک قاتل است.”

این Hokies هستند در یک موقعیت مخاطره آمیز آنها به عنوان تعقیب چهارم خود را مستقیم NCAA tournament پیشنهاد که گسترش یک برنامه ضبط است که مربی سابق وزوز ویلیامز به کارگردانی قبل از خروج تگزاس A&M زیر فصل گذشته.

بهترین پیروزی برای Virginia Tech آمد و پس از آن — شماره 3 میشیگان دولت 71-66 در نوامبر. 25 در مائوئی دعوتی. این Hokies رفته اند 0-3 برابر رتبه مخالفان پس از آنها صورت No. 9 دوک و شماره 6 لویی هر دو در جاده ها در طول نیمه دوم کنفرانس بازی.

“تیم من همچنان به انجام همه چیز را و به ما همه چیز را در تلاش برای برنده شدن در هر زمان” جوان گفت: “و من آنها را تحسین می کنم.”

[فاینستاین: برای دانشگاه هاروارد یک کاپیتان بازگشت به امد و شد زیاد]

ناراحتی پیشنهاد در برابر ایالتی فلوریدا fizzled که Seminoles آمدن یک 61-55 از دست دادن روز سه شنبه در ویرجینیا کشیده منجر به 60-44 با 9:25 چپ در نیمه دوم در سه نقطه از گارد ترنت فارست.

این Hokies پاسخ با 9-0 اجرا پیرایش منجر به هفت که Nahiem Alleyne dunked یقین آوردن اعلام کرد جمعیت 9,275 در کاسل سالن بزرگ آن ، اما Seminoles مقابله با آنتونی مودب دو دست اسلم و ویرجینیا پس از آن هرگز به طور جدی تهدید می شود.

“من فکر می کردم ما تا به حال برخی از واقعا لحظات خوب” جوان گفت:. “اما در برابر یک تیم مانند آن انفجاری, مرد, من تحسین توانایی خود را به ساقه بسکتبال پله وجود دارد و ساخت آن خطا و Vassell ما می دانیم که چگونه خوب او در آینده است.”

ردفرد led Virginia Tech با 18 امتیاز 8-برای-10 تیر یک بازی پس از تنظیمات بالا حرفه ای با 24 در روز سه شنبه 71-61 دست دادن به میامی. این اشتباه اول بود تنها Hokies استارت به بیش از یک سوم از عکس های خود را از این زمینه است. P. J. هورن از دست رفته تمام شش از زمینه خود هدف تلاش همه را از سه نقطه محدوده.

اشتباه اول رو به جلو Landers Nolley دوم (14 امتیاز) نیز تا به حال خسته کننده عملکرد عکسبرداری 5-برای-16 و ارتکاب سه نفر از Virginia Tech 10 گردش.

این Hokies رفته اند سه مستقیم بازی های دو رقمی گردش یک مشکل روند برای یک تیم است که تنظیم یک برنامه رکورد کمترین گردش با دو برابر ساحل شرقی مریلند در Jan. 4.

“بزرگترین چیزی است که تنها ماندن با هم به عنوان یک تیم” گفت: Virginia Tech گارد شکارچی Cattoor که در ارائه یک جرقه در نیمه اول با آمدن زمین به نمره 10 امتیاز در شش دقیقه. “شما نمی خواهید به شکستن و باید همه سرزنش یکدیگر است.

“شما می خواهید به ماندن به عنوان یک گروه بازگشت به تمرین بازگشت به فیلم اتاق و فقط شکل همه چیز.”

جزئیات بیشتر در کالج ورزشی: آنتونی کوان جونیور نمرات 31 عنوان Terps ضرب و شتم آیووا برای چهارمین پیروزی راست Terps زنان بسکتبال بازی دفاع کردم که Texas Tech به NCAA men’s عنوان بازی مربی K منفجر در کامرون Crazies. هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>